• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

Jani, tak zítra se těším :slight_smile:)), dobrou noc sousedkooo :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou Jani, jasne zitra je taky den:slight_smile:
Tam to taky neznam, ale Dolni Mecholupy jo...
25. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to půjde, není to těžký, ty už půjdeš taky chrnět??? :sweat_smile:
25. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja uz ted ani nemam antibiotika, tak bych asi skutecne uvitala to vinko, dokavad to pujde, alepson zjistim, jestli jsem nezapomela zaparit:slight_smile:
Sla bych nekdy v pristim tydnu, ale to se jeste domluvime, o vikendu tu nejsme, jedeme na chalupu, tak pak by to bylo prima :sweat_smile:
25. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, zajdeme, téééda já jsem skoro 3měsíce nepila :sweat_smile:, to bude sranda. Časem už budeme chodot na džus, doufám :sweat_smile: :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodit nééé chodot
25. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti rozumim, mam nakou srajdu, tak odbiham :frowning2:
25. čer 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi ani neříkej, u nás má manža, já měla min. týden :frowning2:
25. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nevim, z nicehoz nic, jsem asi pred 20 min zacala mit krece v zaludku a od ty doby tam furt beham a tece ze me uplne voda, ja nevim, alespon me ale uz povolili krece, jeste, ze mam pc tak blizko wc:slight_smile:
25. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozna z toho leca, rano jsem byla u doktorky, tak jestli tam jsem taky neco nechytla, sakra zrovna v dobe ovulace....
25. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele andy, tak ja budu koncit, zitra si pisnem, preju dobrou a sobe, aby me to preslo.....pa pa pa
25. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: tak uhlí a endiaron, to zabírá :wink:, udělej si černej čaj, ten staví :frowning2:
25. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určo, jdi hajat, zítra se těším, papa a dobrou noc :wink:
25. čer 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ZDRAVÍM, tak už jsem doma po revizi,ta noc v nemocnici byla děs. Ale zákrok jse díky kolegynkám z anestezie prospala a nepamatuji si ani nic. Dnes mám od manžela zajištěn celodenní dozor ,maminku se psem, tu vytřídá mamka tchýně s obídek,pak zas ta moe a manžel. Na splíny nebudu mít čas a za pár měsíců hup na to. :slight_smile: :slight_smile: a snad to vyjde.. Jen aby to rychle uteklo.
26. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kuchy, no vidíš, teď je to za tebou a už se můžeš těšit, na to co tě čeká :dizzy_face:, také jsem měla dozor, byl se mnou manža, zůstal kvůli mně doma :grinning:, splíny hoď za hlavu :angry: Pryč s něma :grinning:
26. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se právě vrátila od doktorky, mám virozu - zánět nosohltanu, takže antibiotika nemám a mám pokračovat v léčbě jako dosud... Tak nic nového. Jsem úplně vyřízená, tak si jdu lehnout.
Kuchy, vítej doma, to je dobře, že už to máš za sebou :slight_smile:
26. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani, to mě mrzí :frowning2: , tak jdi odpočívat a zaspat to :wink:
26. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Andy, díky, poslední dobou nedělám nic jinýho než spím... :slight_smile: Odpoledne zase nakouknu :wink:
26. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi ani nepovídej... :grinning: Já už si připadám jak medvěd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakonec jsem nevydržela a objednala se na pondělí na 11,30 na gyndu, abych měla před tou dovčou aspoň trochu klid, že je vše zatím OK. Dnes jsem 5+6, takže v pondělí asi 6 + 3, co myslíte, že by už mohlo být vidět?
26. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuchy, fajn, že to máš za sebou, teď už bude jen líp.
Lit, to je teda na prd, co? No, snad se z toho brzy vyležíš
26. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akras, budu držet pěstičky, snad už by mohlo :sweat_smile: :dizzy_face:
26. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, promiňte,že sem vpadám.Litseo, ty jsi z Dubče? My tam teď bydlíme v pronájmu :grinning:
26. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu.
Litsea:hezky se vylež,to teplíčko ti pomůže, ke mě míří tchýně s květáčkem,už se těším. :wink:
26. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si chvilku zdřímla a je mi líp :dizzy_face:

Akras, tak jsi to nakonec nevydržela, viď? Já se ti nedivím :grinning: Aspoň si budeš moct v klidu užít dovolenou :slight_smile: Já myslím, že v 7tt už bude vidět srdeční akce :wink:

Kuchy, tak to budeš mít skvělou péči, květáček bych si taky dala! I když je mi blbě, tak chuť k jídlu mě prostě neopouští! :grinning: Ale potřebovala bych se už začít hýbat, abych zhubla ty tři kila, co jsem v těhu nabrala.. :confounded:

Pink, jj, bydlím v Dubči, v těch novejch bytovkách, jak tam jsou ty hodiny, zastávka Dubeč. A kde tam bydlíš ty? Holky, to bysme pomalu mohly založit nový téma v regionech, ne? :grinning:
26. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem přišla od dr...pry vše v pořadku...až jsem se chtěla zeptat....když je vše v pořadku tak jaktože se mi těhu furt nevede až do konce :unamused: ...vzal mi krev zatím na toxoplasmozu a protilatky chlamidií..pak ještě vezme mi test na Mrsa....genetiku zatím brat nebude..přijde mu to zbytečny když už dítě mame...takže uvidím co z toho všeho bude..snažit bychom se mohli hned,ale dohodli jsme se napříští měsíc podle vysledku...snad do třetice už to vyjde :fearful:
26. čer 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky, tak to je přča že se neznáte a bydlíte ve stejné a sousední vesnici :grinning: To máte dobrý, tak se teďka aspoň poznáte :wink:

Mě dneska zase nějak pichá na levo v pod břišku tak mám z toho zase nějakou depku co to zase je, ke všemu mě chytli záda tak třeba to břicho je taky od toho :unamused:
26. čer 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte jak se tá toxoplazma přenáší? Já třeba do styku s kočkou nepřijdu, ale s lidmi co kočku vlastní docela jo a třeba to mají v sobě? :astonished:
26. čer 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli to od nich třeba nemůžu dostat?
26. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misko-ne takto asi ne.Musis prijit do styku s kockou ,ktera zrovna vylucuje oocyty.To vylucuje 1den a vylucuje to vetsinou kote ne dospela kocka. V dnesni dobe se spis priklani k teorii ,ze toxoplasmozu spise doatanes ,ze spatne upraveneho masa. A pokud tedy otehotnis a mas toxoplasmozu -vetsinou potratis
26. čer 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek