Nevím, jestli ještě chci po roce snažení druhé mimčo

motomischel
28. čer 2018

Ahoj holky. Máte nekdo podobný problém jako já, nebo radu jak si pomoct? Už rok se moc snažíme o druhé mimco, ale byla mi zjisteno, ze neovuluju, tak mi dal doktor prasky, ktere to spravily. Jenze ted mam nejake obdobi, ze nevim, jestli to druhe momentalne chci. Jde o to, ze me posledni dobou pritel hrozne stve, porad do me rype a neco se mu nelibi a je na nervy. Navic mi konci rodicovska a musim si hledat novou praci. Maly jde do skolky. Ted mam ale takovy pocit, ze jsem totalne vynervovana a uz mam dost toho nekolikateho zklamani z marneho snazeni(navic vsechny kamaradky v okoli behem toho roku otehotnely) a i celkove z prace a domaci atmosfery. Citim, jak jsem porad vnitrne napjata a nedovedu si predstavit, ze bych uvnitr v tom napeti mela nosit detatko. Nejradeji bych to snzeni jeste odlozila a dala prvni do poradku zbytek, ale mam hroznou obavu, aby se mi potom jeste podarilo otehotnet. Navic nevim jak by to pritel vzal, ze se ted chci prestat snazit. Nevim, jestli me nekdo pochopi, ale budu rada, kdyz najdu nekoho, kdo mi aspon trochu poradi

verunkanatalka
28. čer 2018

Ahoj...Evidentně jsi v psychické nepohodě..je toho na tebe moc..sama jsi si vlastně odpověděla..zkus sidát do pořádku vše co tě štve a jestli na tobě manželovi záleží,tak naopak ocení tvou otevřenost a že chceš pro vaše budoucí miminko jen to nej a to je maminka v pohodě!!!Zeptej se lékaře,jak by to bylo,kdyby jsi s těhotenstvím ještě počkala...

kac_kac
28. čer 2018

Nikdy jsem neotěhotněla v podobném psychickém stavu, každé z našich čtyř dětí jsme počali vždy když jsme z nějakého důvodu museli řešit úplně jiné věci, některé děti přišli dřív než jsme si vůbec mysleli že by mohli být, některé na sebe nechali i přes tři roky čekat aby přišli až když podobné krize jako u zakladatelky pominuli zatímco my vůbec na nějakou výrobu dětí neměli myšlenky.

jednaholkaa
28. čer 2018

Taky jsem mela takovy pocit. Rok jsme se snazili a vsichni kolem mezitim otehotnely, pripadne porodily a pak uz jsem mela fakt pocit ze nevim jestli jeste chci. Je to jako kdyz clovek dlouho neco shani a nemuze to sehnat, tak prirozene zpracovani te situace je ze to prestane chtit. Neni totiz prijemne byt dlouho ve stavu - neco chci a nemuzu to dostat. Takze tvoji reakci chapu, navic jestli se k tomu pridala nepohoda ve vztahu. Koukam ze je ti 30? Mas jeste spoustu casu 🙂 Na tvem miste bych si dala chvilku pauzu, jine priority, zapracovat na vztahu atd. A pak se k tomu snazeni vratit.. Jako kdyz hledas ztracene klice, chvili to nechat, oni pak nekde vykouknou.

normalnimatka
11. črc 2018

bejt tebou, snažim se to zpracovat. tak nastoupíš do práce a budeš tam chvilku, no...tim líp, se ti aspoň bude líp otěhotnívat🙂))
na tvým místě bych moc nečekala, vzhledem k věku, bez urážky. ale je fajn, abys na to byla připravená, tak nějak. i když na druhou stranu, kolik dětí vznikne původně "omylem"...pak se s tím smířej nějak podezřele rychle a těšej se🙂 tak bych to nechala koňovi, to nějak dopadne. ale každopádně vyřeišt nejdřív vztah.

a ted ana hormony od gynekologa bych se vykašlala a radši volila nějakou přírodnější cestu, jak srovnat ovulaci...ale to už je jiná věc.

normalnimatka
11. črc 2018

páč ta napjatá atmosféra může mít co do činění s těma hormonama, kupř. zvlášť, jestli se to začlo víc srát, co se snažíte a nejde to. zkus si to promítnout zpátky. uvědomt si, co ti vlastně vadí a probrat to s přítelem. třeba to je jen přenesenej problém z toho, že se vám nedaří dítko.

zelenoockaa
25. srp 2019

Jdi do práce a chvilku s druhým počkej. V práci si určitě oddechneš, začneš myslet na něco jiného a zase nastoupíš na novou mateřskou čerstvá a připravená na druhé mimčo 🙂