Ovulace 11 dni po revizi a možnost tehotenstvi

kkosticka
5. zář 2018

chtěla bych se zeptat ..mel někdo z vas ovulaci 11den po revizi? 24.8. v 9tt jsem prodělala revizi ...a hned průběžně kontrolovala bazální teplotu. Tudíž me prekvapilo ze by dle bazální teploty mela ovu proběhnout 11den. Dnes jsem byla u MUDr na kontrole a ten mi řekl možné je vše. Sliznice je take ukázková 8mm. Jenže včera jsme s manželem měly styk a ted premyslim jestli nemůžu otěhotnět. Měli jste někdo něco podobného a dopadlo to OK???.

oveckaluky
5. zář 2018

Po revizi by se mělo dodržet šestinedělí...a jedenáct dní po ní je fakt brzy, koledujete si o infekci nebo zánět.
Ale možné je všechno, držím pěsti, ať to dopadne dobře 🙂

klea81
5. zář 2018

Můj lékař mě důrazně varoval, ať vydržím chráněná alespoň ty 3 měsíce. Hrozí vyšší riziko komplikací a to asi nechceš, ne? Ano, dodržet šestinedělí, nebo alespoň styk s kondomem, kvůli infekci.

hawah
5. zář 2018

Mně zase říkal můj doktor i doktorka na klinice, že bez styku 14 dní, po těch 14ti dnech po revizi kontrola, kde bylo vše v pořádku a žádné šestinedělí že se dodržovat nemusí, jen těch 14 dní. S pokusem o další mimi počkat do první porevizní menstruace, jinak nic. Ale záleží na zdravotním stavu každé z nás asi...

lachtanice86
5. zář 2018

Dodržet 6ti neděli ti nikdo neříkal? Jinak stát se to může ale nechala bych alespoň jeden cyklus. Pro jistotu

kkosticka
autor
5. zář 2018

Me řekli ze by pockali aspon po první porevizni menzes...navic nečekala sem ovulku tak brzy...s manzelem se neuvidime 14 dni ted...navíc je mi přes 40 takže čekat 3 měsíce určité nechci a nebudeme. Ale zajímalo me ovulace 11 dni po revizi...ne jestli to dělat můžeme nebo ne 😁

klea81
5. zář 2018

@kkosticka tak pokud jsi mohla čekat do 40, tak bych 2 měsíce zase neviděla jako velký rozdíl ;o) nevím, jestli to stojí za případné komplikace, ale to je na každé ženě ;o)

oveckaluky
5. zář 2018

@kkosticka No, lepší asi měsíc počkat, než pak řešit dva tři měsíce komplikace se zánětem z infekce...ale třeba to dopadne dobře...

snezenka123
5. zář 2018

Já měla nechráněný styk cca týden po kyretáži(ale dělali mi roztažení čípku v narkoze-měla jsem ho po konizaci téměř srostlý)a přitom mi dělali i kyretáž..
no a do pár dnů po styku jsem měla bolesti a začala krvácet...nevěděli, jestli to krvácení patří ještě k šestinedělí, každopádně jsem dostala dvoje atb na zánět dělohy...
Takže bych řekla, že aspoň těch 14 dní se milovat s kondomem, opravdu kvůli infekci, která může i nemusí nastat..
Když jsem v lednu potratila, otěhotněla jsem hned po první popotratové ms, hned po šestinedělí.(jinak ovulace naskočila hned po potratu, ale vzhledem ke zkušenostem, už jsem šestinedělí dodržela, takže ano, možnost otěhu v tvém případě skutečně je reálná)

saminomimino
15. zář 2018

ano možné to zřejmě je,já dostala po revizi MS už 26 den,takže ovulace musela taky být někdy 12 dně přední