Byla revize správné rozhodnutí?

vandand
12. dub 2021

Byla jsem na revizi. Od te doby se nám nezadarilo. Vyžádala jsem si pro CAR papíry a když jsem si to dnes četla, začalo mě zase vrtat hlavou, zda jsem se neunahlila, když jsem sla na revizi. Ovulace byla později, 20DC byl pozitivní ovulacni test.
Poslední MS 4.11., revize 3.1.

miskatus
12. dub 2021

@vandand já to měla loni v září stejne úplně... i jsem šla v 8 týdnu na revizi... vacek taky 5mm a to prý už je spatne. Nevím co bylo dobře a co ne... ale hcg už nerostlo jak mělo a to MUDr pak řekla ze je to jasný. Dnes už jsem v 16tt, druhou ms po revizi už jsem nedostala

vandand
autor
12. dub 2021

@miskatus no já prvně měla jeden vacek, pak dva, pak zas jeden. Hcg mi ani nezkoumali, to až po revizi sledovali pokles..

izzylka
12. dub 2021

@vandand tak teď už s tím stejně nic nenaděláš 🤷🏻‍♀️ hoď to za hlavu, uleví se ti a další snažení půjde snáze 🙂 já minulý rok revizi odmítla a trápila jsem se ještě skoro měsíc (jsem špinila a krvácela a furt chodila na krev, jestli hcg normálně klesá), než to bylo ok...jsem si řikala, že jsem měla jít na revizi a měla bych klid mnohem dříve....😅

clo1
12. dub 2021

Na posledním utz jsi už byla v 8 týdnu. Počkat jsi mohla, ale spíše si myslím, že by to nedopadlo, i kdyby, už s tím nenaděláš nic. Já měli srdícko už na začátku 7.týdne.

janedv
12. dub 2021

Ja cekala, a stejne nic. Takze se netrap. Ja mela revize dve, treti vyslo a ted ma 2 roky 🙂 Pujde to. Ja otehotnela po revizi hned po naskoceni MS. Drz se, bude to ok.

ejmate
12. dub 2021

@vandand v 8. tt už by to určitě bylo vidět. Já byla na revizi taky. Sice až v 10. tt, ale kvůli tomu že x týdnů jsme sledovali srdce, které sice bilo, ale hrozně pomalu, tak MUDr. čekala co bude.

vandand
autor
12. dub 2021

Díky holky. Bohužel u nás se zázrak po revizi nekonal, je to už rok a něco a stále nic. Proto teď jdeme do CAR a dnes mi přišly prave papíry od doktorky. Loni jsem byla ještě neznala a teď jsem to počítala kolik jsem byla apod a prave jsem se lekla ze 8my týden, ovulace opozdena, jestli jsem neměla ještě vydržet... Doktorka mě posilala na revizi hned v prosinci 2019, já tomu dala ještě týden do ledna. Radili mi i ať tomu nechám volný prubeh ale nechtěla jsem čekat až to samo odejde ať to mám co nejdřív za sebou. První vymodleny dítě a pak toto. Pak mi teda ještě měsíc a půl klesalo HCG 🤦🏼‍♀️

alvapkota
12. dub 2021

@vandand Já jsem otěhotněla až rok a půl po revizi. Taky jsem čekala že to bude rychlejší, ale nasadila jsem si kontryhel a inofolik a myslím že se mi tak podařilo otěhotnět pokaždé (teď už potřetí).