Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

kvetinecka
17. čer 2008

Když jsem se to dozvěděla, zhroutil se mi svět ☹ , ale život jde dál, musíme se s tím poprat, brzy se budeme snažit znovu o cvrčka 😅

frankovka
17. čer 2008

Kveti, to bude zase dobre, udelej si kontryhelovy caj, ten by Ti mohl pomoci...

kvetinecka
17. čer 2008

Fran, já už o něm slyšela, co má za účinky??? Děkuji moc 😅

misicka455
17. čer 2008

Ten já už týden pravidelně piju tak snad taky pomůže 😉

Mě to vykládej, já když jsem se to dozvěděla šla jsem z nemocnice, byla tam semnou kámoška a kamoš tak jsem jen řvala a řvala. Ke všemu jsem v těhu přestala kouřit , ale hned před nemocnicí jsem si zapalovala jednu po druhé.

kvetinecka
17. čer 2008

Holky a taky vás napadá, proč se to stalo nám atd. Já si furt říkám, jestli jsem něco neudělala špatně... 😔
Oni asi nezjistí z výsledků, proč se mimi nevyvíjelo, že? 😒

frankovka
17. čer 2008

Kveti, mel by Ti upravit delohu do normalniho stavu a taky sliznici. Ale zase opatrne, byla jsem u jedne bylinkarky a ta mi radila ho nepit jen samotny delsi dobu. Namichala mi nejakou smes a dokonce je i dobra... Uvidime, co zmuze 😉

frankovka
17. čer 2008

Misi: to ja jsem normalne nekourila a po potratu jsem si statecne dala taky nekolik cigaret, i sklenicka probehla 😅

misicka455
17. čer 2008

Poprvním zamknutým to nezkoumaj to až se to stane třeba vicekrát, tak posílaj na genetiku a dělaj testy. Mě doktorka řekla, že se to prostě poprvé stává, že to mohla být nějaká viróza, nebo nekvalitní vajíčko a nebo prostě tělo poznalo, že by to nebylo ůplně zdravé tak to prostě zničilo dřív než by se třeba vyklubalo postižené dítě. příčin je mnoho. já si taky ze začátku říkala proč já, trošku sobeček 😀 no, ale pak jsem si řekla, že jsem asi silná to vydržet tak pro to 😉
Taky jsem měla myšlenky jako že je moje tělo vadné, že jsem dělala něco co jsem neměla, nebo snědla co jsem neměla, ale to to všechno je blbost a i kdybych celý první dva měsíce proležela stejně by se to stalo. Je to osud a příroda a já jsem na tom neměla žádný vliv. 😉

frankovka
17. čer 2008

Kveti: ja to tehu mela takove divoke, jako ze nam umrela babi, mela jsem zapal plic, cili rentgen, hromada leku, zablokovane mezizebreni svaly, apk krvaceni a nakonec potrat.
Ale z revize nic nezjistili, pak me doktorka poslala do Trombocenntra na vysetreni mutaci, kde taky nic nenasli a dnes jdu jeste na krev ohledne toxoplasmosy, bo mame doma kocku. Ale vetsinou se ani pricina nezjisti. Moje doktorka se na tuto problematiku specializuje a bezne se nejake priciny hledaji az po 3.samovolnem potratu... 😒

kvetinecka
17. čer 2008

Já jsem si taky říkala, než aby pak bylo miminko nemocný... a že lepší dřív než kdyby bylo větší.. Nevíte, proč někomu dělají revizi a někomu kyretáž a rozdíl?
Míši, silné musíme být, aby jsme brzy mohly nosit nová miminka 😉 😵

frankovka
17. čer 2008

Misi: to je rozumny pristup, nema smysl se obvinovat. Priroda snad vi, co dela. Nez mit pak miminko, ktere nebude zdrave....lepsi at se to vyresi hned na zacatku...

misicka455
17. čer 2008

No to vůbec netuším jaký je rozdíl mezi revizí a kyretáží. Není kyretáž když je to ještě hodně na začátku?
já jsem myslela, že nepůjdu ani na jedno jelikož jsem samovolně potratila, ale bohužel tam ještě neco zůstalo tak se mi to nevyhlo.

kvetinecka
17. čer 2008

Aha, tak já jsem ještě nezačala potrácet, muselo to být čerstvé, protože mimi bylo velké docela, jen akce žádná... 😢. Já si jdu zdřímnout, jsem nějaká zesláblá, tak ať načerpám síly 🙂))) Zatím pa pa 😉

misicka455
17. čer 2008

Tak dobrou 🙂

kvetinecka
17. čer 2008

🙂

frankovka
17. čer 2008

Kveti: hezky si dachni i za me 😉

misicka455
17. čer 2008

Asi taky zachvilku zalehnu, včera jsem dáchla na dvě hodky a stejně jsem byla večer ospalá. V pátek jdeme asi našim znamím na svatbu tak vůbec netuším jak dlouho to tam vydržím 😀

frankovka
17. čer 2008

To si chce poradne odpocinout a nadespat to a pak se to bude parit jedna radost 😀

tercie
17. čer 2008

Ahoj holčiny, přišla jsem mrknout, dneska ne a ne se dřív utrhnout ... 🙂

misicka455
17. čer 2008

hodně hokny? 🙂

frankovka
17. čer 2008

Ahoj Tercie... 🙂

tercie
17. čer 2008

Ahoj misi, dočítala jsem. Práce jak na kostele, a taky jsem byla dnes na reiki, bylo to opět super, rozloučila jsem se s miminkem, no síla, pořvala jsem si, ale už budu v pohodě. Představ si, měla jsem v sobě blok pro vznik novýho života... Teď po odblokování už bych měla být v pohodě a nový miminko bych měla bez problémů přijmout. To jsou věci, co, čuměla jsem jako blázen.

tercie
17. čer 2008

franko ahojky, jak jsem četla, měly jsme revizi asi tak ve stejný době, viď? Já 23.4.

frankovka
17. čer 2008

Terci, taky delam reiky, ale spis hop praktikuju pri bolestech a tak. Ale diky za tip, vyzkousim i tohle. Hlavne aby to pomohlo....

misicka455
17. čer 2008

Reiky? Můžete popsat nějaké podrobnosti? Jak jako zablokovaná to nechápu? to je něco jako sekta nebo tak 😲

tercie
17. čer 2008

misi tady je odkaz, já to neumím moc vysvětlit, ale hlavní pro mě je, že to funguje. Já už na reiki chodím 3. rokem, je to fakt fajn.

http://zivotni-energie.cz/psychospiritualni-ter...

franko jaký máš stupeň?

misicka455
17. čer 2008

Dík za odkaz prostuduju 🙂

tercie
17. čer 2008

jo, mrkni, fakt to má co do sebe 😉 doporučuju.

hassy
17. čer 2008

ahoj holky, nedalo mi to se nepodívat na tuto diskuzi, protože tím čím teď procházíte jsem si minulý rok v březnu prošla také ....bylo mi z toho hrozně. Po roce snažení se nám konečně objevily dvě čárky a tak jsme se moc těšili, ale na další kontrole u doktora mi sdělili, že nebije srdíčko a musela jsem hned na revizi ....v tu chvíli se nám zhroutil svět, všichni byli na mě moc hodní a snažili se mě nějak utěšit, ale pro mě to bylo ještě horší ☹( ...pořád jsem si říkala, co jsem udělala špatně atd. ....ale život jde opravdu dál ...našla jsem si novou práci, začali jsme předělávat byt a v srpnu jsem na testu objevila opět dvě čárky. Na každou kontrolu jsem šla docela vystresovaná, zda bude vše v pořádku a aby se neopakovalo to co předtím ...no a teď v dubnu se ná narodil zdravý chlapeček. Takže Vám všem moc držím palečky, ať to teď nějak ustojíte a příště už bude určitě vše v pořádku a ani se neotočíte a budete mít miminka u sebe. Držím Vám moc palce 🙂)

tercie
17. čer 2008

Hassy to je dobře, že ti to vyšlo, a děkujem za přání, snad se nám všem brzo vyplní 🙂