Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

baskervile
31. led 2016

@eva267 Zkus na pohotovost,radši
@gajuska86 Uidíme příští týden,ale tak se pomalu smiřuju s tou horší variantou,i když jsem mohla později otěhotnět (nevím kdy byla ovu),ale pochybuju ☹

gajuska86
31. led 2016

@baskervile Třeba nakonec budeš mile překvapená 🙂 Moc ti to přeju 🙂

sarusa
31. led 2016

@baskervile opravdu srdíčko může být až později,já byla u dr 6+7 a taky ještě nebylo,tak mě objednala až 9+5..nezoufej,hlavně se dej do klidu.. a hlavně já bych na revizi nešla,viz.moje příspěvky z minulého týdne. Vše odešlo samo,bez narkozy a škrábání do dělohy,hned se můžeme snažit - tento víkend mám ovulaci,tak se už snažíme a to je báječné,nemuset čekat na žádnou MS /týden jsem krvácela a potrácela a to se bere jako MS/..hodně štěstí a napiš jak to dopadlo!!

sarusa
31. led 2016

@eva267 špinění vůbec nemusí nic znamenat.Zrovna tohle moje kamarádka řešila min týden,a to i odpoledne krvácela,jela na pohotovost a říkali ji,že krvácí jen z čípku,že to může být,že mimi je ok..tak se neboj.. u mě teda to bylo v háji,já začala špinit v neděli večer a v pondělí na kontrole mi řekla,že už je mimi mrtvé..

kmotra87
31. led 2016

@eva267 Krvácení nemusí nic znamenat. Já krvácela čerstvou krev, jela na pohotovost, další den na své gyndě dostala ustrogen a jednalo se o krvácení z čípku. I když se jak o 14 dní později jednalo o ZT a následný potrat (asi) to s původním krvácením nemělo co dělat. Být tebou určitě bych zajela na pohotovost. Držím palce 🙂

baskervile
31. led 2016

@sarusa To jo,ale velikostně odpovídá 6+3,prý se asi přestalo vyvíjet.Ach jo,mám za sebou spontánní potrat a myslela jsem,že když jsem teď nešpinila ani nekrvácela,že to bude o.k.Taky se mi moc na revizi nechce,už kvůli šestinedělí,zase než se budeme moct pokoušet,to jsou zase minimálně 3měsíce....Ale strašili mě infekcí.Jak jsi dosáhla samo-vyčištění ty?

baskervile
31. led 2016

@gajuska86 Děkuju

sarusa
31. led 2016

@baskervile ano,oni straší a vůbec se jim nechce na samovolný potrat čekat.DR mi to vysvětlovala,že je na jednu stranu chápe,ptže kdybysme dostaly zánět a pak třeba přišly o dělohu tak je můžeme zažalovat..ale moje dr nechává na přání vše přirozeně...Já začala krvácet v neděli /týden po tom,co mi dr řekla,že je mimi mrtve/ a v úterý to samo v noci odešlo komplet celé..do soboty jsem pak krvácela jako silná MS..sobota+neděle už nic..a v pondělí na kontrole mi dr dělala UZ a říkala,že je vše čisté a v pořádku a že se můžeme snažit hned jak přijde ovu... Takže za mě - šla bych do toho znovu....ALE riziko tam nějaké je určitě,dr mi říkala,že kdybych dostala teploty nebo měla šílené křeče v břichu,že bych se nemohla zvednout,tak hned na pohotovost..

sarusa
31. led 2016

@baskervile jo a co jsem začala krvácet v tu neděli,tak hned jsem si koupila kontryhel a 2xdenně ho celý týden opravdu poctivě popíjela a nahřívala jsem si břicho termoforem,dělalo mi to dobře..

baskervile
31. led 2016

@sarusa Jo,při křečích,špinění nebo krvácení mám jet taky,to mi v nemocnici kladli na srdce.Na jednu stranu si přeju aby to už přišlo,na druhou doufám,že do toho kontrolního UZ to vydrží a třeba se ukáže,že mimi třeba povyrostlo...Já vím,že jsem naivní.... ☹
O kontryhelu už jsem přemýšlela,že si ho pak na sliznici nasadím.Budeš ho pít jen do půlky cyklu?A taky mám ještě Nosifol,po kterým jsem po spont. potratu opět otěhotněla za 2 měsíce.Tak ten si naordinuju taky 😉

sarusa
31. led 2016

@baskervile je to normální,že doufáš!! Třeba zrovna se stane zázrak! Kontryhel jsem pila jen ten týden jak jsem potrácela,pak už ne..

