Potrat bez nutnosti revize - kdy u Vás nastal?

moxha
27. lis 2017

Dobrý den jsem v 7 tt a na UZ byla viditelná jen dutinka.Lékařka mi nabrala hcg,který byl na tento týden nízký. Chtěla jsem mít jistotu a tak jsem včera prodělala znovu náběr na hcg a hodnota hcg klesla.Tudíž jde jistě o neprosperující těhotenství.Dle názoru jiné lékařky je vysoká šance,že bych mohla potratit bez následné revize.Chci se tedy zeptat těch,kterým se to bohužel taky stalo,za jak dlouho jste potratily?Děkuji

fialka77
27. lis 2017

Dobrý den, já jsem měla také vidět jen dutinku, hcg nižší než by mělo být. Další týden jsem měla jít na kontrolní ultrazvuk, ten další týden jsem dva dny před ultrazvukem začala špinit, potom večer se objevila krev. V noci jsem jela na pohotovost, kde jsem potratila. Bylo to za týden od dutinky v děloze. Kolik máte HCG?

marvid
27. lis 2017

Já jsem byla v 11tt, když jsem začala krvácet, miminko odpovídalo asi 8tt...zvládla jsem to bez jakéhokoliv zásahu v nemocnici...tělo si poradí, jen musí dostat šanci.

moxha
autor
27. lis 2017

V pátek bylo 1431 a včera to spadlo na 1200.Včera večer jsem špiníš hnědou krví (Pokud jsem si šáhla papírem do pochvy) a měla jsem lehké křížové bolesti.Dnes ráno už nic.

janapetrvalska
27. lis 2017

v 7tt jsem zacla spinit, v den odletu dovolene, jela jsem k doktorce ktera me upozornila, ze srdecni aktivita mimi byla slabsi a dala utrogestan a po dovci ze se uvidi, cele dovcu bylo spineni nekdy vubec nekdy vic, po dovci navsteva doktorky ktera jiz mimi nevidela tak me poslala na revizi nastesti me vzali hned v nemocnici ale byla jsem na rade az ve 12h mezi tim jsem cim dal vic spinila a bolesti se stupnovali 8+4. sla jsem na sal kdy jsem uz fakt nemohla vydrzet bolest a to muzu rict ze mam vysoky prah bolesti.. takze jsem potracela nejakych 12dni ale hgc nesledovala Mudr a co vim od kamaradek ktere tim prosly take ale bez revize tak jedna v pohode a druha bolesti a jedna z nich stejne musela pak na docisteni .. kazdy mame telo jine a funguje jinak ve vypuzeni ..

moxha
autor
30. lis 2017

Tak jsem dnes potratila.Je to 7 den od kontrolního ultrazvuku.Potrat proběhl samovolně a budu jen kontaktovat gynekoložku,zda proběhne kontrolní uz

labuto
1. pro 2017

Ahojky, ve středu jsem se od paní doktorky, podle ultrazvuku dozvěděla, že jsem prodělala tichý potrat. Podle výpočtů bych bývala měla být v 8.týdnu těhu. Jenže na prvním ultrazvuku byl plůdek malý. Paní doktorka říkala, že to může znamenat i to, že moje těhotenství je mladší. Po pěti dnech už tam plod nebyl. Druhý den jsem si volala na výsledky z krve. HCG mi od posledního odběru i přes po potrat stouplo z 3900 na 6000. Doktorka mi raději dělala znovu ultrazvuk, ale plůdek tam opravdu nebyl. Stalo se to už někomu? Teď se čeká, zda začnu o víkendu krvácet.

moxha
autor
1. pro 2017

Labuto je to divné..Moc jsem nepochopila jestli už na prvním už byl vidět plod.Pokud by jsi potratila musela bys krvácet. Pokud hcg stoupá,tak plod by tam někde měl být.Pozor aby to nebylo mimoděložní těhotenství.Máš plánovanou kontrolu a odběr hcg?

labuto
1. pro 2017

@moxha Na prvním právě vidět byl ☹ malý, ale byl tam. po 5 dnech byl pryč. Pro jistotu mi udělala odběry, i na HCG. Druhý den mi pro jistotu dělala kontrolní ultrazvuk a stále tam bylpouze prázdný váček. V pondělí mám doktorce volat. Jde o to, zda o víkendu začnu krvácet nebo ne. Mám z toho nervy na dranc ☹