První menstruace po potratu

dressage
6. čer 2016

Holky me by hrozne zajimalo jakou jste meli menstruaci po potratu? Ja potratila 1.5. a dostala jsem ji ted 2.6. a byla to katastrofa... ty obrovsky cucky bych jeste prezila, ale po cca 6ti hodinach ze me doslova tekla curkem krev a v kuse... po 5 minutach jsem menila vlozku... cca po pul hodine me pritel odvezl do nemocnice kde me servala doktorka, ze co si myslim jaka bude asi menstruace po potratu... ale kdyz me videla pak krvacet tak zacla byt mila a pichla mi neco do zadku a nasadila ascorutin... druhy den taky nic moc, ale aspon to krvaceni preslo...dneska uz v pohode... zaver ve zprave z nemocnice mam "hypermonarche"... jak jste na tom byli prosim vy? Dekuju 😉

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
dressage
autor
6. čer 2016

@rennni ted nevim jestli ti to mam zavidet nebo ne... a ovulaci a dalsi uz jsi mela v normalu? Ja doufam, ze moje druha nebude tak strasna jako ta prvni teda :D

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
dressage
autor
6. čer 2016

@rennni jj cekala jsem, ze to bude silnejsi...ale az takhle :D
Takze uz mas po druhe menstruaci a cekas na druhou ovulaci? Promin ja tomu jeste moc nerozumim... teprve po potratu jsem se zacla zajimat o tom vsem... ja si ted nakoupila ty ovulacni testy, ale asi je jeste moc brzy... dnes mi teprve konci ta prvni menstruace.... byla jsi treba na nejake kontrole u doktora?

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
dressage
autor
6. čer 2016

@rennni aha 🙂 tak to jsme na tom podobne... taky cekam na prvni ovulaci 🙂 ...tak snad se brzy dockame... preji ti at si hlavne zdrava! ;)

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
dressage
autor
6. čer 2016

@rennni dekuju ;)
Urcite sis to "spatne" uz vybrala tak ted jen to dobre ;) dej vedet jak na tom jsi ;)

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
boodie
9. čer 2016

já v pohodě..

ivatko0406
9. čer 2016

Ty jo, takovyhle sileny menstruace jsem mela rok po porodu. Pet za sebou takhle silenych, kdy curkem tece krev a jak popisujes, odchazeji kusy srazenin. Ale ja jsem to mela znicehonic, posledni ms jsou uz zase normalni. Ascorutin mi nepomohl.

ivatko0406
9. čer 2016

@dressage asi spis hypermenorrhea ne? Hypermonarche nevim co je. Ale to jen ze me to bodlo do oka 🙂.

lajla
9. čer 2016

Prvni ms po 26 dnech a slabounka, druhá už byla lepší

dressage
autor
9. čer 2016

@ivatko0406 :D ano to co pises ty... nevedela jsem jak se to pise :D
Co ti tedy pomohlo? A rekli ti, ze je to normalni?

ivatko0406
9. čer 2016

@dressage prave ze nic 🙂. Preslo to samo! Nevim co za tim bylo. A nalez mam take normalni. Zahada 🙂

dressage
autor
9. čer 2016

@ivatko0406 tak to je dobre! 🙂
Doufam, ze me to taky brzo prejde :D

ivatko0406
9. čer 2016

@dressage srovna se to, urcite! 🙂

jge
15. črc 2016

Ahoj, dnes jsem 32 den po revizi delohy a jiz 4 dny spinim. Staci mi ale jen intimka na den, obcas troska krve na toaletnim papiru a jinak nic. Boli me v krizi jako pri MS. Je toto jiz MS? Ovulace probehla pred 14 dni ( mam ji uz asi 5 let bolestivou a vim presne, kdy je). Na kontrole jsem byla pred tydnem a dr rikal, ze vse po revizi OK, jdu opet v utery. Ale rada bych slysela zkusenosti jinych. Myslela jsem, ze MS ma byt silnejsi a toto me opravdu zaskocilo. Dekuji

jge
15. črc 2016

Ahoj, dnes jsem 32 den po revizi delohy a jiz 4 dny spinim. Staci mi ale jen intimka na den, obcas troska krve na toaletnim papiru a jinak nic. Boli me v krizi jako pri MS. Je toto jiz MS? Ovulace probehla pred 14 dni ( mam ji uz asi 5 let bolestivou a vim presne, kdy je). Na kontrole jsem byla pred tydnem a dr rikal, ze vse po revizi OK, jdu opet v utery. Ale rada bych slysela zkusenosti jinych. Myslela jsem, ze MS ma byt silnejsi a toto me opravdu zaskocilo. Dekuji