Může to být mimoděložní těhotenství?

novacka1276
4. kvě 2018

Ahoj, dobrý den.. minulou sobotu jsem si dělala digital těhotenský test, kde mi vyšlo, že těhotná jsem a cca 1-2 týden.. ve čtvrtek jsem byla u doktora, kde na ultrazvuku nic neviděl, říkal že buď je to brzo a nebo je to mimoděložní.. vzali mi krev a zjistilo se, ze opravdu těhotná jsem.. v pondělí jdu na krev znovu aby se zjistilo jak je to s hladinou hcg.. před návštěvou doktora jsem kromě občasného žaludku na vodě a citlivých prsou problémy neměla.. teď mne občas poboliva v podbřišku, občas na levé pak na pravé straně( více na té levé).. strašně se bojím, ze to bude to mimoděložní... myslíte, ze je velká pravděpodobnost s tím občasným pobolivanim břicha?

oveckaluky
10. kvě 2018

@novacka1276 A kdy jdeš teď na UTZ? Třeba byla fakt ovulace později 😉 hlavně to nevzdávej 😉

cekypetra
10. kvě 2018

Kdyz jsem byla tehotna, take me pobolivalo v podbrisku a dnes mam rocniho synka. Drzim palce, at je vse v poradku.

renuliena
10. kvě 2018

@novacka1276 no jeste to nevzdavej, ovulka mohla být i začátkem dubna, a to tam ještě nemusí být videt 😉

janinkadodinka
10. kvě 2018

@novacka1276 taky me pobolivalo v podbrisku a to hodne,ze zacatku jsem to prisuzovala blizicu MS a uz jsem smutnila,ze se asi zas nezadarilo.Po zjisteni dvou // jsem hned byla u doktora a bala se,ze to taky muze byt mimodelozni.Celkove me silne bolelo v podbrisku cca 4tydny, pan doktor nam naordinoval klidovy rezim a tabletky na udrzeni embrya.Ted uz nam bezi 19 tyden,takze neboj🙂

jednaholkaa
10. kvě 2018

@novacka1276 Znama mela mimodelozni a zvracela a mela sileny bolesti, skoncila na pohotovosti. Male pobolivani jeste nic znamenat nemusi..

stefannie
11. kvě 2018

Myslím si, že při mimoděložním bys měla velké bolesti. Vzrůstající hodnota HCG značí sice těhotenství, ale u mě i přes vzrůstající HCG neprobíhalo prosperující vitální těhotenství a nakonec to skončilo revizí. U mě nebylo tedy nic vidět ani v 8tt, jen dutinka.
Určitě počkej do další kontroly, moc přeji, aby vše dobře dopadlo!

petralak
11. kvě 2018

Držím palce! Hlavně ver tomu malýmu, že je to bojovník. Já byla tak v šoku, že už si nic nepamatuju, slzy hako hrachy... první ultrazvuk, já natěšená a doktor mi oznámil, že dle ultrazvuku a testů jde o mimoděložní a ať jdu rovnou do nemocnice. Tam při příjmu moc nechápali, proč tam jsem, že nic nevidí a tak si mě tam dva dny nechali, aby mi potvrdili, že je to ok a malá už je davno zdravá na světě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru