Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Po tichém potratu stoupá hCG

labuto
1. pro 2017

Ahojky, ve středu jsem se od paní doktorky, podle ultrazvuku dozvěděla, že jsem prodělala tichý potrat. Podle výpočtů bych bývala měla být v 8.týdnu těhu. Jenže na prvním ultrazvuku byl plůdek malý. Paní doktorka říkala, že to může znamenat i to, že moje těhotenství je mladší. Po pěti dnech už tam plod nebyl. Druhý den jsem si volala na výsledky z krve. HCG mi od posledního odběru i přes po potrat stouplo z 3900 na 6000. Doktorka mi raději dělala znovu ultrazvuk, ale plůdek tam opravdu nebyl. Stalo se to už někomu? Teď se čeká, zda začnu o víkendu krvácet.

zutinka
15. pro 2017

@labuto tak to je fakt pristup lekare!Dle me te mel vzit a nenechat cekat!

pampeliska1
15. pro 2017

@labuto tady na MK je i diskuze o trofoblasticke nwmoci

pampeliska1
15. pro 2017

Jej se mi to odeslalo. Hlavne at tě pohlídaji, aby hcg kleslo na nulu a neotehotnela jsi driv. Ale to by ti měli vsechno rict v nemocnici.

renata90
15. pro 2017

@labuto Ahoj. Mela jsem neco podobneho jako ty. Vloni v cervnu mi delali take kyretaz v Podoli, tehotna jsem byla, ale bez plodu, chodila jsem a stale chodim do CTN ambulance (centrum trofoblasticke nemoci) na kontroly, kde sleduji HCG. Doktorka Utracka je strasne fajn, vse ti vysvetli. Niceho se neboj. Vloni kyretaz a dnes mam krasneho a zdraveho osmimesicniho kluka 🙂 Drzim palce at ti vse dobre dopadne.

labuto
autor
17. pro 2017

@renata90
Děkuju moc a moc moc gratuluju k chlapečkovi! Ráda si přečtu, že Ital to má krásné šťastné konce 🙂 Já jsem v pátek začala špinit s lehčí bolestí podbřišku. Tak jsme jeli opět do Podolí. Tam ze mě doktor udělala pomalu hysterku, co blbnu, že je to normální a v úterý jdu stejně na zákrok, tak co. A řekl mi, že co by se mnou asi měl dělat. Aby se mnou něco dělali,, tak bych musela začít krvácet vážně hodně moc. Tak jsme jeli domů. A večer se to zhoršilo a nejspíš odešlo. Teď mám lehčí menstruaci. Zítra budu volat svoji doktorce, co mám dělat, zda bude kyretáž nutná. Musím říct, že z Podolí jsem hodně hodně hodně zklamaná ☹ Jestli to odešlo samo, tak nemaj z čeho dělat rozbor. Takže nevím, zda na CTN opravdu půjdu.

labuto
autor
17. pro 2017

@pampeliska1 Děkuji, jdu to zkusit najít.

renata90
17. pro 2017

@labuto Ja mam tedy s Podolim jen dobre zkusenosti. Lekari byli milí, vstricní. Chodim do CTN, na klasickou gyndu, chodila jsem tam do poradny a i jsem tam rodila a super 🙂 Ja si myslim, ze pokud meli podezreni na trofoblast, tak i tak si te pozvou do te ambulance CTN, budou sledovat, jestli ti klesa HCG. A i kdyz mas menstruaci, tak si myslim, ze se budou chtit ujistit, ze jsi v poradku a vysetri te. Ono je nekolik druhu toho trofoblastu, ja mela kompletni molu, peknej sajrajt ☹

labuto
autor
20. pro 2017

Tak to mám za sebou. Včera jsem byla na kyretáži. Taky vás druhý den tak bolelo podbřišek? Včera to bylo o.k.ale.dneska nic moc ☹