Nebyl správně pozitivní ovu test , muže jít o těhotenství ?

pro89
29. led 2019

Ahoj holky , chci se zeptat. Snažíme se o dítě teprve dva měsíce a každý měsíc cítím poměrně hodně ovulaci. Cervikáni hlen, bolest v podbrisku . Dělala jsem si tento měsíc ovulacni testy , kdy čárka sílila, ale nebyla ani jednou dostatečně silnější nebo stejná jako kontrolní o něco málo slabší . Dva dny před tím byl styk a ten den. Dnes je to 9 po . Mam pocit , ze na mě něco leze , jsem vztekla , unavená , před dvouma dnema bolest jako kdyby měla přijít menstruace, občanská pichlava bolest v podbrisku . Myslíte ze by to mohlo značit , ze se zadarilo ? Mam už jedno těhotenství za sebou po clostilbegytu, ale nic z toho jsem neměla . Stalo se někomu něco podobného ? Děkuji za rady .

jaja01k
29. led 2019

Těžko říct, těhotenstvím to být může, ale taky nemusí. Za pár dní zkus těhotenský test.
A k těm ovu testům. Já nikdy neměla čárku stejně silnou jako kontrolní, ale ovulaci jsem měla a otěhotněla jsem. Důležité je, že sílila a když jsi měla i jiné příznaky, věřila bych, že jsi ovulavi měla.

pro89
autor
29. led 2019

@jaja01k to ano sílila a den po te me “nejsilnější” carce byl test hned čistý pouze s kontrolní čárkou .

pro89
autor
29. led 2019

@pro89 mam o zvýšenou teplotu

jaja01k
29. led 2019

@pro89 To bych určitě brala jako pozitivní test a že ovulace byla. Držím palce 🙂