Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

misicka455
18. čer 2008

Právě , že mě nic moc už není jen sem tam zabolí bříško. špinění je v normě a teploty nejsou....

litsea
18. čer 2008

A kdy budeš mít výsledky? Jestli jde o HCG, tak jsem je měla hnedka odpoledne... 😅

akras
18. čer 2008

Aháá, no tak to je možný. Jsem z toho zmatená 😉 Tak beru zpět 🙂

mabe
18. čer 2008

AHoj holky, muzu poprosit o radu? V patek jsem byla na revizi delohy - 8tt missed abort. Minuly rok to stejny. 😖 Tentokrat jsem krvacela uz od zacatku, takze jsem na to byla trochu nachystana. Po revizi jsem spinila jenom v sobotu, pak uz hnedej vytok sem tam. Vcera me zase zaclo hnedo-cervene spineni a porad trva. Myslite, ze je to OK. Zadna teplota, velky bolesti. Sem tam me tam picha. Myslim si, ze minule jsem spinila celych 14 dni, ale ted to ustalo a pak zase zacalo. Na kontrolu jdu pristi tyden. Jenom se tak ujistuju. Diky

laada
18. čer 2008

mabe ahoj četla sem tvůj přispěvek v jdeme dál a je mi to líto...sem se radovala, že si těhu když si měla i před tím ten samý problém.... 😔

Máš to špinění hodně, že ti proteče vložku?

litsea
18. čer 2008

Mabe a je to spíš krvácení nebo špinění? Mě ve špitále říkali, že špinit můžu, ale krvácet už bych neměla.... Břicho trochu bolet může.

laada
18. čer 2008

Mabe nechceš si nasadit Wobenzym? Mě ho doktorka po potratu tak vychválila, že sem si ho koupila (je pravda, že není na recept a je docela drahej) ale hodně pomohl 😉

mabe
18. čer 2008

Ahoj laado, diky. Bohuzel se to stalo. Musim jit dal. Je to hnedo cerveny vytok. Staci me i intimka, kdyz si ji nenecham cely den.

akras
18. čer 2008

Mabe, myslím, že je to OK a že to takhle měly i jené holky. pokud to nebude opravdu silné krvácení nebo nějaké velké bolesti, tak to bude dobrý.
Drž se, moc držím palce 🙂

mabe
18. čer 2008

Wobenzyn me doporucila moje obvodacka, ze se mam zeptat dr. na gynekologii. Chci se na neho zeptat.

mabe
18. čer 2008

Akras, diky. Taky si to myslim, ale radsi sem se preptala. Chci se co nejrychleji zahojit. Pak pujdu na nejake testy, kdyz se mi to stalo uz podruhe. A pak za nejakou dobu tomu zase necham volny prubeh.

kvetinecka
18. čer 2008

Ahojky mabe, já byla v sobotu... také jsem trošku krvácela po zákroku a pak dva dny nic (měla jsem ale menší virózu, průjem a teplotu, prý reakce na ten zákrok a na narkózu asi), dneska jsem začala krvácet a bolí mě břicho jako při ms, zítra jdu na ko k doktorce, tak jsem zvědavá... ☹

laada
18. čer 2008

mabe jestli ti stačí intimka tak je to v pohodě 😉

wobenzym mooooc doporučuju 😉

mabe
18. čer 2008

Ono je to asi normalni to spineni, ze chvilku bude, chvilku ne, atd. Deloha se musi dat zpatky, prece jenom se tam za ty dva mesice stalo plno zmen. A jeste se to muze cistit. Prekvapilo me, ze tentokrat jsem strasne malo spinila po revizi. Minule sem spinila vic a dyl. Asi to bylo tim, ze sem spinila pred tim a krvacela jsem hodne posledni tyden. 😒

mabe
18. čer 2008

Kvetinecko, tak drzim palecky, at je to OK. A muzes se zotavovat. Ja jsem taky trosku nachlazena. Byla jsem nachlazena uz jak jsem sla na revizi a tam jsem jeste musela vydrzet 3h bez ponozek a ja mam studeny nohy porad, tak to nepridalo. 😒 Kdybych nasla na vlozce jasnou krev, tak jdu hned. Ja to mam takovy cerveno-hnedy. Kdyz vic chodim, tak je to trosku vic, ale to je asi normal.

mabe
18. čer 2008

Diky holky, uklidnily jste me. 😉

kvetinecka
18. čer 2008

Děkuji moc mabe, tak já uvidím zítra, snad se to tělo pročisťuje a bude to ok... 😔 😒

mabe
18. čer 2008

Urco, drzim palecky. 😉

misicka455
18. čer 2008

ahojky mabe, já měla něco podobného a taky ještě mám že jsem špinila a zárověn krvácela. doktor říkal, že je to normální když z tebe tá krev neteče proudem, taky když víc chodíš tak víc krvacíš jelikož děloha pracuje 😉 Když nejsou teploty a křeče co se nedají vydžet tak je vše OK. 🙂

misicka455
19. čer 2008

ahojky, tak jsem si volala dneska na výsledky a ještě nedošli takže mám dvě hoďky ještě vydržet 😠 No jsem jak na trní 🙂

mabe
19. čer 2008

Ahoj misicko, muzu se zeptat, jaky vysledky??

kvetinecka
19. čer 2008

Ahojky mišičko, to bude dobrý, držím pěstičky 😉
Já jdu na ko dnes v 18hod a trošku se děsím, pořád krvácím, né moc ale přeci.... 😒

misicka455
19. čer 2008

Brali mě ještě krev na hcg.ale včera jsem si dělala test a už byl negativní tak snad je ze mě vše pryč 🙂

mabe
19. čer 2008

Misi, tak to jsem rada.

Kvetinko, ja taky spinim. Vcera a dneska je to takovy hnedocerveny spineni. Na chvilku to prejde a pak zas. Jeste se telo asi cisti. Na kontrolu jdu pristi stredu. Tak uvidime.

misicka455
19. čer 2008

Tak snad vše bude v pořádku 😉

kvetinecka
19. čer 2008

Snad jooo holky 😅

litsea
19. čer 2008

Ahoj holky,
Misi, jestli máš test negativní, tak to bude dobrý 😎
Kveti, držím palce, ať je vše v pořádku 🙂
Teda tam je dneska tak krásně! Já jsem druhý den v práci a už se mi nechce nic dělat! 😀 Ještě, že už je pátek... V sobotu jdu kamarádce na svatbu, tak se těšim 😉

litsea
19. čer 2008

Teda, chtěla jsem napsat, ještěže už je zítra pátek... 😀

kvetinecka
19. čer 2008

ahojky lit, děkuji moc, já v to věřím, že už bude dobře, ale musí se počítat i s potížema... 😉
Hezky si užij svatbu 🙂))

misicka455
19. čer 2008

Tak jsem se konečně dovolala, moje doktorka už tam nění tak mě přepojili k nějakýmu doktorovy výsledky jsou prý dobrý , zítra se mám stavit a domluvíme se kdy ukončíme neschopenku. jupí 🙂