• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ještě 10 dní po interupci špiním a bodá mě v podbřišku

30. května 2014 
Ahoj holky potřebovala bych poradit, prodělala jsem interupci po zamlklém těhotenství v 11tt dnes je to 10dní. Špinila jsem dost asi první 4 dni a pak skoro vůbec a teď už zas 4dni dost špinim a při sednutí mě vždy bodne v podbříšku. Myslíte,že je to normální, že ještě 10 dní po zákroku špiním?Teplotu ani jiné problémy nemám. Děkuji za každý názor.
14. čer 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , myslím, že to je jako šestinedělí,t akže špinit můžeš třeba ještě měsíc..
14. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu s tím nikdo nemáte někdo zkušenost, má doktorka má zrovna dovču......
14. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbbarbbora stazina dí pravdu
Špinění 10.den po není nic zvláštního, máš teď šestinedělí.
14. čer 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zamlklé těhotenství to spíš bylo čištění (výškrab) než interupce.
Když mi ho dělali, při propouštění z nemocnice je zajímalo jestli ještě špiním a kolik. A podle mého názoru - když to tam všechno strhnou kyretama (jestli je to ten správný název nástroje) taky by v podstatě neměl být důvod nadále špinit.
Myslím si - pokud to není moc - v klidu vyčkat na vlastního lékaře a pro jistotu se nechat zkontrolovat (hádám utz) i mistr tesař se utne..... :pensive:
14. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já první 4 dny vůbec nešpinila a pak začala asi skoro dva týdny špinit, bodalo mě v podbřišku nejenom při sednutí a všechno bylo pak na vyšetření u mé gynekoložky v pořádku :wink:
20. čer 2012 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja spinila dlouho...nicmene me revizi neudelali poradne a to byly bolesti na umreni a teploty a musela jsem jit hned znova...takze pokud te jen popichuje a jsi bez teplot tak asi ok...ale kontrolou urcite nic nezkazis...
21. čer 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja jsem tak samo po intrupci teď 11 den v 10tt, a není to nic zvláštního, taky špiním, první den jsem krvácela hodně a na druhy den, tak jak do teďka, byla jsem na kontrole a vše je v pořádku. Břicho mě bolí i když jdu na velkou. Můžeš špinit i do první MS. Tak bud v klidu. Přeji hodně štěstí a brzké uzdravení.
30. kvě 2014 v 11:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek