Stará láska nerezaví?

nici121
19. zář 2018

Ahoj vsem, mam problem. Spis zamotanou hlavu. Hodne ve zkratce - pred tremi lety jsem mela pritele, cizince, vedli jsme v podstate vztah jen na dalku pac jsme oba byli v te dobe studenti, on v Recku, ja v Cr a financne to proste lepe neslo. Mela jsem ho opravdu hodne rada, ale ta dalka me ubijela. Rozesla jsem se s nim. Hodne jsem plakala, on taky. Cely ty tri roky jsem na nej myslela, tak nejak, jak se asi ma, zda ma pritelkyni a tak. Nasla jsem si partnera, ale uz na zacatku vztahu byly problemy, udelal mi hodne zlou vec, kdy jsem se docetla o sobe dost hnusne veci. Zkousla jsem to, chtela jsem byt opravdu stastna s nekym. No pak to bylo fajn, ale posledni rok je to uplne na dve veci. Spime spolu jednou za mesic cca, tak 5 min sexu. nebavi me to s nim. Zrusila jsem i nasi svatbu...Hadame se kvuli prkotinam. Ted jsme vybirali dovcu a ja si prorazila misto, kde zije ten muj byvaly. Chtela jsem ho nekde v koutku duse videt. Moc. Nakonec jsme se vecer sami sesli, 2×. Byly to moc hezke dva vecery. Citila jsem se tak, jako pred tremi roky s nim. Jako ja, krasne, volne. Nejlepe za ty roky, fakt…No a ma nejlepsi kamaradka je shodou okolnosti i jeho dobra kamaradka. Rekla mi, ze od doby, co jsem se s nim rozesla zadnou holku nemiloval tak jako me. A on mi i priznal, ze cely ty roky mysli na me. A ja na nej. Jenze, ted mam uplne zamotanou hlavu. Byli jsme tak nejak obcasne v kontaktu cele ty roky a ted poslednich 14 dni neustale...Pritel to samozrejme nevi, zitra letime domu a ja brecim uz ted. Nevim co delat… Diky za precteni, N.

penelope87
30. bře 2019

@nici121 Ty sis nikdy v cukrárně nedala pohár, kterej byl na pohled úžasnej - se vším, co máš ráda, a zrovna na to máš chuť, a pak jsi zjistila, že to nebylo zas tak skvělý?
Ani bych ho neobviňovala, že to myslel zle. Vlastně se choval docela pěkně. Ale už to, že nechtěl, abys zůstala, znamená jasné odmítnutí. Vem si, že sama jsi z toho neměla dobrý pocit, tak proč si něco namlouvat?

penelope87
31. bře 2019

@nici121 Pravidlo první - první kontakt na veřejném místě. Kafe, večeře, sklenička, cokoli. Nejlíp pak poznáš, jestli si to s dotyčným chceš někdy zopakovat. Tím, že jsi šla rovnou za ním, jsi dala jasně najevo, že chceš nezávazně sex. Takže je absurdní pak očekávat něco jiného.
Zadruhé: s každým člověkem máme jiný vztah, líbí se nám na něm něco jiného. To, že je Ti někdo sympatický ještě neznamená, že Ti s ním bude dobře, že máte společné zájmy, bude skvělej v posteli, dobrý partner, spolehlivý otec rodiny nebo osudová láska! (Platí to i naopak. Zdání může klamat. Třeba si myslel, že jsi fakt krásná, ale nakonec jsi ho dost nepřitahovala fyzicky, že se mu horkotěžko postavil. Kdoví.)
Třetí pravidlo: nejdůležitější! Chce to naprostou upřímnost hlavně sama k sobě - a nikdy nedělej kompromis! Vždyť sama píšeš vlastně, žes šla k němu "koukat na film", měl problém s erekcí, a pak se udělal za 2 minuty?! A pak Tě poslal domů přes celý město samotnou v noci. A Ty uvažuješ o tom, že by ses s ním chtěla znovu vidět?! Kde máš nějakou sebeúctu, holka?
Příště, až půjdeš na nějaký rande, vykašli se na očekávání a na to, abys pořád přemýšlela, jak budeš vypadat a líbit se, a upřímně se zaměř na to, jak se ten člověk líbí tobě a jak se chová k Tobě i k okolí. (Byla jsem jednou na schůzce s krásným chlapem, ale byl tak hloupej, sebestřednej narcis, co se neumí chovat ani v kavárně, že jsem se jeho zprávě po rande "bylo to moc fajn, příště už přistoupíme k zásunu, co říkáš" musela jenom zasmát.)

penelope87
31. bře 2019

@nici121 Nemysli za ostatní, nedomýšlej, nenamlouvej si, neočekávej, nevyčítej, nesuď, to fakt nemá cenu. Každej má právo se splést a každej jedná jen ve svém zájmu (kterej většinou neznáš). Možná minul svou životní lásku - jeho chyba. Ale Tebe určitě čeká někdo lepší. ;)

nici121
autor
30. dub 2019

Ahoj holky, stále žiju. ;) S Řekem je to definitivně ukončené - díkybohu. Už jsem i o něco moudřejší, co se chlapů týče (nicméně asi ne tolik). 🙂 Potkala jsem zde v jednom českém baru docela fajn kluky - Čech a Slovák, okolo 35, príma pokec. Říkali mi, at s nimi jdu další den na kulečník, nebo něco podniknout, že jsou tu jen chvíli. Přišlo mi, že ten SK po mně tak divně kouká, aloe moc jsem tomu nevěnovala pozornost. No. Další den jsme to trošku přepískli s alkoholem - sobota večer a nějakou náhodou ten Slovák skončil u mě doma. Bylo to príma, fakt fajn - není to vzhledově můj typ, ale něco mě na něm hrozně táhlo. Další den jsem ho šla vyprovodit na metro a řekl si o moje číslo. No fajn ...měla jsem opravdu rozházené myšlenky - vzhledově to nebylo ono, ale prostě jinak to bylo na 120%. A napsal, psal každý den, dobré ráno, dobrou noc - když někde byl a třeba se připil, psal mi miláčku, lásko, jak jsem neskutečná, jak po mně hrozně touží apod. a střízlivej? Ani fň. No furt jsem si říkala, že je třeba stydlivej, nebo se spálil a tak je pomalejší, nebo jsem byla moc hrr...Ale po 4 týdnech se to nikam neposunulo, Zjistila jsem, že bydlí se svoji sestrou, která má jen jeho a psa. Podniká tady a on pro ní pracuje. Zkoukla jsem ji na sociální síti a byla to přesně ta typická "milánkuji svého nejužasnějšího brášku mucQ" - takových příspěvků bambilion. Když se stále nedělal žádný krok, tak jsem se rozhodla prostě zabrat sama a napsala jsem mu, zda v neděli něco nepodnikneme, když pak odjíždí na SK a do Irska. Jo, jasně, to bysme mohli - tohle napsal ve středu - v pátek se mi s tou nedělí ještě připomínal a v neděli mi napsal, že nic nemůže slíbit, že jde se sestřičkou a maminkou na kafe. No, nechal mě čekat do večera, jak se rozmyslí, aby mi pak v 9 napsal, jak bylo kafíčko fajn. 🙂 Tak jsem byla trošku studený čumák a včera mu napsala, že teda jako co, tohle takhle nejde donekonečna (jsem asi dost loajální a prostě si nezačnu s jiným, dokud tohle nemám vyřešené) Pre mna je teraz dôležitá práca práca práca...prišiel som sem aby sme zo sestrou niečo vybudovali a mali še sa lepšie ..preto sa netlačím silou mocou do vzťahu keď viem že by to nebolo odomna na 100% .proste viem že by to teraz nefungovalo a možno robím tu najväčšiu chybu.. - v tomhle stylu mi psal, že má v hlavě jen práci a práci. Já tvrdím, že když člověk chce, tu hodinku za týden si udělá. Pak mi napsal, že si o tom ještě promluvíme a že jde spát. A takhle si tady žiju. 🙂

jitulka87
30. dub 2019

@nici121 proč se vnucuješ? Kluk evidentně moc zájem nemá a ty ze sebe děláš blbku...no přijde mi tvé chování občas nedospělé. Nezlob se za upřímnost...nechci tě urážet, jen píšu, jak to na mě působí...

nici121
autor
30. dub 2019

@jitulka87 Já mu sama od sebe nikdy nenapsala - vždycky mi píše on, ale pochop, že po tom, co se stalo a jak občas psal a co říkal je měsíc jen smskování docela divný. A já chci jen vědět, na čem stojím. Tohle není o vnucování ...

kajalka
30. dub 2019

@nici121 Přijde mi, že tak toužíš s někým být, že bereš i všelijakej “odpad”. Nauč se být hlavně sama se sebou a netlač na pilu. A neroztahuj každýmu nohy, na to fakt nikoho kvalitního nenalákáš.

sudylichozrout
30. dub 2019

@nici121 Pro Kristovy rány, holka... prosím tě, přestaň na chvíli myslet frndou. Jak jsi jinak chytrá, tak jsi v tomhle fakt úplné jelito, promiň. Soustřeď se teď na práci a přestaň se chovat jak sexuální štvanec. Akorát se dostaneš fakt do velkého průseru. Ty si vůbec neuvědomuješ, že taková barová známost tě taky může třeba brutálně znásilnit a zabít? Vůbec nevíš, koho si bereš do bytu, bydlíš sama, nikoho tam moc neznáš, tak mysli! Teď jsi měla už 2x neskutečné štěstí, že jsi narazila jen na chlapy, co si chtěli za*ukat a nepotřebují k tomu násilí. Jaký bude ten třetí...?

zelenaesmolda
30. dub 2019

@nici121
jak to s tim Rekem dopadlo?pises,ze je to dikybohu ukoncene,proc dikybohu?
Jinak ten Slovak nema zajem,to je podle jeho reakci jasne,nevnucovala bych se.

nici121
autor
30. dub 2019

@zelenaesmolda Jeho chování, jak se ve mně snaižl vyvolat žárlení, chtěl se ke mně napakovat do Německa, když jsem si tu opatřila bydlení, předtím to na něj bylo moc brzy spolu žít (když jsem nic neměla), choval se jak mačo, říkal mi o své ex, jak je krásná a dobrá v posteli, dělal hrozný scény ...
No jo, ale prostě, moje mozková kapacita na to asi nestačí - ale proč o tobě chlap říká, že jsi krásná a neskutečná a každý den, opravdu každý den ti píše, když nemá zájem? Nevim, nerozumim ...😀

kuliseks
30. dub 2019

@nici121 ono nekterym chlapum vyhovuje, ze je zenska miluje, obletuje apod., i kdyz s ni nic nechteji mit, tak stejne v ni treba vyvolavaji ten pocit, ze s ni mozna chteji byt prave jen aby neztratili ten pocit, ze je chces. S tim mam zkusenosti, takze na to bacha. Prijdes mi dost naivni (ted to nemyslim spatne), taky jsem takova byla, to mi bylo 18. Ted mi je 33 a holt zkusenosti no 😄nekdy si nadavam, jak jsem byla v mladi husa a dolejzala za nekym apod, ale ted jsem za to rada, protoze jsem aspon poznala ruzne chlapske povahy a o to vic si vazim sveho super manzela. Drzim palce, at te to poznani stoji jen par slz treba a ne vic. A zkus byt ta, za kterou chlapi dolezou a ne naopak.. jinak segra chodila rok s Italem na dalku de facto a kdyz tam za nim prijela, tak zjistila, ze ji tam vlastne nechce a ze vsude vykladal, ze spolu nechodej, takze asi tak. Ted teda zije taky s Italem shodou okolnosti, maji uz dite, ale on za ni prijel sem do Cech, i kdyz mu bylo 22 a maka vic, nez kdejaky Cech u nej ve firme. Takze je to opravdu o tom poznat, kdo to s tebou mysli vazne a nemyslet si, ze je to kazdej jen kvuli peknym slovickum

danask88
30. dub 2019

@nici121 Já ti úplně rozumím! A ani mi nepřijde, že bys byla nějak nevyspělá jak tady občas diskutující naznačují. Najít "toho pravého" je skutečné hledání jehly v pořádné kupě sena. A je to i možná o něco těžší ve velkých městech než na venkově i proto, že je tam víc příležitostí a lákadel. No a chlapi chtěj většinou primárně sex, respektive sex chce každý a vztah celkem menší množství chlapů. Obecně spíš ti starší co už třeba zatoužili po rodině. Ono se to kecá těm, co už toho pravého našly a jsou spokojené ve vztahu nebo manželství. Ale když si vzpomenu na své hledání, tak to byla celkem hrůza. Nejvíc mi pomohlo se srovnat s tím, že třeba nikoho nenajdu a budu sama a být s tím fakt v pohodě. Protože dokud jsem fakt hledala tak jsem nacházela jednoho většího pitomce než druhého. Napřed jsem si totiž stanovila kritéria co hledám, chtěla jsme staršího chlapa o rok až 10let než jsem já, co už touží po rodině a má nějaké postavení. A hledala jsem na seznamkách, poctivě randila na veřejně přístupných místech a s vůbec nikým z těch mužů se nevyspala ani na prvním, ani na pátém rande. No a víc schůzek většinou nebylo :D Takto jsem se poctivě snažila najít pana dokonalého pro mě celý dlouhý rok a nic, potkala jsem úplné panoptikum mužských typů, ale většina z nich byli namyšlení sobci, většina z nich chtěla sex hned na prvním rande, většina z nich se o mě vlastně ani nezajímala, neptali se co mám ráda a neposlouchali co jim říkám. Občas nahodili vtipnou hlášku co bolela, protože já už byla se svou první láskou v tu dobu rozvedená a měla jsem, syna tak to bylo tím "vtipnější" když se to dozvěděli. Třeba Já nebudu vychovávat kukačku, Já chci když už tak začít od nuly, Tyhle citově vyprahlý svobodný mámy jsou dobrý tak leda jako laciný zašukání....atp. Aspoň se někteří hned ukázali co jsou zač a já se pak nějak po tom roce úplně srovnala s tím, že budeme s klukem sami a hlavně že nejsem úplně sama že mám to dítě a pohoda.
No jenže sex, blízkost chlapa, vzrušení - bez toho se žít moc nedá. A já v tu dobu navíc zjistila, že ti "páprdové" se kterými randím mě fyzicky stejně nepřitahují. Bylo mi 34 a zjistila jsem, že mě sexuálně přitahují muži ve věku 20-25 a to né všichni, jen ti nejlepší, různí sportovci a tak. Situace se skoro otočila a do postele jsem naháněla já je :D No to přeháním, chlapi jsou jednodušší a svést je je úplná hračka. A dostavil se zajímavej psychologickej efekt. Když těm chlapům dáte najevo že je chcete jen do postele tak se sami začnou snažit aby z toho bylo něco víc. Aspoň tak mi to přišlo. Najednou jsem já byla v pozici, že jsem tomu klukovi ráno slíbila jak se ozvu a nikdy se neozvala...Toto období trvalo taky rok a mě to strašně zvedlo sebevědomí a psychicky pomohlo. Pak přišel jeden, kterému bylo 23 (a mě už 35) a mělo to být stejné, jenže nebylo. Pořád jsem mu říkala, že mu dávám maximálně 2 týdny a pak šlus. Trochu jsem se k němu chovala jako ke svojí hračce. Třeba jsem mu poroučela co má nosit za oblečení aby mi vyhovoval. Prostě jsem po tom roce měla tendence si z těch chlapů dělat trošku legraci a normálně je týrat. Jenže se to zvrtlo a po těch 2 týdnech jsem ho měla plnou hlavu a on mě asi taky. No už jsme spolu 4 roky a máme roční holčičku, dům a já nosím jeho příjmení. Nějak si to samo sedlo i když to nikdo nečekal. Mám za to, že je to zázrak. A hlavně se hrozně milujeme, fakt moc, nikdy jsem nezažila, že by ta láska trvala takhle dlouho, že by člověka někdo takhle dlouho dokázal naplňovat, vzrušovat... A taky si hrozně rozumíme, i když je o celých 12let mladší tak si máme pořád o čem povídat, ve všem se shodneme, jsme vlastně i nejlepší přátelé kromě nejlepších milenců. Takže ono to třeba i u tebe přijde a je možná úplně jedno, jestli na to půjdeš s rozumem nebo po hlavě. Hodně štěstí ♥

michaela_2
30. dub 2019

@nici121 k tomu psaní - ono v dnešní době je tak trosku koníček psát si flirtovny zprávy, pro řadu lidi je to zpestření času v práci a dne obecně. Většinou takoví lidé píšou více objektům ;)
A mimochodem, už by ses mohla poučit z toho, že chlap který hned začne vypisovat ódy na tvou krásu a úžasnost, to třeba tak úplně vážně nemysli ....tohle všechno chce proste čas. Tím ze ti někdo napíše každý den krásnou zprávu, ho přece nepoznas rychleji!

zelenaesmolda
30. dub 2019

@nici121
protoze ti chtel ublizit,od takhoveho chlapa ruce pryc

pulecp
2. kvě 2019

@nici121 Když čtu příspěvky Tvé ze začátku diskuze: "radost"..., " to pravy, to co jsem nikdy u zadnyho kluka necitila"... bereš život, jako by zdrojem Tvých pocitů, štěstí, atd. bylo okolí, partner. Jenže ono je to jinak, zdrojem Tvého štěstí ... je Tvé myšlení, Tvé chování. Prostě to, co děláš Ty. Dokud budeš hledat "Eldorádo" mimo sebe, budeš nejspíš opakovaně zklamaná, případně možná budeš mít běžné vztahy, ve kterých za čas "přijdeš o motýlky" se všemi možnostmi, které z toho plynou. Každopádně když je pro Tebe zdrojem štěstí okolí, tak okolí má plnou moc nad Tvým životem.

jitulka87
2. kvě 2019

@nici121 právě proto bych se na to vykašlala! Písmenka v sms jsou hrozně "nenáročný", stačí, že se dotyčný chvilku nudí a vezme do ruky mobil. Kdyby o mně chlap stál,rozhodně by mi nestačilo to dokazovat smskama.

priefi
2. kvě 2019

Ja mela jednu znamou (kdyz jsem byla v puberte) a ta mela kluka, devkare ale total. Pak se rozesli a ona si chtela dokazat, ze mu to muze vratit. Vyspala se s jinym, ktereho sotva znala... ten to bral jako fajn moznost a doporucil kamosum, mno... ona o tom nevedela, ale brzy se dozvedela, kdyz mela nalepku devky. Bylo smutne pozorovat, jak radostne mava klukovi, se kterym spala a on se jen tzv.otocil na podpadku. Nedalo ji to, sla za nim, co se deje, ze si "rozumeli" a on ji rekl, co jako cekala, ze dostal echo, uzil si a finito. Vysledek? Prestehovala se jinam a zacala s cistym stitem.

nici121
autor
25. črc 2019

Ahoj holky,

bude čas uzavřít tuto kapitolu. 🙂 Vracím se domů, kam patřím, jsem spokojená, pořizuju si k sobě domů pejska. 🙂

Nestojí to ani za zmínku, ale ...nedávno se mi ozval Řek. 😀 Stylem, že jeslti mám kluka apod. A já, že to je čistě moje věc. A on začal být hustej - našel si nějakou slečnu ze severu, která pracuje přes léto v hotelu tam jako animátorka. Že jako beztak je sex s ní mnohem lepší než semnou apod. 😀
A já mu píšu, že ač mi hodně hodně ublížil, byla jsem z toho špatná (shodila jsem 15kg), teď jsem kvůli tomu, že jsem mu chtěla pomoci v jeho "německém snu" byla 6 měsíců uplně odloučená, že i přesto k němu mám určitý respekt a autoritu, že když se ocitne v nouzi, nebudu ta, kdo si plivne, ale kdo pomůže a že mu od srdce přeji aby byl spokojený, což je asi ten nejěvětší rozdíl mezi námi, jeslti ho také vidí. A on mi odepsal za dva dny "Ano vidím". No. od té doby jsem mu neodepsala, pro jistotu (kvuli těmhle výlevům) jsem si kontakt zablokovala a žiju vk lidu a s dobrým pocitem. 🙂

priefi
25. črc 2019

@nici121 je dobre, ze se vracis domu a nezustavas v nemecku dalsi pul rok, kdyz jsi tam byla nestastna (viz jina diskuze). Preji hodne stesti 😉 A jakou rasu si porizujes?

rosyrosy
25. črc 2019

@nici121 no to je teda kokot!!! Aby mi někdo říkal, že s jinou je sex lepší než se mnou, to bych ho poslala do prdele 😀 užij si pejska, nikdo jiný ti nedá tak nesobeckou lásku jako pes 🙂

nici121
autor
26. črc 2019

Ahojky 🙂

Díky. No víte, já si říkám, že prostě jeho duše, nebo on, prostě ještě nedozrál, furt má duši malýho dítěte,k terý kope, když není po jeho.

Jinak @priefi - je to útuláček, 3 roky starý, kříženec dlouhosrstého jezvčíka a australského ovčáka, ale je nádherný, pak vám sem postnu nějaké fotky. 🙂

priefi
26. črc 2019

@nici121 zajimava kombinace 😊 dokonaly vorisek. Jsem moc zvedava na fotky

klea81
26. črc 2019

@danask88 4 roky láska se ti zdá dlouho?

danask88
26. črc 2019

@klea81 No tak samozřejmě doufám, že bude trvat navždy. Ale i ty 4 roky považuju za malý zázrak. Dřív jsem toto nikdy nezažila.

klea81
26. črc 2019

@danask88 můžu navnadit na 23 let, nám ještě neopadla zamilovanost 😁

nici121
autor
31. črc 2019

Hele, zase mi psal :D a hrozně se omlouval - tak mu říkám, že cajk, že pro mě jeho slova nemají takovou váhu a že mu i přes jeho hněv nepřeju nic špatnýho. A frajer se rozpovídal (asi se chtěl pochlubit) - že se v září stěhuje do Finska, že ta jeho je Finka a že se chce učit finsky, že to určitě není těžké. :D Jeden z nejtěžších jazyků světa, když i v angličtině seká hrozný hrubky a němčinu nezvládal... jeho boj, jen mám vnitřní tušení, že to dopadne úplně stejně jako předtím. :D To je tak pro info 🙂

sudylichozrout
31. črc 2019

@nici121 mno jo, on se chce moci mermo dostat do zapafni Evropy a zjistil, ze nejsnaze to pujde pres postel 😃

priefi
31. črc 2019

@sudylichozrout taky mam ten pocit

nici121
autor
31. črc 2019

@sudylichozrout Nevim, ale jako co v ní chce zeptat? Tak jako já prostě jako Češka patřím k nám domů do Čr (jinde doma nejsem a koukají na mě jak na cizince), tak i on bude doma v Řecku. Bohužel, on není moc praktický, ví o životě prd, vždyť ho stále živí rodiče... Natluče si čumák, nepřeju mu to, ale ...
Btw. trochu mi připadá, že se strašně, ale strašně chlubí. :D

odula
31. črc 2019

@nici121 z řecka do finska .... :D good luck