baskervile
31. led 2016

@sarusa prý je dobrý na dorůstání děložní sliznice po ms a potratu,tak do něj asi pak půjdu

gajuska86
31. led 2016

@baskervile Ja kontryhel piju pravidelne od 1DC cca 14dni kazdy mesic 🙂

baskervile
31. led 2016

@gajuska86 Tak jsem to myslela 😉

helenaaaa
1. únor 2016

Ahoj Holky,jsem tu nova a hned jsem vystresovana....10 let se snazime o dite jedno mimodelozni tehu a kdyz jsme si rekli ze uz toho mame dost zjistim tehu....byla sem dvakrat u doktora a na ultr. Nic neni videt jen deloha plna sliznice....mam lehke hnede spineni,jinak vsechny priznaky....hcg dost vysoke ...podle nej bych mela byt v 6t a melo by jit uz videt...

sarusa
1. únor 2016

@helenaaaa vím,že je to těžké,ale zkus ještě vydržet a neztrácet naději...kdy jdeš zase na UZ?

helenaaaa
1. únor 2016

Dnes mam volat znova na krev jak na tom je a pak kdyz tak v patek..pokud krev nebude stoupat mam jit titra do nemocnice...takze krute cekani a dekuji

sarusa
1. únor 2016

@helenaaaa ach jo,držím palce a dej vědět!

helenaaaa
1. únor 2016

Dekuji urcite napisu jak to dopadlo....ale porad je nadeje tak snad ....

kolibricek36
1. únor 2016

@helenaaaa držím palečky, aby to vyšlo - at donosíš mimi 🙂

helenaaaa
1. únor 2016

Tak krev roste...jdu na Uz ve ct rano.....drzte palce ozvu se jak sme dopadli...

helenaaaa
1. únor 2016

No volal mi znova doktor ze mu to nejde do hlavy at dojdu uz ve stredu...lekla sem se cose deje ale jen tak chce me mit pod kontrolou ...tak doufam ze se ukaze ....no nervy mam na pochodu....

mikush
1. únor 2016

@helenaaaa Držím palce !!! 🙂

baskervile
1. únor 2016

@helenaaaa Držím moc palce,proti mě máš velkou naději na pozitivní zprávy!
Jinak já se ozvu zítra,jak jsem dopadla.V noci nespím,dnes jsem byla přes dvě hodiny na nohou,bez možnosti si na chvíli sednout a tvrdlo mi břicho.Myslela jsem ,že se to rozhodlo samo odejít a nic.Tak jsem zvědavá,co mi zítra řeknou.....

gajuska86
1. únor 2016

@helenaaaa Moc, moc, moc držím palečky, i ty na nohou 🙂
@baskervile Taky dej vědět, budu na tebe myslet.

sarusa
1. únor 2016

@helenaaaa tak to je super,že hcg roste!!

helenaaaa
2. únor 2016

Holky je to super jak si ctete povzbuzujici zpravy..hned je cloveku lepe fakt sem to necekala rikala sem si no nic zkusim uvidiim a je to fajn si tak z nekym psat tak snad nekde vykukne prcek ale doktor nanervy 🙂 @baskervile drziim i tobe aby chom se tady sesly a oddechly si 😉

baskervile
2. únor 2016

Holky,tak zázrak se nekoná,mimi za pět dní ani nepovyrostlo,o srdeční akci nemůže být ani řeč.Ve čtvrtek jdu na revizi ☹

lolly77
2. únor 2016

@baskervile to je mi moc líto ☹ určitě bude líp a každou z nás to mimi jednou čeká 😉

gajuska86
2. únor 2016

@baskervile Tak přece ☹ To je mi moc líto ☹ Přála jsem ti ten malý zázrak ☹