Jak probíhá interrupce ve 14tt kvůli vývojové vadě?

Mám minimální naději na zdravé miminko, jsem ve 13tt. Ještě vše nemám sice potvrzené, ale zajímá mě na co se mám připravit v krajním případě. Nejspíš mi ji prý dělali v Brně. Děkuji za odpověďi.
lenkalenulka
11. pro 2013
😞 doufej jeste ze vse bude nakonec v poradku! Snad interupce nebude treba, drzim ti palce!
loafeer
11. pro 2013
Bohužel v tomto týdnu těhotenství se nejedná o interupci jako takovou- to už je nelegální, ale plod se bude muset ,,porodit,,....Díky oxytocinových infuzím se vyvolají stahy. Po tomto dojde k vypuzení plodu a pak probíhá kyretáž- čištění dělohy v narkoze. Doufam, ze to nebude treba, drzim pesti, at vse dopadne dobre!!!!!
zazulka
11. pro 2013
@loafeer... je to určitě tak? V tomhle týdnu? Já myslela, že porodit se musí miminko starší, po 24tt ... ale možná kecám...holka, Ty máš teda trápení... 😞 Kéž by testy vyšly dobře!
winterska
11. pro 2013
Ano, doufej, že se to nebudeš muset řešit, ale pokud ano, tak z vlastní zkušenosti před 2 lety ti mohu říci toto: při NT screeningu mi našli jak v krvi, tak pod UTZ tak i po odběru choriových klků nadbytečný 18. chromozom - Edwardse. Druhý den jsme do centra zašli znova, genetička to potvrdila a rovnou nám vypsala žádanku do nemocnice na přerušení. Tam jsme zašli hned druhý den ráno, v poledne jsem už ležela v posteli. Odpoledne mi zavedli do dělohy nějaké rozšiřující trubičky. Bylo to dost bolestivé, až jsem jim tam omdlela a bolesti jsem měla až do druhého dne ráno, kdy byl zákrok. Bylo to dlouhé čekání na sál, ale když jsem se dočkala, rychle mě uspali a za chvíli jsem se probudila už u sebe na pokoji. Měla jsem velké štěstí, že mě dr. velmi dobře vyčistila, už navečer jsem nešpinila a bolesti nebyly vůbec žádné. Další den jsem šla domů. Bolest byla jen na srdíčku, ale moje gyndr mě nechala skoro měsíc doma, za cca 5 týdnů po zákroku přišla první MS a my se brzy mohli začít snažit o nové mimi.
partyzanka91
13. pro 2013
zazulka: miminka po 24 tt se už zachraňují tam už není možný potrat ani ze zdravotních důvodů. Jen by mě zajímalo když se vyvolává porod 24 tt tak co se potom s plodem udělá, vždyť je přeci živý ne?
diankaary: moc držím palečky aby se tak nemuselo stát, třeba nakonec odběr klků ukáže že miminko přeci jen bude zdravé. Pokud je po tomto odběru skutečně nemocných jen 1 díte ze 17 a 16 zdravých tak to je ještě dost velká naděje ne?
picasso
13. pro 2013
Tady jsou informace http://www.gynekologie-brno.cz/interupce-brno.html
Doufám, že nebudou potřeba, hodně štěstí.
barunkaw
4. únor 2014
Nevim jak to dopadlo... Ale já měla pozitivní screening až v 16tt.
Musela jsem na plodovku a výsledek byl až skoro v 25tt. ( v pořadku).
Legalní interupce se dělají do 12tt.

Začni psát odpověď...

Odešli