• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

10. září 2016 
@simi1510 my spolu začali bydlet až když jsem znovu otehotnela a byla v nějakém 5 měsíci:grinning: ted spolu jsme 2 roky a malemu ted bude 6 měsíců:slight_smile:))) taky jsme to brali jako zkoušku toho zda máme být spolu nebo ne:slight_smile:)))
Me má gyne řekla ze počkat na jednu nebo dvě ms a můžem se snažit, ale kd z jsem tam byla na kontrole první tak ms stale nikde tak pak říkala ze kd z Budem mít sex bez ochrany a stále to nedostanu tak ať si udělám test a nebo ať dyztak za měsíc přijdu... Nakonec jsem to za pár dnů dostala a pak hned otehotnela. Sice jsem měla narocny tehu ale zvládla jsem to a rodila 5 dni před terminem a to mě od 32 týdne strašili jak předčasné porodim:-/:grinning:
Jinak má mamka takhle první tehu potratila úplně samovolně. Ono se to stává dost často bohužel....
10. zář 2016 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek2512 tak hlavně, že jste v pohodě!! a určo se to povede, věřím nám :slight_smile: Bohužel jsem si včera přečetla, že se to stalo tady další osobě, se kterou jsme byly +- skoro ve stejném týdnu :frowning2: je toho nějak moc, ale nikdo to neví, nechápe...

Mě ještě doktor říkal, že to neovlivní ani špatná tchýně, ani bafnutí atp. :slight_smile: tím mě nějak uklidnil ten doktor.
10. zář 2016 v 17:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek