Tabletky na vyvolání potratu, máte zkušenost?

ajinka868
16. čer 2015

ahojky, chtěla bych vědět, jestli s tím máte některá zkušenosti

bublinka20
16. čer 2015

@ajinka868 Ahoj, co konkrétně Tě zajímá? Napiš když tak zprávu.

teenyel
16. čer 2015

mám zkušenost jen s injekcemi (nechtěla jsem hned revizi při zamlklém těhotenství, tak jsem šla do injekcí). O tabletě nevím.

ajinka868
autor
16. čer 2015

Mám zamlklé těhotenství a když to do další středy nepotratím sama, tak příští pátek nástup do nemocnice. A doktor řekl, že dostanu nějaké tablety na vyvolání potratu

teenyel
16. čer 2015

@ajinka868 tak vyzkoušej ve větším množství šalvějový čaj a mátový čaj (pila jsem 3x šalvěj a 2x mátu za den) a večer 2dl červeného vína. To vše podporuje stahy dělohy a děložní činnost 😉 dost mi to pomohlo. Pak jsem jen vystřídala čaje za kontryhel a maliník a po 1.MS se zadařilo znovu a už jsme na konci 35.tt 🙂 přeji hodně štěstíčka aby to dopadlo dobře 🙂 jinak ty injekce co mi dali byli docela mazec, dost po nich bolelo břicho, jak uměle vyvolaly kontrakce.

rozzaarka
16. čer 2015

@teenyel prosim te jak dlouho po potratu prisla prvni ms?? nevim, kdy ji cekat. hlavne mam furt otevreny cipek...

achjonetusim
16. čer 2015

@ajinka868 Zkušenost mám, zamlklé těhotenství jako ty. Krvácela jsem samovolně ale doktor se bál že ne dostatečně pořád viděl v děloze zbytky. Dostala jsem dva druhy tabletek, názvy si bohužel nepamatuju (upřímně, celej potrat jsem si v hlavě schovala někam úúúplně dozadu ať se tim už netrápim). Bylo mi blbě, pořád na zvracení, migrény, dole jak při velmi silný MS, bolesti podbřišku a šílený kontrakce. Krvácela jsem cca týden.

teenyel
16. čer 2015

@rozzaarka mě přišla normálně. 5 dní jsem krvacela při potratu a hned jsem (zřejmě díky bylinkam) měla nastartovany cyklus, za 2 týdny už jsem měla potvrzenou ovu, ale to nevyšlo, pak normálně MS a hned potom se zadarilo 🙂

rozzaarka
16. čer 2015

@teenyel mne taky prislo, ze jsem ted mela ovu, tak cca 2 tydny a uvidim... je pravda, ze se mi to po skonceni kojeni jeste uplne neustalilo na to, co pred otehotnenim. kazdopadne dekuju 🙂

teenyel
16. čer 2015

@rozzaarka vůbec není za co 🙂 já jsem blázen posedlý sebekontrolou, takže jsem hned měřila teplotu a dělala testy 😀 a potvrzeno obojím 🙂 tak držím palce, ať je vše ok 🙂

rozzaarka
16. čer 2015

@teenyel tak to ja nedelam, ale byla jsem silene nadrzena 😀 😀 + par dalsich okoukanych priznaku 🙂