• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

30. dubna 2017 
Holky, to je sranda, v Dubci ma manzel a jeho rodina dum, naproti sokolovne, taky na slatinach mame obrovskou zahradu, tak jsme tam porad, Kveti, to jako u hriste?
25. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to tu prave zas tak moc neznam, ale podivam se na mapu, kde je nam. Smirickych
25. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš směr kolovraty.. zastávka Uhříněves :slight_smile:)))
25. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, uz vim, za kostelem za Pivovarskou, tam jsme byli predevcirem a meli to rezervovane, tak jsme sli do takovyho pajzlu na Krusovice, primo naproti ustavu...
25. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je ta prodejna s kočárkama, tak směr Říčany nahoru a je to po 100 metrech napravo, jmenuje se to Zahrady Uhříněves :grinning:
A ty jsi tu dlouho, nebo jste pristehovany?
Jooo, tam, jsem tu od ledna :slight_smile:))
25. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pivovarská je super, ale mají stále plno :confounded:
25. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas tu nakou kamosku, ja tu neznam vubec nikoho, tak tady sama bloumam, manzelovo znamy uz tu vetsinou nejsou a holky nepozna uz ani po letech, akorat naky starsi lidi, ale to neni ono, odkud si jinak, ja puvodne ze Skalky a je mi 28, kolik je tobe, na fotce vypadas mladounka :slight_smile:
25. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem původně z Brna, bydleli jsme na Praze 4, je mi 23 a nikoho tu taky neznám, tak super, tak ted už znám :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady u nas je picoska a taky chodime obcas do Svejka, ale spis jenom na pivo a v Olivierovi maji peknou zahradku, hele tady je hospod, ale nas muze brzy zajimat jen nova kavarna na novym namesti, pac maji vyborny bezkofeinovy kafe :slight_smile:
25. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a palačinky, ty miluju :grinning:
25. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem taky rada, ja mam nejlepsi kamosku v Australii a holky z prace, z kterejma se hodne kamaradim, to sem maji daleko a taky to jsou hrozny parmenky a ja jim ted nestacim, taky mam jiny starosti, holky jsou nezadany a o detech nechtej ani slyset, ale jinak jsou super, to je skoda, ze pujdes uz v Po do prace,mohli jsme jit nekam na kavicku nebo na vino :grinning: Jsem Zuzka
25. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem trochu baculatejsi, takze palacinky si nedam, leda az zase v tehotenstvi, to si to zase dovolim :slight_smile:
25. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi IP :slight_smile:)))
25. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to skončilo :slight_smile:
Holky, já tu taky nikoho moc neznám, bydlíme tu teprve dva roky a nějak jsem neměla příležitost tu nikoho poznat. Ale jsem z Prahy, takže mám kámošky v různých koutech Prahy, ale sem to maj všechny daleko... :frowning2: Uvítala bych parťáka na bruslení, bruslíte? Nejbližší kámošku mám v Kolovratech, ale ta čeká za pár týdnů mimíse, takže už bruslit nechodí...
25. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný, budeme chodit holky bruslit :slight_smile:))) Já mám kamarádky taky daleko a navíc jsou teď všechny rozjetý, pařej atd. a já mám myšlenky jinde :grinning:DD
25. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn :slight_smile: Až se dáme do kupy, tak vyrazíme!
25. čer 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mám radost :slight_smile:)), jak daleko je lit Dubeč??? Jinak já jsem Andrea a ty??? :grinning:
25. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Dubeč je asi 2 kiláky za Uhří, směrem na Běchovice, je to fakt kousíček :slight_smile: Já jsem Jana a je mi 29.
25. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co kolo??? :grinning:
25. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, ja teda bruslit neumim, ale az budu zdrava, muzu to zkusit, dubec je kousicek, ja tam jezdim porad, ahoj Jani, Zuzka, jsme skoro stejne stare:slight_smile:
25. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolo by slo, jen ho mam v Dubci v dilne:slight_smile:))
25. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, naučíme :slight_smile:, Jani, koukám, fakt kousíček :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to holky cumim, jak je ten svet malej, jeste jsem si psala s baji, tak se sem stehuje v zari, tady kousek za trat, ta bude rodit v rijnu....
25. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusle jsou super, kolo taky dobrý. Jen ho musím "přezout", protože se mi pořád vyfukuje. Manža si opravil jenom to svoje, prý už ho nebudu letos potřebovat - to řikal před měsícem, haha... :confounded: No, však já ho dokopu :grinning: Bruslit chodím ráda do Dolních Měcholup, vede odtamtud stezka až někam do Počernic. Andy, znáš to tam?
Čau Zuzko :slight_smile: Bruslení se naučíš :wink:
25. čer 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda taky koukám, jak je ten svět malej! :sunglasses:
Holky, mě se chce strašně spát, tak to pro dnešek balím, dobrou noc :zipper_mouth:
25. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neznám, já většinou jezdím tady po Uhříněvši :slight_smile:)) No tak až budeme fit, tak můžeme vyrazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo jasne jako mala jsem bruslila na takovejch tech ruskejch a slo mi to, ted to pujde taky, alespon zhubnu :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek