Manžel se chce milovat pořád, já ne

jenny_82
26. zář 2017

Kdybych to měla říct ve zkratce tak bych potřebovala poradit jak zvládat manželův sexuální apetit když on by se rád miloval několikrát za den a já jen jednou za dva měsíce. Prostě nejsem takový náruživý typ. Po svatbě jak přišli děti a různé starosti se to změnilo a mě ta jeho "chuť" doslova už otravuje. Ma to někdo v manželství podobné a jak jste to řešili nebo mi alespoň poraďte nějaké pořádné afrodiziakum :D Díky.

nafuka
26. zář 2017

Copak on nechodí do práce a nebývá unavený? Zaměstnej ho, ať víc pomáhá.

jenny_82
autor
26. zář 2017

On si do práce chodí odpočinout. Zatím ho žádná únava tak nezmohla....

vendelinka08
26. zář 2017

@jenny_82 ano...mame to doma stejne a potrebovala bych take poradit. Jenze si myslim ze nas zeny jeste ovlivnuji hormony. Muz je aktivni sportovec...fyzicky zdatny a kdyby bylo na nem..tak to mame kazdy den...ale to nedavam. Dekuji za zema...rada si necham take poradit.

pavcik123
26. zář 2017

Holky to si po pravdě nedovedu představit..
Zkuste kořen z byliny maca 🙂
Kamarádka to brala protože neměla chuť a pak doslova otočila 🙂

xdrak102
26. zář 2017

Myslím že pokud to tak máte od přírody, můžete brát co chcete a stejně to nepomůže zvýšit tolik, abyste byli úplně sladění. A jak to bylo před svatbou? Nevím, ale většinou si partnery hledáme tak aby to sexuálně trochu ladilo - pokud on chce každý den a vy jednou za 2 měsíce, tak to je fakt diametrální rozdíl, to se dřív neprojevovalo? Promiňte, trochu mě to zaráží... Nebo jste dřív sexovali třeba jednou za týden a bylo to ok pro oba?
Taky jsem zažila tento nesoulad, ale bylo to pořád já 2-3x týdně (ale když bylo hodně práce a málo energie tak i 1x týdně nebo i za 14 dní), on každý den max ob den a vedlo to k tomu, že se mi úplně zprotivil, protože docela protivně naléhal a pak už jsem nechtěla vůbec.
Moje rada tedy zní: odstranit veškeré negativní věci proč nechcete, jako je únava atp. On má svádět vás, udělat atmosféru, abyste vy chtěla (proberte to), ale nesmí na vás tlačit. A vy když nechcete, tak přiložte aspoň ruku (nebo pusu) k dílu, jinak nebude uspokojený a hrozí, že vám časem třeba začne chodit jinam... Nevím jak u vás, ale já už znala triky, že jsem celou akcí nestrávila ani 5 minut a to se člověk přemůže😂

jenny_82
autor
26. zář 2017

Psala jsem že se to změnilo po svatbě, před svatbou to bylo uplně naopak.
@pavcik123 a tu macu musela brát jak dlouho než ji zabrala?🙂

pavcik123
26. zář 2017

@jenny_82 tak týden, přečtěte si o tom něco, není to jen na sexualitu 🙂 je to právě super i pro muže

dendasubaristka
26. zář 2017

No my to tak doma máme ale obráceně,ja bych mohla furt manzelovy by stacilo jednou tydne :D

smudlinka24
26. zář 2017

Potvrzuju ucinek maci, staci par dnu😅

kacasa
26. zář 2017

no..a co oboustranny kompromis a promluva?

dendasubaristka
26. zář 2017

Asi poridim manželovy macu teda :D

jenny_82
autor
26. zář 2017

začnu brát tu macu a budu ho budit ve dvě hodiny v noci, když mi říká at ho probudím kdykoli tak uvidím jak dlouho to vydrží, možná ho to pak přestane bavit...aspoň trochu:D já už jsem se o tom s ním bavila a říkal že mě nebude nutit ale stejně se mě zase včera ptal jestli mám ještě neplodné dny a půjdeme se milovat.

dendasubaristka
26. zář 2017

@jenny_82 a treba kdyby misto toho ptani konal? Pěkně romanticky vas svedl? To by nepomohlo?

vendelinka08
26. zář 2017

Macu mame doma...koupil si ji manzel...ale zakazala jsem mu ji brat...to uz by bylo k nevydrzeni. 😀😀😀. Tak ji zacnu brat ja a muzeme si pak napsat zkusenosti.

verunka_korunka
26. zář 2017

Holky, tak na macu se taky mrknu 😉 jinak teda apetit mi dost rozhazuji hormony, at tehotenstvi, nebo kojeni tak i hormonalni antikoncepce, s jednou to byla silena nechuť 😀

verunka_korunka
26. zář 2017

Tak ctu ze to neni ani pro kojici, tak to si budu muset jeste chvili pockat...

jenny_82
autor
26. zář 2017

@dendasubaristka já jsem spíš realistka než romanticky založená, ale tak mě napadlo s tím sváděním že kdyby mě udělal něčím radost tak bych si dala říct 👍🙂

8slunicko6
26. zář 2017

Kupte si Stimulen(je to z bylin,a i afrodisiakum)-stojí to do100Kč, je to v tabletách, čistě přírodní produkt-brala jsem to abych měla větší prsa-ta sice zůstala stejná ale co narostlo byl apetit🙂

dendasubaristka
26. zář 2017

@jenny_82 no prave udelat to necim pěkné.🙂

blahova_andrea
26. zář 2017

@nafuka to je rada 😀 můj maká víc co jinde udělají lidi tři a na apetit to teda vliv moc často nemá. to už musí být spojené i s atakem nějaké nemoci nebo tak. samotná práce fakt nestačí. chlapi to mají jako relax na uvolnění. my ženy to máme bohužel opačně a pak se míjíme 😅

blahova_andrea
26. zář 2017

@pavcik123 fakt? co je to? kde se to prodává? v jaké podobě? nemáš víc info? zrovna teď nemám čas pořádně googlit 😅

blahova_andrea
26. zář 2017

@verunka_korunka já beru prášky první měsíc a dole jsem totálně mrtvá :-/

dendasubaristka
26. zář 2017

@blahova_andrea fakt? Tak to je muj chlap pak baba. Stres a unava ma na nej vliv

nafuka
26. zář 2017

když víc pomůže doma, třeba zbude víc energie i pro jeho potřeby.

chocolady
26. zář 2017

@nafuka
Zlata pravda, pohled na umyte nadobi a uvarene kaficko, nebo hodinove hlidani na me ma zarucenejsi ucinky nez maca a jine preparaty 😉 😀

myjusiatko
26. zář 2017

@verunka_korunka muzes macu i jako kojici. Normalne ji jim. V jizni americe ji zeny berou bezne, i tehotne snad. 🙂

verunka_korunka
26. zář 2017

@myjusiatko no, v navodu je to jako kontraindikace, takze radeji vydrzim bez toho, treba se chut zase zlepsi do te doby sama...

myjusiatko
26. zář 2017

@verunka_korunka to je napr i skoro u vsech leku a stejne se vetsina ke kojeni muze. Staci odsledovat, zda treba nema vliv na miminko a spanek (jako treba muze mit i kafe), ale jinak je to ok. Ale je to na tobe. Ja ji beru a kojim a berou ji i me kojici kamaradky. Na jejich doporuceni jsem ji taky zacala uzivat.

tublatanka
26. zář 2017

@pavcik123 A staci forma tablet,ci primo prášku z kořene?našla jsem obojí

pavcik123
26. zář 2017

@tublatanka prášek! 🙂