Miminko si nechat, nebo jít na potrat?

angel159
3. zář 2013

Ahoj, Je mi 19 let a ocitla jsem se v tezke situaci. S pritelem jsme chteli miminko, chvili to neslo, ale nakonec jsme se rozesli a ja zjistila, ze jsem tehotna! Jsem v 9t a jsem sama. Pritel se vratil ke sve byvale pritelkyni, ktera s nim ma 2 deti. Ja jsem se ocitla sama a nedokazu se rozhodnout. Strasne jsem to miminko chtela a ted jak se koukam na fotecku od sveho prcka, tak si nejsem jista. Chtela jsem cestovat, uzivat si, najit si pritele... A nebo si to nechat, zustat uz navzdy se zavazkem, nemit moc penez a cekat jestl se priteli uraci se ke me vratit zpatky? Cekat a doufat? A kdyz potrat, tak budu moct mit jeste deti? Nebudu toho litovat? Nevim, jestli jsem na to byt sama pripravena. Bydlet mam kde a s penezi taky nebude velky problem, ale miminko bych chtela... Prosim poradte... Dekuji

sararachell
26. pro 2021

@21288 presne, uz se to neda vratit a jde to s tebou cely zivot......

radkovy
27. pro 2021

@angel159 myslím, že po potratu by sis život stejně neuzivala, pokud miminko chceš. 🥰

cikitkapb
27. pro 2021

Tohle za tebe nikdo nerozhodne. Miminko chceš, bydlet máš kde, peníze jsi taky psala, že problém nebudou. Jen na to nekoukej jako na život se závazkem a neseď doma na prdeli. Jasně, s mimčem to cestování nebude tak snadné, ale až dítě povyroste, může ti být skvělým parťákem. Rozhodně si změn v hlavě ten fakt, že když je to dítě ex přítele, musíš na něj čekat a vychovávat to dítě s ním. Jen bych mu to, být tebou, řekla. Jen si to pořádně promysli, jestli chceš aby byl otec tvýmu dítěti nebo ne. 🤷🏻‍♀️

holubinka
27. pro 2021

@radkovy
@cikitkapb Dotaz je 8 let starý, to už je asi dávno vyřešeno😉

cikitkapb
27. pro 2021

@holubinka jéžiš díky. 🤦🏻‍♀️ Jsem to ale trubka. 😂 Ále na profilu nějaký dítě má… dokonce i na pláži. 😂

pampeliska1313
27. pro 2021

@cikitkapb tak to asi dopadlo tak, že si miminko zakladatelka nechala to vypadá.)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru