• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je nutná vždy revize po spontánním potratu v 8. tt?

24. dubna 2013 
Ahoj,chtěla bych se zeptat,zda je opravdu nutné po samovolném potratu v 8tt jít na revizi....přeci jen je to operační zákrok ,anestezie....a s tím spojená rizika.....není lepší v případě,že žena v podstatě prodělá silnější menstruaci a děloha se vyčistí, sama nezasahovat do toho operačně?? Samozřejmě pokud je to takhle malé a již zaniklé těhu a žena nijak masivně nekrvácí a nemá jiné komplikace...
24. led 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tebe gynekolog posila na revizi? Ja ziju v zahranici, a tady se to nechava na prirode, presne jak pises, telo si s tim poradi samo...
24. led 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 8tt je fakt docela brzo a tak to byla jen silná mezes. Kontrola UTZ by byla dobrá a jestli tam nic nezůstalo jako že asi ne tak podle mě neni revize nutná :wink:
24. led 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mne nutná nebyla... vše odešlo samo... ale doktor by to měl každopádně zkontrolovat, jestli tam nic nezůstalo...
24. led 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla na revizi. A ne nadarmo se říká, že po ni je tělo jak pohnojené. Na první pokus jsem otěhotněla a mám zdravého chlapečka :dizzy_face:
24. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, bud je potrat kompletní nebo nekompletní. Pokud je kompletní, tak odejde vse a tím pádem není revize potrebná. Ale pokud nekompletní, tak tam něco může zůstat, a pak hrozí infekce-horečky, bolesti...a proto se děloha musí vyčistit. Do budoucna to znamená třeba i neplodnost...Proto by lékař po potratu měl udělat UZ a zjistit jak na tom pacientka je. Kompletní potrat je jako by odešel váček a v něm bylo vše zabalené. Většina potratů je ale nekompletních
24. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky po kolika hodinach po zakroku vas pustily domu?moc dekuju
24. dub 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek