Je to normální jev? Menstruace po revizi

kolibricek36
23. únor 2016

Jsem 5 týdnů po revizi z důvodu ZT. Po revizi jsem 3 týdny špinila, z toho poslední týden miniaturně, No a za 30 dní po revizi jsem 4 dny miniaturně špinila, další dva dny ze mě teklo a křeče, dneska už zas miniaturní špinění, Je toto normální? Nikdy jsem to tak silné meměla a ani jsem před MS nešpinila. Nebo, že by se hormony pobláznili? Nebo že by to bylo z léků proti bolesti - chytla mě páteř - beru Nimesil 2x denně týden? Nechci letět hned k Mudr..

keysi90
23. únor 2016

Já teda po revizi krvácela týden, a další MS došla po 32 dnech..měla jsem větší menstruační bolesti než obvykle, ale jinak to bylo normální..možná bych raději skočila k dr. Budeš v klidu a nebudeš se stresovat. Já měla po revizi zánět dělohy, tak jsem brala ATB.

kamikz
23. únor 2016

Ahoj,opravdu to proste muze byt tva "nova" forma menzes. Alespon do te doby,nez se ti to srovna. Ja treba dostala menzes asi 3 dny po revizi. Doktor mi hned dal prasky na krvaceni a vlastne srovnani cyklu a dalsi ms uz mi prisla jak hodinky presne na 6 dni. Ale ja treba k doktorovi letela. Bolelo me to dost (a to jsem prave nevedela,ze mam mesicky) a tak jsem si k doktorovi proste dosla. I pro muj klid.

kolibricek36
autor
24. únor 2016

@kamikz
@keysi90
Holky děkuji - no, nejsem z těch kdo s každou prkotinou letí k Mudr. Ale radši jsem tam dneska zašla - prý normální nález, takže asi než se to zas dá do kupy - bude to asi tak - no mě spíš vyděsilo, to, že jsem krvácela až příliš a křeče k tomu. ☹