Problém s otěhotněním. Nevím, čím to může být

alexkisss
15. pro 2017

Nedari se mi otehotnet nevim cim to muze byt

aklin
17. pro 2017

Ahoj, my od brezna. Porad resim krvaceni mimo cyklus. Po 8 m mi doktor oznamil, ze spineni po ovulaci az do ms zpusobuje delozni zlaza ktera se dostala do cipku a ta je tam drazdena. Jenze z toho spineni se stava krvaceni, ktere i s ms trva 2 tydny. Uz toho mam dost, doktora budu otravovat navstevami, aby konecne vyresil problem.

kristynkal
17. pro 2017

@alexkisss hlavu vzhůru 🙂 jedno dítě máš, takže i to druhé určitě půjde 🙂 ještě chvíli zkoušejte a jak už někdo psal, zkus to podpořit bylinkami a uvidíš že za chvíli budeš těhotná 🙂 a kdyby ne, tak je to řešitelný, ale pokud už jedno dítě máš, myslím, že opravdu to druhé dřív nebo o trošičku později příjde taky 🙂

mirii30
17. pro 2017

@aklin... taky stale resime nějaké problemy ....v září mi dr našel cystu na vajecniku ,takže je možné ,že ta tam dělá neplechu a kvuli tomu se nedaří. Jinak jsem teď začala užívat drmek tak třeba zabere. Holky z jiné diskuze si ho moc chválily a snad čtyrem se po něm zadařilo. Drzim palace ať to krvácení ,co nejrychleji podchytite a brzy se dočkate //🍀

vercik83
18. pro 2017

@mirii30 myslím, že bychom.měli zvýšit frekvenci, ale ono se nám taky nechce vždy obden že....

bzukk
19. pro 2017

@misuled Dobry den, tak jsem dnes zkusila opet test. V nedeli krvaceni prestalo, tak nevim. Vim, ze na utz je jeste brzy. Myslim, ze trosku zesilil.

misuled
19. pro 2017

@bzukk Já bych se sebrala a šla na odběr hCG a když bude pozitivní, tak znovu ve čtvrtek, jestli roste... Stojí to do 300 a je to jistota.

vercik83
19. pro 2017

@misuled no a co to zmeni?aby nebyla pak zklamana. Ja mam blbou zkusenost s timto....proc hned jrevni odbery? Menses bud ptijde nebo bude tehotna.....

ejdys
19. pro 2017

Ahoj, my se snažíme od listopadu 2016....🙂

bzukk
19. pro 2017

@vercik83 ja prave ct, pa, so slabe krvacela, misto ms. Toto je dnesni test. Tak prave proto tapu.

misuled
19. pro 2017

@vercik83 a tak si na to zklamání má radši počkat? lepší vědět hned, na čem jsi, ne?

misuled
19. pro 2017

@vercik83 konkrétně teda proto, že je před Vánocema a nechtěla bych mít hlavu plnou toho jestli ano nebo ne.

katy48
19. pro 2017

Ahoj holky vy co se snažíte nevěšte hlavu, s přítelem máme za sebou 2 roky snažení. Musela jsem vysadit HA kvůli zdravotním problémům. Nemela jsem MS vůbec tak mi dr naordinoval utrogestan. Ani po roce s utrogestanem nic, dal clostylbegit a za dva mesice na kontrolu. Samozrejme bez výsledku takže nás odeslal do CARu. Přítel naprosto ok mě nechodila ovulace. Zkoušela jsem Inofolik nic. Dostala jsem znovu clostylbegit a utrogestan a měsíčně jsem chodila na sledování ovulace. Pak jsme rekontruovali a jeli na dovču, ale to u nás nezabralo. Až na poslední návštěvě v CARu jsem se s dr domluvila, že po novém roce půjdu na umělý smířila jsem se s tím a teď budu končit 9tt. Jediny co jsem ted brala byli vitaminy a po ovu mi dal dr Duphaston. Takze neklesejte naa mysli a říkejte si že par mesicu není žádná doba. Všem držím pěsti ať se brzy zadaří 😉

vercik83
19. pro 2017

@misuled jenze to muze dopadnout jen jako biochemicke tehotenstvi .. nejsem zastancem pátrání po duchách ...

