• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

12. října 2017 
Lit, me jeste zadny testy nedelaly. Moje stara dr. se na ne moc netvarila. Sama sem si o ne musela rict a ten jeji nazor. Dva potraty se berou jako normal. :angry: Ja nic jenom tak zkouset nechci. Chci si byt jista, ze podruhe to byla jenom nahoda. A s nama nic neni. Takze jsem se rozhodla pro zmenu dr. Jednou jsem byla v takovym centru Cenap a tam byli uplne vyborni. Tak jsem se jich zeptala, jestli bych nemohla tam dojit,tak me dali kontakt na jejich dr. Takze si tam teprve budu volat. Tak mam pred sebou jeste aspon ty 3 mesice bez snazeni. Udelam si takovy prazdniny. :wink:
29. čer 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi, to je fakt, na druhou stranu, bych se paradoxně bála, že bych mohla otěhotnět :grinning:
Zítra jdu na další odběry, jestli už mi kleslo HCG, tak snad už jo... :sweat_smile:
29. čer 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe, ajo vlastně, vždyť jsi to psala, že měníš mudru... Prázdniny si udělej, ale věřím, že bude vše v pořáku... :slight_smile:
29. čer 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si pomalicku zacinam myslet, ze je to kvuli te me pateri. Pred rokem jsem byla u dr. a mam ji celou zablokovanou. A cetla jsem o te mojzisove metode, ze potraty se stavaji aji blokaci patere. Tou metodou se muze vse napravit. Treba je to fakt takova "blbost".
29. čer 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic holky, jdeme s manzelem a pejskem na vychazku. Jdeme k rybnikum, pesan se tam aspon vykoupe. :wink:
29. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe, taky začínám v druhé půlce července s Mojžíšovou, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá...
Dokonce mi vyprávěla kolegyně o kamarádce, která roky nemohla otěhotnět a pak se dostala k nějakému fyzioterapeutovi, který ji zlomil kostrč, protože jí prý měla moc prohnutu dovnitř, takže by se miminko na ní napíchlo... No a do měsíce byla těhotná.. To jsou fakt věci...
29. čer 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to hezky užijte :slight_smile: My jedeme na nákup, papa
29. čer 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si myslim, ze na tom neco je. Tam psaly, ze je mozny, kdyz je tak kostrc zablokovana, tak se muze stat, ze se mimi neudrzi a dojde k potratu. Me totiz poprve se prestalo vyvijet a podruhe tlouklo srdicko jeste v pondeli v noci a ve ctvrtek uz sem zacala potracet. Tak je to mozny. A posili se panevni dnol. A kdyztak me to aspon pomuze na ty moje zada. Stejne jsem chtela s nima neco delat.
29. čer 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem to tu teď pěkně flákala :grinning:, měla jsem doma celou rodinku z moravy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Miši, já jsem měla něco podobného čt a pá a už to přešlo, myslím, že se to prostě dává dohromady, možná fakt ovulka :slight_smile:. Holky, jakto, že vám řekly, že můžete po 14 dnech a mně řekla doktorka vydržet šestinedělí i mrchu a pak sexovat :zipper_mouth: :confused:
29. čer 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co doktor to jiná ves :sunglasses:

holky na tu mojžíšovu metodu existuje knížka nebo dvd nebo jak to je? Já mám taky problémy ze zádama.
29. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misi, existuje knizka aji dvd, ale je lepsi jit nejdriv k fyzioterapeutce, aby si ty cviky delala dobre. Mrkni http://www.volny.cz/novacka/mojzis/seznam.htm
29. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za odkaz . A to normálně můžu jít k fyzioterapeutce i bez toho abych měla doporučení?
29. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekteri rikaji, ze musis mit doporuceni od dr., aby ti to hradila pojistovna. Stoji to pry 500kc jednou. Zkus se mrknout na odkazy na konikovi, kdyz zadas mojzisova metoda. Ale pozor nesmis byt tehotna. Jinak bys nemohla delat nejake veci. Ja vim, ze nebudu dokud nebudu vedet vysledky testu.
29. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem , že ty jsi taky z Brna . Ty budeš chodit kam?
29. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, vidis ty taky. :wink: No ja jsem z Zidenic, takze asi na Vinicni. Chci si pristi tyden zavolat do toho Cenapu k te nove dr. a s ni se domluvit co a jak.
29. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vidim, ze jsem se zaregistrovala o den driv nez ty. To je nahoda. :wink:
29. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je , že si k něterým doktorům nemůžeš jen tak zajít , že všichni chcou doporučení :angry:
29. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha no to je teda náhoda :grinning: já jsem z druhé strany Brna - Bosonohy :slight_smile:
29. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala na tu polikliniku U pošty. No uvidím až budu mít čas tak prostuduji tu diskuzi tady na koníkovi :slight_smile:
29. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem za svobodna bydlela v Novym Liskovci. :wink: V bosonohach znam u Coupku. Tak jsme chodivali za puberty na pivo. :wink: A pak ke kamosovi do zahradek na chatu pokracovat. :slight_smile:
29. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak to bys mela bliz. Ja prave chodim na tu polikliniku na gyndu. A chci odejit.
29. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak čoupky mám kousek od baráku, právě tam manžílek hasí svoji žízeň :grinning: A v Lískovci přesedám na šalinu směr Brno město :grinning:
29. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, coupky znas. :wink: Ale pozor s tim liskovcem. Ja jsem bydlela v novem liskovci, nee ve starym jak jezdi salina! :wink:
29. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha :grinning: já si je pořád pletu Lískovec jako Lískovec :grinning:
29. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono si to plete hodne lidi, takze ja jsu zvykla. :grinning:
29. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde vlastně děláš jestli to není tajné :wink:
29. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsu dneska uplne utahana. Byly sme s manzou s pesanem v marianskym udoli. Holka se vykoupala, ja se trosku spalila a nozicky me boli. Prece jenom jsem byla 1,5mesice doma a nic nedelala. :slight_smile: Uz se tesim az pristi tyden vyjedu na kolo. :slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delam na konecne 13 v technologickem parku v Motorole.
29. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky po nějaké větší záteži hned hotová a to teplo tomu nepřidá...
29. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo a dneska me jeste popichuje v levym podbrisku. :unamused:
29. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek