Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Problém s otěhotněním. Nevím, čím to může být

alexkisss
15. pro 2017

Nedari se mi otehotnet nevim cim to muze byt

alexkisss
autor
15. pro 2017

Zdravim nedari se mi otehotnet nevim cim to muze byt vse je v poradku sem zdrava pravidelne menstruuji pritel je taky zdravy nemyslime na to nepocitame plodne a neplodne dny stale nechapeme cim to muze byt....

kika266
15. pro 2017

@alexkisss I kdyz reknes ze na to nemyslim, tak bych rekla ze podvedome urcite jo 🙂. Chce to zamestnat hlavu necim jinym a pustit se do neceho, treba rekonstrukce nebo planovani dovolene, ono to prijde kdyz se to "nejmene" hodi 🙂. Kamaradka se znazila roky, pak planovali svatbu a najednou to bylo 🙂, preji hodne uspechu 🙂

alexkisss
autor
15. pro 2017

Tak ja sem ted ctyri dny pred ms poboliva me pidbrusek mam ruzne chute nejak tomu nevenuji pozornost pred dvema dny sem mela vytok jako jogurt a dnes jen svetle ruzove na toaletaku muze to byt uhnizdeni nebo se hlasi prichazejici ms??

vanea
15. pro 2017

@alexkisss může to být oboje;) jak dlouho už se snažíte?

alexkisss
autor
15. pro 2017

Snazime se od cervence a porad to nejak nejde

vercik83
15. pro 2017

My uz rok a nic. Naštěstí máme už jedno dítko. To by potřebovalo partaka už☹

norna
15. pro 2017

@alexkisss a ovulaci mas ?prala bych ti aby ti to vyslo a ta mrska nedorazila🙂

vanea
15. pro 2017

@alexkisss tak to není moc dlouho, i když se naprosto zdravý pár trefí přímo do ovulace, tak je jen 15-20% šance na otěhotnění🙂 my se snažili takto cíleně půl roku,něž to vyšlo (necíleně rok a půl, jsme naprosto zdraví)...buď se můžete takto necíleně snažit další půl rok, a bude to zcela běžné, nebo můžeš už teď jít za doktorem a zkusit nějaké vyšetření, zda jste oba ok...a nebo se můžeš začít sledovat (ovu testy, měření teplot apod.), ale to většinu žen nakonec vystresuje a nejde to spíš kvůli tomu, že to přehání a moc se na to upínají..jak komu jak co funguje🙂 nám se to sledování vyplatilo..je to na tobě, co si vybereš🙂 ale zatím není důvod se znepokojovat

vercik83
15. pro 2017

Ovu testy nedoporučuji, kamarádka z reprodukčniho centra mi říkala, že to stejna nevychází.

misuled
15. pro 2017

@vercik83 Co na nich nevychází?

norna
15. pro 2017

@vercik83 me vychazeli krasne a jsem za ne rada..diky nim jsem ted tehotna...ale kazdyho nazor 😉😉

alexkisss
autor
15. pro 2017

Posledni ms sem mela 18.11 trvala sest dni ovulace byla od 1.12 do 5.12 v te dobe byl pohlavni sty ted prave cekam zda prijde ms nebo ne

vanea
15. pro 2017

@vercik83 mně vycházely krásně ;) potvrzeno gyn i měřením🙂 spíš je problém v tom, že maminky to neumí vyhodnocovat, protože neznají své tělo..chce to hodně sledování, někdo má totiž celý cyklus druhou čárku, někdo měří ve špatný čas..já měla testy kolikrát pozitivní ve 3 ráno.. a nebylo na tom nic špatně, posunuté hodiny v těle🙂 ze začátku jsem testovala několikrát denně i v noci, každý den v cyklu, abych to opravdu podchytila..samozřejmě spousta peněz, ale nelituji🙂 pochopitelně, každého věc..těhu vyšlo až když jsme se trefili fakt přesně do dne ovulace, potvrzeno BT🙂

norna
15. pro 2017

@alexkisss tak drzim palecky..🍀

vanea
15. pro 2017

@alexkisss taky držím 👍🍀

vercik83
15. pro 2017

@vanea možná je to tím... Že k ní chodily ženy s tím, že test je pozitivní a na UZ kde nic tu nic.

