Samovolný potrat v 17tt

jozuzik1
21. říj 2016

Ahoj holky, jsem tu nová,prvorodička....Je mi 28 a náhle jsem otěhotněla né že bychom nechtěli ale nechávali jsme to náhodě. V červnu jsem měla jít na kontrolu čekala jsem na ms ať se můžu objednat a ejhle,ms nikde tak šup testík a do dvou vteřin 2//.😄 Brečím a říkám taťko mi čekáme miminko 😍.Nádhera jů my prostě budeme rodiče.Objednávka na gyndu,byly jsme nedočkavé ty jo prostě my...Dovolená byla slovensku v tatrách-kopce,spánek v autě,turistika.....a ještě stvoření miminečka... No na gyndě první zmínka že mám polyp na děl.čípku -jak se to vlastně podařilo ? Doktorka nechápe 😄No nic, mimi je uhnízděné žádný problém,srdíčko bije,občas špinění kvůli polypu....Žádné nevolnosti prostě jsem se cítila jako krásná maminka😄 Samozŕejmě časté kontroly na utz jestli vše o.k. do 16 týdne kontrola v nemocnici-polyp zmizel? Hurá☺ otázky jakto tak najednou? proc? to je divny?! Sám od sebe?!!..... byl patek 11:30. Miláčku polyp uz zmizel mame miminko v poradku v pondeli nam v poradne reknou pohlaví ....ty jo prostě my budeme mit miminko a jeste tak kluk kdyby se nam povedl ty jo........ no bylo to na svatek moji netere Justynky,oslava a me zacalo bolet brisko...Se ti roztahuje děloha....prdlačku vydržíš,já to vydržela 3krát,pij hořčík a nefňukej...Slyšela jsem z každé strany....Bolesti byly po 20sekundách,šílené strašné, zvracim jak to bolí au ..... Omluvila jsem se z oslavy a šla ještě 1km domů,au jdu fakt křečovitě....Skusím sprchu to přeci pomáhá....Je to příjemné....další bolest přichází- něco ze mě padá-obrovský kus něčeho, bolest zmizela.Úleva....do minuty zase,musela jsem na 4 au zase kusanec a úleva....Přítel byl u mě....Lásko asi budu kakat nezlob se a nedívej se-brečím stydím se bolí to....Nekakám odtekla plodová voda moc vody vše je ve vaně.Lásko zavolej záchranku prosím já už nemůžu ,brečím.Přijela asi za 10 minut, daly mi kapačku oblékly mi kalhotky a legíny a položili do sanity....Už nebrečím nic mě nebolí do pěti minut říkám sanitarce ze citim miminko v kalhotkach....zastavili podivali se,bylo tam.Moje miminko jsem porodila mrtve v sanitce kousek od domova..... Nechali ho celou dobu v těch kalhotkách....nez jsme dojely do nemocnice sla ze me jeste placenta.Vše jsem cítila a viděla svoje miminko.Bylo malinkate, a sama jsem ho odložila z těch kalhotek tam do toho koše po kozou....pak me uspaly,dovycistili, ve 23:00 volám domů že už nemáme miminko. Zhroucení,bolest,zármutek,bezmoc.Odešlo brzy a nevíme proč. Ráno se dozvídám jen že mám moc špatný obraz krve ale přesto mě pouští domů.Antibiotika a leky na laktaci a železo......3dny jsem špinila a neni mi vůbec nic až na bolest v srdíčku.Ale proč se to stalo? Je to moje chyba? Proč to lékař neviděl? Vždyť jsem za 5 hodin po kontrole potratila?! V pondělí jdu krev a kontrolu .....snad se dozvíme víc.....

manulenka
21. říj 2016

Bože, to je strašný! ☹ Si moc statečná! Někteří "doktoři" by zasloužili pár facek, jako není to slepák, je to prostě miminko, který si s láskou nosila!!!! ☹ Já si po druhém potratu nechala namíchat bachovky, abych se nezhroutila. Je to strašný nápor na psychiku a ještě do toho ta hormonální bouře. 😔 Je mi to líto, snad přijdou na to, proč se to stalo a ty se brzy zotavíš!

verusche
21. říj 2016

Já jsem takhle potratila v 19tt cestou z pravidelné kontroly.
Domů 10 minut, začala jsem krvácet, zavolala sanitu, domů a pak si pamatuji až vstávání po zákroku...
Drž se.
Moc na vás oba myslím.

hz
21. říj 2016

Neuveritelne! uffff.......to muselo byt tedy.. obdivuji prirodu, opravdu je vsemocna... a klobouk dolu pred Vami, jste statecna, porodila jste sve miminko, ale verim, ze vsechno zle je pro neco dobre a dalsi miminko si Vas jiste brzy najde.. drzte se!!🌷

rozlen
21. říj 2016

Mam podobny zazitek z 21tt. Bohuzel se to stava a ne malo.. Take jsem to necekala a rozhodilo mne to. Zivot jde dal, ono to mozna preboli, ale nikdy se na to nezapomene. Hlavu vzhuru, dalsi tehotenstvi muze byt ci pravdepodobne bude s tim spravnym koncem 😉

yerry
22. říj 2016

@jozuzik1 ahoj to mne moc mrzi. Mam za sebou dva casne potraty a ty se urcite daji vstrebat jednoduseji ale presne to co jsi popsala zazila ma moc dobra kamaradka. Take 17 tt ale narozdil od tebe byla doma uplne sama a miminko porodila mrtve jeste doma. Kdyz ji odvezla zachranla mela ho celou dobu u sebe jelikoz zbytek byl jeste uvnitr.... kdyz mi to po nejakem case vypravela ( hned o to mluvit nechtela ) nechapala jsem proc se to deje kdyz uz je to mimi tak velke.... nikdo ji nerek proc k tomu doslo. Pak prodelala jeste par samovolnych potratu a po zjisteni problemu se stitnou zlazou a nasazeni lecby ma ted zdrave dite....
Bohuzel mam i kamaradku ktere museli vyvolat porod ve 26 tt. Miminko nahle umrelo. Mela vysoky tlak... vse uz prebolelo a ted ma dve deti...
Driv jsem vubec netusila ze se tohle deje ale bohuzel slychavam ze ano a to dost casto. Vim ze se musis citit hrozne, a asi si to ani nedovedu predstavit do jake miry ale s jistotou vim ze to cas dokaze zmirnit a zhojit a ze urcite se brzy dockas vytouzeneho miminka.... moc drzim palce at jsi zdrava a at to s partnerem co nejlip vsechno zvladnete....

ghanam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz