• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kontroly po revizi, nejsem si jistá přístupem gynekologa

10. března 2013 
Aoj holky, před měsícem jsem prodělala revizi po zamlklém těhu ve 12 tt. Po propuštění z nemocnice jsem se po 3 dnech hlásila u svého gynekologa, ten se pouze zeptal zda mě nic nebolí a vypsal neschopenku, nyní mi končila, takže jsem u něj opět byla (4 týdny od revize), opět mě nezkontroloval, pouze jsem mu řekla, že mě nebolí břicho a on mi řekl, že se 3 měsíce nemáme o mičo snažit. Ptala jsem se ho jak s HA,jelikož se o mimčo teď snažit nebudem, ale nejsem rozmyšlená zda jí začít brát nebo ne, tak mi ani k tomu nic neřekl a automaticky mi ji napsal. Pan doktor je sice příjemný, ale nejsem si úplně jistá jeho přístupem, nerada bych, i do budoucna, aby něco odbyl. Přešla jsem k němu od jiné gynekoložky před dvěma měsíci, tak mi je přeci jen hloupé zase utíkat jinam, ale zdraví je přednější. Co myslíte? Děkuji za názory.
8. bře 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky po 6nedělí žádnou kontrolu neměla, ani jednou. Antikoncepci jsem po revizi nebrala, chtěli jsme otěhotnět. Poprvé se povedlo po 3 měs., podruhé hned po šestinedělí.
9. bře 2013 ve 04:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karaj Já tedy byla na kontrole,říkal,že se musí podívat,jestli je vše ok a něco tam po revizi nezůstalo.
9. bře 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po revizi taky byla na kontrole a koukal se, zda je to ok i mi brali krev protože jsem ještě neměla ten těhotenský hormon na nule.
@karaj
9. bře 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám potom 2 týždne, po prepustení z nemocnice som do 3 dní šla k svojej dok. tá mi urobila sono a povedala mi, že ešte musím krvácať, aby som pila čajíky, chodila veľa a ak by tie zrazeniny nevišli tak 22 sa uvidí čo bude so mnou robiť. Bola som však prekvapená, že žiadne vitamíny ani iná liečba, len že sa mám šetriť, neprechladnúť a pod. Uvidím čo bude ďalej. A inak baby kedy sa idete znovu začať snažiť. Každý lekár i človek má na to iný názor. :angry: :angry: :angry:
9. bře 2013 v 11:21  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsichni. Tak ja mam 1 tyden po revizy (Zamlkle teh.) ve 12.tydnu. tehotenstvi odpovidalo 6 tydnu.Tak ze jsem nosila 6 tydnu mrtve miminko v brisku.Zjisteni bylo otresne.Zijeme v zahranici a lekari mi tady rekli, ze mam cekat az to samovolne potratim.Des bes absolutne zadna pece.Sedli jsme na prvni letadlo a sup domu do CR do nemocnice.Doktori byli perfektni, vse probehlo ok a jeste ten den jsem sla domu.Za2 dny jsme odletely zpet.Po revizi zadne bolesti,zadne krvaceni.Ted 6 den jsem zacala krvacet.Myslite, ze je to normalni?Na kontrolu mam jit za 2 tydny, ale teda nevim kdo me tady zkontroluje.Byla jsem nahlasit u doktora nemocenskou rict jim co se stalo a oni mi tady rekli, ze zadnou kontrolu nepotrebuji, zedokud me nic neboli, tak je to v poho! Mam z toho desne nervy.Nevim co je normalni?
10. bře 2013 v 17:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek