Může to být mimoděložní těhotenství?

novacka1276
4. kvě 2018

Ahoj, dobrý den.. minulou sobotu jsem si dělala digital těhotenský test, kde mi vyšlo, že těhotná jsem a cca 1-2 týden.. ve čtvrtek jsem byla u doktora, kde na ultrazvuku nic neviděl, říkal že buď je to brzo a nebo je to mimoděložní.. vzali mi krev a zjistilo se, ze opravdu těhotná jsem.. v pondělí jdu na krev znovu aby se zjistilo jak je to s hladinou hcg.. před návštěvou doktora jsem kromě občasného žaludku na vodě a citlivých prsou problémy neměla.. teď mne občas poboliva v podbřišku, občas na levé pak na pravé straně( více na té levé).. strašně se bojím, ze to bude to mimoděložní... myslíte, ze je velká pravděpodobnost s tím občasným pobolivanim břicha?

leniczka23
4. kvě 2018

@novacka1276 tezko rict..ta bolest je jako pri ms? Nebo jina? Ja si myslim ze mohlo byt brzy na to, aby doktor neco.videl a muze byt vse o.k. protoze bolest u mimodelozniho se projevuje vetsinou az okolo 6tt. A je to silna bolest, bodava. Pokud se ti bolest nebude stupnovat neplasila bych. Ja si spis myslim ze je vse o.k. a jen te vystrasil. Drzim.palce

novacka1276
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
novacka1276
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
novacka1276
autor
4. kvě 2018

@leniczka23 Je to taková zvláštní bolest.. chvílemi jako při ms a chvílemi taková tupá.. jsem z toho vyplašená.. A není to neustálá.. je to občas... a bolest se nestupnuje

leniczka23
4. kvě 2018

@novacka1276 to co.popisujes je normalni bolest v zacatku tehu. Mela jsem celkem casto. Hlavne klid. Je brzo na.projevy mimodelozniho. V pondeli uz urcite vykoukne mimís na utz.

novacka1276
autor
4. kvě 2018

@leniczka23 v pondělí jdu zatím ještě jen na krev na ultrazvuk az zase ve čtvrtek.. z krve by to měli také poznat, že ano?

leniczka23
4. kvě 2018

@novacka1276 nene, z krve nepoznaji mimodelozni. Uvidi jen jestli ti stoupa hcg tak jak ma. Tak jestli zhruba dobre pocitam ve ctvrtek na utz budes nejakej 3-4tt to by mela byt videt aspon dutinka. Byla jsi tam opravdu brzo.

novacka1276
autor
4. kvě 2018

@leniczka23 dobře, tak dekuji za alespoň malé uklidnění.. 🙂

evakaspar
4. kvě 2018

můj doktor si byl 100% jistý že jsem mimodelozne těhotná. Taky Digital 1-2tydny ukázal tak sem se objednala na cca 6tt k lékaři a na ultrazvuku nic. Ve vejcovodu útvar. Plno slz jsem proronila. Krev těhu potvrdila. Nicméně se o mimodelozni nejednalo. Hcg se za 2 dny zdvojnásobilo a o týden později v děloze bublinka za další dva týdny srdeční akce. V podbrisku mě taky pobolivalo to k těhu patří. Takže ze 100% mimo těhu Chtěl mě poslat hned pod kudlu jsem teď v 27tt a čekám holčičku 😉😉 Lékaři nejsou neomylní za týden bude jistě v děloze bublinka 😉

novacka1276
autor
4. kvě 2018

Tak to gratuluji.. 🙂 ja se s tím peru hlavně sama v sobě.. Mám z toho nervy :/ 🙂

lucy0511
4. kvě 2018

Ahoj na drzála se taky přidám já bych do dalšího odběru krve byla v klidu, pokud nekrvácíš a hcg ti bude á 2dny se bude 2x tak zvyšovat je to jasný normální těhu 🙂 🙂 🙂 mimoděložním mám za sebou a trvalo týden než to zjistili 🙂

2hanah
4. kvě 2018

@novacka1276 Klid, je to na ultrazvuk brzo, mně to mimoděložní přesně z takového případu jako jste Vy, běhá doma už 10 let, hnali mě tehdy na laparoskopii, ale já je neposlechla a břicho mě taky takto pobolívalo, to je taky normální, hlavně u prvního těhotenství. Držím pěsti, ale dávám Vám velké šance, že je vše v pořádku.

priefi
4. kvě 2018

@novacka1276 a digi test sis delala kdy? Pred terminem ms, v terminu ms, po terminu ms?

novacka1276
autor
4. kvě 2018

@priefi po termínu.. cca 8 dní

priefi
4. kvě 2018

@novacka1276 a vis kdy probehla ovulka? Mohla byt i ona opozdena

novacka1276
autor
4. kvě 2018

@priefi to netuším.. bylo to období kdy jsem to nějak extra neresila.. po roce snažení jsem to nechala úplně volně vše

renuliena
4. kvě 2018

@novacka1276 tak to je přesně můj pripad, jako přes kopirak,dle testu tehotna, na ultrazvuku nic nevidel, pak zase na krev kde hcg krasne rostlo a pak zase na ultrazvuk a už tam byl gestacni vacek a nyní jsem ve 32tt, takže se neboj, je to ještě brzo, urcite to dobre dopadne, pobolivani v celém podbrisku jsem měla strasne, taky jsem se bala, pak mi mudr napsal utrogestan a zlepsilo se to a mimochodem... Mimodelozni se z krve pozna... Kdyby to teda bylo tak to hcg v krvi stoupa strasne pomalu, napr po 50-100 kdezto když těhotenství je v poradku tak hcg se každý druhý den zdvojnadobi, nevím kolik jsi měla ty, já mela v úterý 1256 a v pondeli přes 7000, kdyby to bylo Mimodelozni tak by to bylo třeba 1500...ale to určitě tvůj případ nebude, moc drzim palecky a dej vedet jak jsi dopadla 🍀 🍀 🍀 🍀

priefi
5. kvě 2018

@novacka1276 s tim hcg se to ma tak, ze kdyz uz je kolem 1000, melo by byt na utz videt, pokud neni videt, muze se jednat o md. Kdyz jsou hodnoty hcg nizke, je jeste brzy a nejde nic videt

veronikav31
5. kvě 2018

@priefi to není až tak pravda.já měla hcg 2500 6.den zpoždění,na ultrazvuku nic,o týden později váček i srdíčko a teď mi doma běhá skoro 2,5 letá slečna

renuliena
5. kvě 2018

@priefi já měla hcg 1250 a nebylo vidět nic, až když jsem mela kolem 3000 tak až potom, ale u každého je to jine

priefi
5. kvě 2018

@veronikav31 @renuliena teorie od praxe casto odbiha 😉 to bude asi tim. Ja jsem o tom jen cetla 😉 U syna mi dr.krev ani nebral,.az u 1.scr.

renuliena
5. kvě 2018

@priefi přesně tak, v knihách se ale píše že lehce nad 1000 už by mělo být něco videt, taky jsem se bála, ale jak je vidět knihy jsou knihy a skutečnost je taky úplně jiná 😉

monika76301
6. kvě 2018

Jsem. Po mimodeloznim těhotenstvi dnes jsem se vrátila.. U mě se to projevovalo od ovulace bolesti na levém straně... Pak mírným špiněním ale fakt malinko jela jsem na pohotovost a hcg 8... Pak ráno hned už 12.4 za 5 dnů už 120.4 takže rostlo ukazkove ale za týden další odběr a hcg 848 ráno a odpoledne před operací 950 vzali mi levý vejcovod ale mimodelozni tehu to nemusí u tebe být já jsem měla už 20 dnů zpoždění a testy silily ale pomalu a na utz nic...

maritina
6. kvě 2018

Ta bolest je normalni,mela jsem u vsech tehotenstvi.A to,ze na utz nic nevidela,nic neznamena,take se mi to stalo,za 14 dni uz tam bude videt,neboj.

novacka1276
autor
10. kvě 2018

Tak dnes jsem byla na ultrazvuku.. dutinka tam je ... ALE... prý to není vyvinuté tak jak by mělo.. mám přijít ještě za týden.. ale teď to vypadá tak, že se to už vyvíjet nebude... :( :( :(

renuliena
10. kvě 2018

@novacka1276 a v kolikatem jsi tydnu? Třeba se tam ještě něco objeví, já to taky tak měla na zacatku, dutinka a pak až plod se srdeční akci, nezoufej jeste, kdyby si i lékaři byli jisti tím co píšeš tak tě nebudou nechávat ještě týden jen tak 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

novacka1276
autor
10. kvě 2018

To i doktor mi řekl, že tomu dává 50-50 ... Já právě nevím v kolikátém týdnu.. Doktor říkal, že jsem mohla mít vše opožděné.. ale že většinou na ultrazvuku takhle už to vypadá trochu jinak..

oveckaluky
10. kvě 2018

@novacka1276 Tím se netrap a nevzdávej to - to, že se po týdnu na UTZ objevila dutinka, je naprosto v pořádku, za týden už tam bude embryjko, taky jsem to tak měla 🙂 4+2 neviděl nic (ani nemohl, ale já šla kvůli neschopence po potratu, nechal mě doma hned, byli jsme tak domluveni), za týden, 5+2, už byly dutinky a za dva týdny 7+2 už ťukala srdíčka 😉
Jestli dobře počítám, teď jsi nějak 3-4 týdny po početí, podle toho testu - to tam v té dutince ještě nic vidět nemůže 😉

renuliena
10. kvě 2018

@novacka1276 no a kdy jsi měla poslední menstruaci? Já bych opravdu byla ještě klidná, u mne byla v pátém týdnu ještě prázdná dutinka

novacka1276
autor
10. kvě 2018

@renuliena poslední menstruaci jsem mela 19.3

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru