Pomoc, je to potrat?

lucie2306
1. bře 2019

Dobrý den, podle výpočtů podle poslední menstruace jsem 7+4 tt , včera jsem byla na kontrole u gynekologa a konečně jsme viděli srdíčko, lékař říkal že podle toho jak je plod velký je to tak 5 tt, předepsal mi utrogestan s tím že mám brát 3x1 a modlit se.Jenže jak jsem se vrátila od lékaře tak jsem začala silně krvácet s kousky něčeho, boleti a krvácení mám i dnes, nemůžu déle stát protože bolesti mi to nedovolí (dá se to vydržet) a točí se mk hlava.Volala jsem dnes k lékaři ale má dovolenou a další nejbližší lékař je 30 km daleko. Mám plašit a raději jet nebo to můžu vydržet do pondělí? Pravděpodobně jde o potrat že ano? Moc děkuji za odpověď.

alikoaliko
5. bře 2019

@vitezove Ja mam taky zaklonenou delohu. Tim bych se vubec nenechala rozhodit. Jsou s ni pry problemy s otehotnenim - otehotnela jsem na 1. pokus a podruhe na druhy. V tehotenstvi se mi teda otocila az pozde, jeste ve 13tt byla naopak a rostla jakoby dovnitr, no aspon jsem nemela hned velke bricho 🙂) a ted se po potratu sama vycistila. Uz je to 3 mesice a zadne potize nemam. Jsem rada za svoji doktorku, ktera ma rozum a zaroven je hodne pokrokova.

astyna88
5. bře 2019

Ber to tak, že je to lépe nyní než později, kdy by ti to neprosperující embryo udržovali. Ono to mělo důvod. A pokud jsi silně krvácela, motala se ti hlava, jen dobře, že jsi nezůstala doma. Taky by to mohlo dopadnout tak, že by ti vzali i dělohu, pokud by krvácení nemohli zastavit. I to stalo v naší rodině. Tady hrdinství není na místě.

Držím pěsti, tohle hod za hlavu a těš se na zdravé miminko. Ségru udržovali do 20.tt, pak potratila doma a to bylo stokrát horší.

saraadamova
15. bře 2019

@marketa1218 Já jsem přišla o mimi v 14tt