Za jak dlouho jste otěhotněly po potratu?

monunkaaa
16. srp 2013

Ahojky, ráda bych se zeptala, za jak dlouho jste otěhotněli po potratu ( s tím, že vás museli vyčistit)? Doktoři říkají počkat zhruba 3 měsíce..

denca2000
16. srp 2013

Já byla v nemocnici 5.9., pak jsem to dostala 5.10. a 31.10. jsem to měla naposledy - poté jsem otěhotněla 😉

monunkaaa
autor
16. srp 2013

@denca2000 Já jsem byla 1.7. a od té doby jsem to ještě nedostala.. Tak nevím, jestli mám ještě čekat nebo to začít řešit..

amabilis
16. srp 2013

Říká se, že do šesti týdnů OK. Pokud to do 6-ti týdnů od revize nedostaneš, tak je potřeba naklusat ke gynekologovi, aby tě zkontroloval.

hance09
16. srp 2013

@monunkaaa potrat duben 2012, další otěhotnění červen 2013, dodrželi jsme jen šestinedělí...jinak bych už asi radši zašla,ať tě prohlédnou

di_
16. srp 2013

Přesně ten třetí měsíc po revizi. Byl to první měsíc, kdy jsme se tomu rozhodli nechat volný průběh.

Dostala jsme také 3 měsíční doporučení, ale s informací od obou dr. (mé dr. i lékaře provádějícího zákrok), že pokud se budu fyzicky i psychicky cítit OK a připravená, můžeme klidně plánovat po první normální menstruaci od provedení revize.

monunkaaa
autor
16. srp 2013

Holky, moc děkuju za rady.. My jsme v na konci dubna 2013 vynechali antikoncepci, vůbec jsem to nedostala, až druhý týden v červnu a krvácela jsem až do konce června, tak jsem volala k doktorovi, sestřička mi řekla, ať zkusím udělat test, byly na něm dvě krásně výrazné čáry, tak jsem měla obrovskou radost. Druhý den jsem měla přijít k doktorovi, tam mi řekl, že to vypadá špatně, že to bude asi mimoděložní )bylo to uložené v hrdle). měla jsem velké boleti břicha a hodně jsem krvácela. V nemocnici mi řekli, že se "bublinka" zmenšuje a musím hned na sál ☹ druhý den mě pustili domů. Dnes je to 45 dní od operace.

martinakl
16. srp 2013

Po prvním (mimoděložní plus klasický potrat - čekala jsem dvojčata) jsme čekali 5 měsíců (dokoporučeno bylo čekat 3) a otěhotněla jsem hned, po druhém (v 16t) nám doporučili čekat 6 měsíců, ale čekali jsme 3 (2 MS) a otěhotněla jsem zase hned 🙂
Já bych dodržela ty 3 měsíce, to je podle mě tak akorát... Držím moc pěsti, ať to příště klapne! 😉

des
30. srp 2013

Po potratu v 9.týdnu jsem otěhotněla 6 měsíců poté (doporučili nám počkat jen šestinedělí).