vanea
15. pro 2017

@vercik83 jasný no, to hodně záleží na tom, jak kdo funguje, je fakt, že pro někoho to může být zbytečné, když má LH zvedlý celý cyklus a furt dvě čáry🙂 ale kdo vyzkouší a zjistí, že to jde a není potíž, tak je to fajn vychytávka🙂 blbé je, že je opravdu nejlepší kombinace ovu testu a měření, protože test sám o sobě umí poznat, že se LH zvedl, ale jestli se něco nepokazilo a k ovulaci třeba nedošlo, už nikomu nepoví...to umí jen ten lékař a teplota🙂 nicméně pro někoho to může být kontraproduktivní a naopak to ještě víc stresuje...to musí vědět dotyčná, mně to třeba hrozně bavilo sledovat🙂

alexkisss
autor
15. pro 2017

Dam vedet v pondeli zda prisla ms nebo ne a jak sem dopadla zkusim pak testik

alexkisss
autor
17. pro 2017

Tak dnes prisla mrcha ach jo nechapu to sme v poradku oba a stale se nedari

kristynkal
17. pro 2017

@alexkisss Ahojky a máš potvrzené od doktora, že jsi v pořádku? My se snažíme pět let (3roky s bývalým, 2roky se současným a posledním partnerem🙂 ) Pořád mi doktor říkal, že jsem zdravá, nedalo mi to a začala jsem řešit sama. A zas tak úplně zdravá nejsem, jak on si myslel 🙂 neříkám, že to tak může být i u tebe, ale počkala bych ještě půl roku a pokud se nezadaří, začala bych řešit 🙂 neříkám hned umělé to ne, ale možná se poptat a začít trochu pátrat po příčině 🙂 i když opravdu to jen může být nervama, i když myslíš, že na to nemyslíš, tak stejně je to jinak 🙂 Vím o čem mluvím 🙂 a snažení od července si myslím, že je pořád ještě krátká doba 🙂

bzukk
17. pro 2017

Dobry den, jdu si k vam pro radu. V cervnu jsem byla va revizi delohy kvuli zamlklemu tehu v 9tt. Vse bylo v poradku a mohli jsme se snazit o mimi. Minuly tyden mi bylo parkrat po ranu spatne, tak jsem zkusila test. Byl pozitivni, sice slabe, ale carka byla krasne videt. Ms jsem mela dostat ted v sobotu. Jenze jsem zacala ve ctvrtek jeste pred terminem krvacet. Nepripada mi to jako klasicka ms, protoze vzdy trpim od kreci az po bolest hlavy. Ted me nic nebolelo. V patek jsem volala na gynekologii a vse rekla sestre, ta me odbyla, ze se to stava, nic vic. Dnes jsem zkusila druhy test a je porad pozitivni. Tak ted nevim na cem jsem. Prikladam foto. Co myslite vy? Muzu jeste doufat, nebo uz je to ztracene?

misuled
17. pro 2017

@bzukk jedno nebo druhé. Záleží, jestli bude za 2,3 dny čárka silnější nebo ne. Nikdo na to nedokáže odpovědět.

bzukk
17. pro 2017

@misuled dekuji za odpoved, vim ze je to bud a nebo. Zkusim test a uvidi se. Jen to cekani je o nervy. Ale dekuji 🙂

alexkisss
autor
17. pro 2017

Ja prave byla darovat vajicka chtela sem pomoci maminkam co nemohou mit deti a od te doby to proste nejde nevim zda neco nezmrvili

misuled
17. pro 2017

Zodpovědný kliniky berou na darování až ženy po porodu.
Nemyslím si, že něco zmrvili, ale že se tělo ještě nemuselo vzpamatovat z té hormonální stimulace. Měřila bych BT

kacenka_1707
17. pro 2017

@alexkisss
Neztracej hlavu.vim ze je to o nervy prosla jsem si s tim take s byvalym manzelem to nešlo,respektive on nechtel ted mam 3roky jineho manzela a snazili jsme se cele 3roky.uz jsem zvazovala kde je chyba.jestli u me nebo u nej.vse jsme meli v poradku a nic.kolik penez jsem jen dala do pripravku na podporu.a furt nic.nez jsme meli jet na spermiogram tak jsem zasla za jednim šarlatanem,který mi namíchal čaj.a hups právě za měsíc budu rodit.takze zkus kontryhel nebo jukni na nejakyho cloveka ktery se zabiva caji.nevěřila jsem tomu ale jsem nekolikaty pripad kde se to povedlo.i trm kteri uz nedoufali.drzim palecky. 🙂

alexkisss
autor
17. pro 2017

Ja uz dite mam ale chtela bych dalsi tak moc po nej touzim

alexkisss
autor
17. pro 2017

@misuled dnes sem to dostala tak zacinam s merenim BT uvidim zda to bude d9bre jen nevim podle ceho poznam ovulaci

misuled
17. pro 2017

@alexkisss Tak to se omlouvám, to jsem nevěděla. Každopádně s tím rozhozením hormonů to platí, co jsem psala. Proběhlá ovulace se pozná podle vzestupu teplot, ale chce to něco si o tom načíst. Ale nemá cenu zatím panikařit, není to dlouhá doba a nemusí to znamenat vůbec žádnej problém. Ale že to nejde na to nemyslet, to chápu

mirii30
17. pro 2017

@vercik83 Napodobne ,my od února a také stale nic☹