Po tichém potratu stoupá hCG

labuto
1. pro 2017

Ahojky, ve středu jsem se od paní doktorky, podle ultrazvuku dozvěděla, že jsem prodělala tichý potrat. Podle výpočtů bych bývala měla být v 8.týdnu těhu. Jenže na prvním ultrazvuku byl plůdek malý. Paní doktorka říkala, že to může znamenat i to, že moje těhotenství je mladší. Po pěti dnech už tam plod nebyl. Druhý den jsem si volala na výsledky z krve. HCG mi od posledního odběru i přes po potrat stouplo z 3900 na 6000. Doktorka mi raději dělala znovu ultrazvuk, ale plůdek tam opravdu nebyl. Stalo se to už někomu? Teď se čeká, zda začnu o víkendu krvácet.

zutinka
15. pro 2017

@labuto tak to je fakt pristup lekare!Dle me te mel vzit a nenechat cekat!

pampeliska1
15. pro 2017

@labuto tady na MK je i diskuze o trofoblasticke nwmoci

pampeliska1
15. pro 2017

Jej se mi to odeslalo. Hlavne at tě pohlídaji, aby hcg kleslo na nulu a neotehotnela jsi driv. Ale to by ti měli vsechno rict v nemocnici.

renata90
15. pro 2017

@labuto Ahoj. Mela jsem neco podobneho jako ty. Vloni v cervnu mi delali take kyretaz v Podoli, tehotna jsem byla, ale bez plodu, chodila jsem a stale chodim do CTN ambulance (centrum trofoblasticke nemoci) na kontroly, kde sleduji HCG. Doktorka Utracka je strasne fajn, vse ti vysvetli. Niceho se neboj. Vloni kyretaz a dnes mam krasneho a zdraveho osmimesicniho kluka 🙂 Drzim palce at ti vse dobre dopadne.

labuto
autor
17. pro 2017

@renata90
Děkuju moc a moc moc gratuluju k chlapečkovi! Ráda si přečtu, že Ital to má krásné šťastné konce 🙂 Já jsem v pátek začala špinit s lehčí bolestí podbřišku. Tak jsme jeli opět do Podolí. Tam ze mě doktor udělala pomalu hysterku, co blbnu, že je to normální a v úterý jdu stejně na zákrok, tak co. A řekl mi, že co by se mnou asi měl dělat. Aby se mnou něco dělali,, tak bych musela začít krvácet vážně hodně moc. Tak jsme jeli domů. A večer se to zhoršilo a nejspíš odešlo. Teď mám lehčí menstruaci. Zítra budu volat svoji doktorce, co mám dělat, zda bude kyretáž nutná. Musím říct, že z Podolí jsem hodně hodně hodně zklamaná ☹ Jestli to odešlo samo, tak nemaj z čeho dělat rozbor. Takže nevím, zda na CTN opravdu půjdu.

labuto
autor
17. pro 2017

@pampeliska1 Děkuji, jdu to zkusit najít.

renata90
17. pro 2017

@labuto Ja mam tedy s Podolim jen dobre zkusenosti. Lekari byli milí, vstricní. Chodim do CTN, na klasickou gyndu, chodila jsem tam do poradny a i jsem tam rodila a super 🙂 Ja si myslim, ze pokud meli podezreni na trofoblast, tak i tak si te pozvou do te ambulance CTN, budou sledovat, jestli ti klesa HCG. A i kdyz mas menstruaci, tak si myslim, ze se budou chtit ujistit, ze jsi v poradku a vysetri te. Ono je nekolik druhu toho trofoblastu, ja mela kompletni molu, peknej sajrajt ☹

labuto
autor
20. pro 2017

Tak to mám za sebou. Včera jsem byla na kyretáži. Taky vás druhý den tak bolelo podbřišek? Včera to bylo o.k.ale.dneska nic moc ☹