misuled
19. pro 2017

@vercik83 A když bude dál testovat z moči, tak to tak nemůže dopadnout? Ta čárka tam je, jde o to, jestli vajíčko s krvácením odešlo nebo ne. Nevidím důvod, proč se hádat. Já bych v týhle situaci prostě chtěla trochu přesnější informaci, prostě taková jsem. Kdyby byl test bílej a jen zpoždění, tak tohle neradím. Radit můžeme, co chcem, rozhodnutí stejně nebude na nás, co člověk, to názor

vercik83
19. pro 2017

@bzukk muze to byt krvaceni jak se blastula ci co to je teprve zanoruje do delozni sliznice anebo se tehotenstvi nevydarilo. Kdys mela mit termin menses? Ja takhle lehce krvacela tyden po ocekavanem terminu menses, test zeslabnul a pak už to jelo. Byla bych raději, kdybych si myslela, ze se proste jen menses opozdila....ale treba to u Tebe bude v pohodě. Ja bych si udelsla testvza tyden, na UZ nic moc neuvidi

misuled
19. pro 2017

@vercik83 MS měla být v sobotu a krvácení bylo čt,pá předtím, psala to v minulém příspěvku. Takže klidně mohlo jít o nidaci.

alexkisss
autor
20. pro 2017

Tak sem tu se snad dobrou zpravou po tri denni ms ktera jako ms nevypadala sem dnes udelala testik a mame tam slabeho duchacka

bzukk
20. pro 2017

@misuled dekuji, ale myslim ze na nidaci to bylo pozde. Volala jsem mudr. a jsem objednana az na 3.1. Kdybych potratila, tak si myslim, ze by bylo krvaceni silne a s bolestmi. Ale kdyz to reknu blbe, tak mi pres krvaceni stacila asi tak jedna slipovka na den. Prave, ze budou svatky, tak jsem chtela vedet na cem jsem. V cervnu jsem byla na revizi, tak jsem uz opatrna. Dnesni test opet pozitivni, nepripada mi, ze by slabnul. Ale ty nervy jestli jo nebo ne jsou strasny.

bzukk
20. pro 2017

@alexkisss ja vidim, jsem na tom stejne, drzim pesticky aby carecka silila 🙂

alexkisss
autor
20. pro 2017

@bzukk dekuji mate take krasnou druhou carku tak budu drzet palecky at vam to vyjde ja jeste udelam testik zitra tak uvidim

bzukk
20. pro 2017

@alexkisss snad bude vse dobre, prvni ditko se podarilo ani nevim jak a sourozenec ne a ne se zadarit. :(

alexkisss
autor
20. pro 2017

@bzukk urcite se vam zadari budu drzet palecky a zitra sem vlozim fotecku testiku

bzukk
20. pro 2017

@alexkisss palecky drzim i vam. Musi to byt dobre 🙂

vercik83
20. pro 2017

@bzukk ten druhý test vypadá pěkně. držim palce.taky doufám,že se zadaří sourozenec

bzukk
21. pro 2017

@alexkisss dobre rano, tak u me dnes takhle. Co u vas rani testik?

alexkisss
autor
21. pro 2017

@bzukk ja ho nestihla udelat udelam zitra a vlozim fotecku z rani moci je nejlepsi

katy48
21. pro 2017

@alexkisss no jak kdo to tak ma ja jsem treba mela silnejsi carky z odpoledni moci nez z rani 😉

alexkisss
autor
21. pro 2017

@katy48 tak sem ho udělala a nic nevidím udělám zítra z raní moci

ajulamamula
21. pro 2017

Tak my se snazime skoro 3roky. Od mimodelozniho v cervnu 2015.. do brezna 2017 ani tuk. Od brezna 2x sp. Takze jsme byli vyslani na hematologii a genetiku. Ac jedno ditko uz mam. No a svete div se,konecne se prislo na neco. Mam dost zvyseny lipoprotein a,ktery zpusobuje zmeny na cevach a tim i potraty... takze jsem dostala leky a uvidime. Jinak jeste kapu gynex a sem tam listovku😊 urcite se dockame jednou taky

katy48
21. pro 2017

@alexkisss kolik dní po ovulaci jsi?? Me se prvni hodne slaba carka ukazala az 12 dpo a zesilila trosku az po limitu. Porad si rikej co ma byt to bude a ono to vyjde.

Moc bych přála aby už to všem kteří chtějí aby to vyšlo