Jak to bylo u vás po revizi s menstruací? Poradí někdo?

renes3
30. lis 2014

Poradíte někdo? A jak to bylo u vás? Jsem 7týdnů po zamlklém potratu, (revizy) byla jsem na vyvolávačce a 5.den po jsem měla silné bolesti a jen zašpinila 1den,pak 2.den nic a 3 více špinění a toď vše.....mám to brát jako MS? Budu volat i doktorce,ale zajímá mě jak bylo u vás?Po jaké době a jak silné? Já to měla dříve jako hodinky a teď mě to štve ☹

vlajka1
30. lis 2014

Me dosla MS 40 dni po revizi. Bezbolestne. Silna byla normalne, jako pred revizi. Urcite bych se domluvila s dr. A doporucuji pit kontryhel, deloha se po nem lepe zhoji a nastartuje cyklus.

klaaaara
30. lis 2014

MS můžeš dostat až 14 dní po aplikaci vyvolávačky, já jsem to tak i měla. Mě samovolně ms přišla až rok po revizi, ale já toho měla víc. Být tebou tak počkám těch 14 dní od vyvolávačky a když nic zavolej dr a poraď se s ní. Třeba tohle byl jen ,,předvoj,, 🙂

renes3
autor
1. pro 2014

@vlajka1 díky za odpověď,kontryhel jsem pila tinkturu +čaj bylinný,6týdnu,teď týden pauza.a chci zkusit gynex.....
@klaaaara také děkuji za odpověď,teď ve středu to bude 14den,ale nevypadá to že by MS měla dojít☹ Po roce to je teda mazec.
Holky ještě by mě zajímalo jestli jste po ,,tom" měli normální ovulku?

klaaaara
1. pro 2014

@renes3 já ten rok neměla ovulku a teď si nejsem jistá jestli ji mám , chci si raději zajilt k dr. Tak At ti to dobře dopadne a zase brzy najdeš //. 😉

simushka
1. pro 2014

já měla taky zaniklé těhotenství a menstruace mi přišla přesně 28. den po revizi... byla bolestivá a první den poměrně dost silná, od prvního dne po revizi jsem teda pila kontryhel, ale já měla cyklus vždy pravidelný, takže myslím, že to hodně záleží na tom, jaký jsi měla cyklus předtím...
ovulaci jsem cítila už klasicky 14 dní po revizi... ale jak říkám, s délkou cyklu jsem problém nikdy neměla, tak to asi bude u každé holky trochu jiné...

renes3
autor
1. pro 2014

@klaaaara tak to je na prt rok bez ovu ☹ tak snad Dr,pomůže,děkuju a přeju to samé

@simushka já ten kontryhel také nasadila hned a právě že jsem s cyklem nikdy problém neměla,prvidelný jako hodinky a ovu byla taky okolo 13-14tého dne po revizy(testovala jsem)......tak to právě nechápu ☹ proč už nemám normální MS těhu test negativní a vyvolávačku jsem teď dostala poprvé ve svých 31letech
chjo vyzkouším ještě ten gynex snad pomůže

simushka
4. pro 2014

Ten vyzkouseny nemam, tak ho zkus... ja jsem momentalne po druhe revizi, tak uvidim, jestli tentokrat ten cyklus zase pěkně naskočí...