Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

kvetinecka
24. čer 2008

Já jsem si po tom, co se mi to stalo říkala, že na koníka chodit nebudu, aby mi to nebylo ještě víc líto, musím říct, že jsem ale moc ráda, že sem chodím, protože mi to hodně pomáhá... 😅 člověk se dozví spoustu nových věcí... 🙂

litsea
24. čer 2008

Jo, tak přesně tohle jsem si taky řikala a vydrželo mi to týden. 😀 Je to závislost, ale člověk aspoň vidí, že v tom není sám (i když to samozřejmě nikomu nepřeju) a to hodně pomáhá.. Jenom nesmím moc koukat do prosince, to je mi to pak líto. I když na holky občas nakouknu, jak jim rostou pupíky 🙂

kvetinecka
24. čer 2008

Já jsem se do diskuzí nepřipojovala, nechtěla jsem nic zakřiknout, teď už vím, že je to blbost 😀 , já patřila k lednovkám 🙂, no co, tak to nebude "zimní" mimi, ale "letní" 😵 😵 😵

litsea
24. čer 2008

V přispívání nebo nepřispívání to fakt neni 😀 Ale zas taková blbost to podle mýho neni. Ony mi tam holky docela přirostly k srdci a těžko se mi pak odcházelo... Ale bude další termín, věřím že jo! A když bude příští léto, tak tím líp 😵

kvetinecka
24. čer 2008

Blbost jsem myslela to, že jsem to nechtěla zakřiknout, tak jsem se nepřipojovala, nééé, že je blbost chodit do diskuzí 😀 😀

litsea
24. čer 2008

No, vždyť jó, já jsem to pochopila 😉

kvetinecka
24. čer 2008

🙂 ahaaa 😀

litsea
24. čer 2008

No to je jedno, jsem se do toho teď sama nějak zamotala, jak o tom přemýšlím 😀 Hlavně, že si rozumíme 😀
Jsem nějaká unavená, snažím se dělat něco do práce, ale nějak mi to nejde. Všechno mě bolí a nevim, jestli jsem radši neměla jít s tím krkem k doktorce... Ale nechce se mi v tom vedru až na Budějárnu 😖

kvetinecka
24. čer 2008

A teplotu máš? Jestli ti není dobře po těle, tak bych raději zašla, ale dneska je ta stávka, tak asi až zítra 😒

litsea
24. čer 2008

No právě, počkám do zítřka. Dneska jsem se měřila jen ráno a to jsem teplotu neměla. Uvidím zítra, na umření mi zatím neni..
Ty jsi ještě asi na neschopnosti, viď?

kvetinecka
24. čer 2008

Jo jo, proto sedím u koníka od rána do večera 😀 😀 , tak uvidíš zítra 😉
Ve čt mám kontrolu, ale cítím se dobře 😉

litsea
24. čer 2008

Já jsem se domluvila se šéfem, že budu teď dva dny pracovat z domova, abych tam na ně něco neprskla a pak se uvidí, jak mi bude. Nechtěla jsem jít ani ne po týdnu znovu na nemocenskou... V nejhoršim si vezmu dovču.

Ale zatím jsem víc na koňovi 😀 Takže to budu muset vypnout, jinak fakt nic neudělám. V červenci máme závěrku, tak si musím připravit reporty, abych se z toho pak nezbláznila 😒

Jestli je ti dobře, tak to bude dobrý 🙂 😵

Tak zatim papa, já nakouknu zase večer

kvetinecka
24. čer 2008

Já jdu zase trošičku uklidit a upéct bábovičku, také večer pa pa 😉
Ať ti jde lit práce od ruky 😀

litsea
24. čer 2008

Díky 🙂
Ať se ti povede babča. Hmm, taky bych si dala 😝

frankovka
24. čer 2008

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla...

frankovka
24. čer 2008

Jen jsem se s vami chtela podelit o informace.... v dubnu jsem mela MA v 11tt, poprve....moje doktorka se specializuje na zamlkly potrat, zabyva se tim uz vice jak 25 let, tak me poslala na krev, kde mi zjistovali nejake mutace ci co. No nenasli mi nic zavratneho a hlavne nic, co by se tykala toho potratu. Taky me brali krev na toxoplazmosu a hormonalni rozbor a veschno bylo OK. Takze pricina neni jasna....

frankovka
24. čer 2008

Ale statecne piju caj od mistni bylinkarky, chodim k ni na cisteni organismu a jednou tydne si dam materi kasicku, kterou mi taky "predepsala" a doufam, ze se nam brzy podari otehotnet a nebude to tentokrat trvat 10 mesicu jako predtim... 🙂

casia
24. čer 2008

Ahojik, hele teda ja mam dneska takovou radost, pocurala jsem ovulacni test a je slabe pozitivni takze cca za 2 dny by mela byt ovulka, no moc se tesim, mam radost, ze se mi takhle pekne vratil cyklus a muzeme se snaziti!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

irisnik
24. čer 2008

casia:tak držím pěsti at to vyjde......taky bych to tak chtěla mit....mít plodne dny a šup byt těhotna....ja to měla vysledovanne přesně a nic a pak zas nic...u mě jedine co zabírá na otěhotnění je psychicky vypnout a nemyslet na to upnout se na něco jineho....otěhotněla jsem takhle 3x

medvide1
24. čer 2008

ahojik holky tak ja sem se dnes ve 14 hod vrátila z revize☹ je mi už lepe a těšim se až zase budu ležet v nemocnici ale u postele budu mit košik a v něm uzlíček ktery bude plakat🙂

medvide1
24. čer 2008

jo a holky mam otazku za jak dlouho po revizi jste šli do práce??

litsea
24. čer 2008

Casia, tak super, že je cyklus v normálu, snad se brzy zadaří 😉
Irisnik, a jak se to dělá? Mě se to moc nedaří na to nemyslet... 😕
Medi, tak to byla rychlovka. Hlavně, ať je ti dobře a můžeš si pořádně užít svatbu 😵 Já šla do práce po 14 dnech, ale byla jsem na revizi dvakrát a brala jsem antibiotika. Uvidíš, co ti řekne gynekoložka. Někdo chodí už po týdnu a někdo později, podle toho, jak má kdo bolesti apod..

medvide1
24. čer 2008

litsea:dekuju snad to bude v poho🙂 ted odpočivam a zitra se začnu trochu neco delat a ve čtv to snad už bude v poho

akras
24. čer 2008

Ahojek holčiny 🙂
Medvidě, já šla asi po 3 týdnech, ale někdo chce jít třeba i dřív, protože na to dost doma myslí. je to pech, že se vám to přihodilo zrovna před svatbou, ale snad si ji užijete i tak a tebe nebude nic po fyz. stránce trápit. Mimochodem jdeme v sobotu taky na svatbu kamarádům 😉
Já mám teď každý večer tak šíleně nafouklý a tvrdý břicho, že vypadám jak v 5. měsíci minimálně, fakt už je to na to, aby mě lidi pouštěli sednout s takovým pupkem .
A mam čáry už úplně stejně tlustý jako dvě kolejnice, před chvílí jsem testla, takže sláva , jsem zas trochu klidnější.
Casia, takže snažíte, to je perfekt a brzy tě čekám a ostatní holky v našich řadách 😉

medvide1
24. čer 2008

akras:dekuju snad to bude v poho a brzy uvidim zase // a budu štastna a snad bude vše v poho...ale mam strach z práce sem zdravotni sestra na chir odd...a tam je to dost namahave a ke všeu mame na prd stanični ktera jen stresuje atd..

medvide1
24. čer 2008

akras:a ty jsi těhule??nebo jak jsi to mela?

akras
24. čer 2008

Tak se na práci teď nějaký ten týden vykašli, určitě na to máš právo. Užij si novomanžela, někam si vyjeďte a relaxuj. Některé holky šly třeba až po měsíci 😉

litsea
24. čer 2008

Akras, tak to je super, jen tak dál 😉 Ať se ti hezky těhulkuje a hlavně ať je všechno v pořádku 😵
Medvi, do práce nepospíchej, uvidíš taky jak se budeš cítit.. Já to trochu uspěchala a teď na mě hupla nějaká chřipajzna... ☹

medvide1
24. čer 2008

nj uvidim jak mi bude...mam ješte jeden problem a to že jak sem šla na pn tak sem měla dany požadavek v práci na dovolenou na kterou jedem v srpnu a ted se zaroven bojim jestli když se vrátim mi ji nekdo nečmáchl a ja pak ji nedostanu v rom terminu jak sem chtela mame už zaplacenou dovču a bylo by to nemile...no nejradš bych byla doma do srpna jela na dovču a pak hned tam otehotnela a bylo by vše v pořádku a ja se mohla těšit na zdrave mimi

litsea
24. čer 2008

No, jestli už jí máš nahlášenou, tak by problém být neměl, ne? V nejhorším zůstaneš na PN 🙂