• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

30. dubna 2017 
Právě , že mě nic moc už není jen sem tam zabolí bříško. špinění je v normě a teploty nejsou....
18. čer 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy budeš mít výsledky? Jestli jde o HCG, tak jsem je měla hnedka odpoledne... :sweat_smile:
18. čer 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháá, no tak to je možný. Jsem z toho zmatená :wink: Tak beru zpět :slight_smile:
18. čer 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, muzu poprosit o radu? V patek jsem byla na revizi delohy - 8tt missed abort. Minuly rok to stejny. :confounded: Tentokrat jsem krvacela uz od zacatku, takze jsem na to byla trochu nachystana. Po revizi jsem spinila jenom v sobotu, pak uz hnedej vytok sem tam. Vcera me zase zaclo hnedo-cervene spineni a porad trva. Myslite, ze je to OK. Zadna teplota, velky bolesti. Sem tam me tam picha. Myslim si, ze minule jsem spinila celych 14 dni, ale ted to ustalo a pak zase zacalo. Na kontrolu jdu pristi tyden. Jenom se tak ujistuju. Diky
18. čer 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe ahoj četla sem tvůj přispěvek v jdeme dál a je mi to líto...sem se radovala, že si těhu když si měla i před tím ten samý problém.... :pensive:

Máš to špinění hodně, že ti proteče vložku?
18. čer 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe a je to spíš krvácení nebo špinění? Mě ve špitále říkali, že špinit můžu, ale krvácet už bych neměla.... Břicho trochu bolet může.
18. čer 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe nechceš si nasadit Wobenzym? Mě ho doktorka po potratu tak vychválila, že sem si ho koupila (je pravda, že není na recept a je docela drahej) ale hodně pomohl :wink:
18. čer 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj laado, diky. Bohuzel se to stalo. Musim jit dal. Je to hnedo cerveny vytok. Staci me i intimka, kdyz si ji nenecham cely den.
18. čer 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe, myslím, že je to OK a že to takhle měly i jené holky. pokud to nebude opravdu silné krvácení nebo nějaké velké bolesti, tak to bude dobrý.
Drž se, moc držím palce :slight_smile:
18. čer 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wobenzyn me doporucila moje obvodacka, ze se mam zeptat dr. na gynekologii. Chci se na neho zeptat.
18. čer 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akras, diky. Taky si to myslim, ale radsi sem se preptala. Chci se co nejrychleji zahojit. Pak pujdu na nejake testy, kdyz se mi to stalo uz podruhe. A pak za nejakou dobu tomu zase necham volny prubeh.
18. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mabe, já byla v sobotu... také jsem trošku krvácela po zákroku a pak dva dny nic (měla jsem ale menší virózu, průjem a teplotu, prý reakce na ten zákrok a na narkózu asi), dneska jsem začala krvácet a bolí mě břicho jako při ms, zítra jdu na ko k doktorce, tak jsem zvědavá... :frowning2:
18. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe jestli ti stačí intimka tak je to v pohodě :wink:

wobenzym mooooc doporučuju :wink:
18. čer 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to asi normalni to spineni, ze chvilku bude, chvilku ne, atd. Deloha se musi dat zpatky, prece jenom se tam za ty dva mesice stalo plno zmen. A jeste se to muze cistit. Prekvapilo me, ze tentokrat jsem strasne malo spinila po revizi. Minule sem spinila vic a dyl. Asi to bylo tim, ze sem spinila pred tim a krvacela jsem hodne posledni tyden. :unamused:
18. čer 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvetinecko, tak drzim palecky, at je to OK. A muzes se zotavovat. Ja jsem taky trosku nachlazena. Byla jsem nachlazena uz jak jsem sla na revizi a tam jsem jeste musela vydrzet 3h bez ponozek a ja mam studeny nohy porad, tak to nepridalo. :unamused: Kdybych nasla na vlozce jasnou krev, tak jdu hned. Ja to mam takovy cerveno-hnedy. Kdyz vic chodim, tak je to trosku vic, ale to je asi normal.
18. čer 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky, uklidnily jste me. :wink:
18. čer 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc mabe, tak já uvidím zítra, snad se to tělo pročisťuje a bude to ok... :pensive: :unamused:
18. čer 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urco, drzim palecky. :wink:
18. čer 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mabe, já měla něco podobného a taky ještě mám že jsem špinila a zárověn krvácela. doktor říkal, že je to normální když z tebe tá krev neteče proudem, taky když víc chodíš tak víc krvacíš jelikož děloha pracuje :wink: Když nejsou teploty a křeče co se nedají vydžet tak je vše OK. :slight_smile:
18. čer 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem si volala dneska na výsledky a ještě nedošli takže mám dvě hoďky ještě vydržet :angry: No jsem jak na trní :slight_smile:
19. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misicko, muzu se zeptat, jaky vysledky??
19. čer 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mišičko, to bude dobrý, držím pěstičky :wink:
Já jdu na ko dnes v 18hod a trošku se děsím, pořád krvácím, né moc ale přeci.... :unamused:
19. čer 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brali mě ještě krev na hcg.ale včera jsem si dělala test a už byl negativní tak snad je ze mě vše pryč :slight_smile:
19. čer 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi, tak to jsem rada.

Kvetinko, ja taky spinim. Vcera a dneska je to takovy hnedocerveny spineni. Na chvilku to prejde a pak zas. Jeste se telo asi cisti. Na kontrolu jdu pristi stredu. Tak uvidime.
19. čer 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad vše bude v pořádku :wink:
19. čer 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jooo holky :sweat_smile:
19. čer 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Misi, jestli máš test negativní, tak to bude dobrý :sunglasses:
Kveti, držím palce, ať je vše v pořádku :slight_smile:
Teda tam je dneska tak krásně! Já jsem druhý den v práci a už se mi nechce nic dělat! :grinning: Ještě, že už je pátek... V sobotu jdu kamarádce na svatbu, tak se těšim :wink:
19. čer 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, chtěla jsem napsat, ještěže už je zítra pátek... :grinning:
19. čer 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lit, děkuji moc, já v to věřím, že už bude dobře, ale musí se počítat i s potížema... :wink:
Hezky si užij svatbu :slight_smile:))
19. čer 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se konečně dovolala, moje doktorka už tam nění tak mě přepojili k nějakýmu doktorovy výsledky jsou prý dobrý , zítra se mám stavit a domluvíme se kdy ukončíme neschopenku. jupí :slight_smile:
19. čer 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek