Stará láska nerezaví?

nici121
19. zář 2018

Ahoj vsem, mam problem. Spis zamotanou hlavu. Hodne ve zkratce - pred tremi lety jsem mela pritele, cizince, vedli jsme v podstate vztah jen na dalku pac jsme oba byli v te dobe studenti, on v Recku, ja v Cr a financne to proste lepe neslo. Mela jsem ho opravdu hodne rada, ale ta dalka me ubijela. Rozesla jsem se s nim. Hodne jsem plakala, on taky. Cely ty tri roky jsem na nej myslela, tak nejak, jak se asi ma, zda ma pritelkyni a tak. Nasla jsem si partnera, ale uz na zacatku vztahu byly problemy, udelal mi hodne zlou vec, kdy jsem se docetla o sobe dost hnusne veci. Zkousla jsem to, chtela jsem byt opravdu stastna s nekym. No pak to bylo fajn, ale posledni rok je to uplne na dve veci. Spime spolu jednou za mesic cca, tak 5 min sexu. nebavi me to s nim. Zrusila jsem i nasi svatbu...Hadame se kvuli prkotinam. Ted jsme vybirali dovcu a ja si prorazila misto, kde zije ten muj byvaly. Chtela jsem ho nekde v koutku duse videt. Moc. Nakonec jsme se vecer sami sesli, 2×. Byly to moc hezke dva vecery. Citila jsem se tak, jako pred tremi roky s nim. Jako ja, krasne, volne. Nejlepe za ty roky, fakt…No a ma nejlepsi kamaradka je shodou okolnosti i jeho dobra kamaradka. Rekla mi, ze od doby, co jsem se s nim rozesla zadnou holku nemiloval tak jako me. A on mi i priznal, ze cely ty roky mysli na me. A ja na nej. Jenze, ted mam uplne zamotanou hlavu. Byli jsme tak nejak obcasne v kontaktu cele ty roky a ted poslednich 14 dni neustale...Pritel to samozrejme nevi, zitra letime domu a ja brecim uz ted. Nevim co delat… Diky za precteni, N.

sudylichozrout
31. črc 2019

@odula 😀

odula
31. črc 2019

@nici121 ale tak třeba se tam kluk najde ;)

nici121
autor
14. říj 2019

Ahoj holky,

já jsem stále spokojená. 🙂 Mám přítele, jsem zpět doma, mám svůj super byt, teď jsem kupovala nové auto, v práci vše klape. 🙂 Hodně jsem se psychicky srovnala. 🙂
A opět mi psal drahý Řek, respektive. Že odletěl do Finska (předminulý týden) a že to vypadá, že si i najde práci a podle jeho slov - super práci. Že prý možná bude opravovat silnice. 🙂 Nevím, jeslti je nevyrovnaný, nebo co, ale psal mi, že letí přes Prahu a bude tam 10 hodin čekat, že bydlí se svojí přítelkyní (pak z něj vypadlo, že mají malý kumbálek v sharovaném bytě se spoustou lidí) apod. Nevidím vůbec žádnou logiku v tom, proč mi tyhle věci píše.. Viděl na mém instagramu, že se mám dobře (auto mi zkritizoval, mám nového VW Passata Kombi a prý se mu taková velká auta nelíbí - viděl fotku - on sám nemá žádné). Chápete to? Nějak to neřeším, ani se tím nijak nezatěžuji, jen by mě zajímal důvod. 🙂
Hezký podzímní den!

denny27
14. říj 2019

@nici121 asi pořád tápe, nedokáže se usadit a v životě asi dokázal velký...😃😆😆
Přeji hodně štěstí ve vztahu🤗

priefi
15. říj 2019

@nici121 a jak ses seznamila s aktualnim pritelem?