Potrat v březnu-dubnu. Teď krvácím už 14 dní a není to menzes.

medamina
11. kvě 2021

Ahoj vsem. Uz jsem trochu zoufala a vystrasena.

Mam za sebou potrat s revizi a 2 sp. Posledni potrat probehl na konci brezna-zacatkem dubna. Krvaceni skoncilo asi 15. dubna. Byla jsem pak na kontrole, pan doktor videl nepravidelnou sliznici a diagnostikoval mi zanet mocaku kvuli pritomnosti krve ve steeu a bolesti pri curani. Podle.me spatna diagnoza. Asi v pulce cyklu jsem zacala spinit, ale neustalo to. Naopak spineni preslo v lehke krvaceni pri utreni na zachode. Asi 10. den tohoto spineni jsem byla v ivf centru na vstupni prohlidce. Tedy tesne pred terminem ms. Videli v deloze sliznici asi 11 mm, trochu krve a ze mam prijit 2.- 5. Den ms na vysetreni hormonalniho profilu a objednat sw na hysteeroskopii A ze ms kazdym dnem dorazi. Jenze uz mam 7 dni zpozdeni, porad lehce krvacim a jsem ve streau, ze ms neprichazi. Tt negativni.
Asi tam budu volat, protozE to s nervama uz nevydrzim.

Ale myslite, ze to muze byt pozustatek po tom potratu? Ze se nevycistilio vse? Bohuzel me napadaji i horsi scenare diky procitani internetu 😥

jjasmina
11. kvě 2021

@medamina nečti na internetu !!! Hlavně je důležité se hodit do klidu, tenhle stres ti může rozhodit cyklus ani nevíš jak..

medamina
autor
11. kvě 2021

@jjasmina diky. Ja vim, ale je to tak tezke, kdyz se moje telo chova tak divne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru