• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak pomoct, aby se při samovolném potratu tělo vyčistilo?

3. května 2016 
Ahoj,
já jsem potratila teď v neděli na 1. května (máj) ... začalo to den před tím špiněním, ale bolesti žádné. Druhý den ráno jsem měla trochu křeče jako při normální menstruaci, ale špinění přecházelo v jasnou krev... to už jsem začala mít divný pocit, že se něco děje... radila jsem se s kým jsem mohla a každý mě utěšoval, že je to normální, ať odpočívám a tak... jenže křeče byly stále bolestivější a já to nevydržela a jela do nemocnice. Bohužel po asi půl hodině co jsem čekala na vyšetření jsem jim tam na stole začala potrácet... hodně krve a velké cucky děložní sliznice ze mě padaly... strašně jsem brečela... doktorka byla moc příjemná a vzhledem k tomu, že jsem byla v 8 týdnu a potrat byl spontánní tak mě ani neposlala na kyretáž, ale jen na krev a pak domů... jenže tím to nekončilo :/ ...doma jsem pořád cítila velké bolesti (skoro jako slabší kontrakce) a na WC ani nevím proč, ale držela jsem si ruku dole a najednou ze mě vypadlo to miminko :( ...hrozný pocit... přítel ho odvezl v mističce a doktorka jen koukala, kde jsme to vzali a pak ho odeslala na histologii...
Někdy se s tím prostě nedá nic dělat... hlavu vzhůru a příště to snad vyjde :wink:
3. kvě v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek