• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

Týbrďo ty jsi byla tak dloho doma. Mě doktorka hnala už po dvou týdnech a teď jak mě bolí to břicho nevím jestli to nebylo upěchané :angry:
29. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já mám nějaké pichaní v břichu :frowning2:
29. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi, ja jsem byla doma kvuli tehu. Ja jsem od 4tt krvacela tyden, pak spinila a posledni tyden tehu jsem zase zacla krvacet. Tak proto. Jinak ty dva tydny to je tedka po revizi.
29. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo :wink: Mě se moje doktorka ani když zjistila, že jsem v tom nezeptala jestli třeba nedělám někde na rizikovým :unamused:
29. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám, že příště mě nechá taky od začátku doma...
29. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi cekala, ze ji to kdyztak reknes sama. :unamused: Ale je to divny. :unamused: A kam chodis??
29. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodím na Orlí ke Dvořákové...no třeba...
29. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
v práci mi teda vyšli vstříc, ale i tak když to není fyzicky namahavé tak je to hodně o psychice a tá děla taky sví...
29. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si myslim, ze kdyz nebudes mit zadny potize, tak neni potreba. Akorat by ses zbytecne strachovala, aby se to nestalo znova a budes se moc pozorovat. Tak to vidim aspon ja. Ja kdybych nekrvacela, tak bych doma nezustala. Priste to tak taky udelam. Ono neni dobry se stresovat a myslet na to - co by kdyby..pocitat dny atd. Je pravda, ze mam v praci frmol. A jsem do vseho zapalena, ale zvolnila bych. Protoze vim, co je pro me dulezity. Ale sebemensi naznak neco jinak a jdu okamzite. Jako ted jsem to tak udelala.
29. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem slysela o Dvorakove, ze je dobra, ne?? Ono na te Orli je jich vic, ze jo?? Musela bys zvolnit.
29. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme jaký to podruhé vůbec bude :slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasny, neda se nic dopredu naplanovat. Doufam, ze to bude OK. Musi, jak uz jsem tady psala. :wink:
29. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Dvořáková je dobrá jen je trošku taková jakoby studená, nebo na mě tak pusobí :slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to moje dr. taky a hlavne me pripada, ze to brala jako na bezicim pase ty lidi. Ja bych potrebovala v me situaci trosku lidstejsi pristup. Vim, ze si mozna moc vymyslim, ale ja tedka uz potrebuju, aby me nekdo pomohl a rekl, jak to se mnou vypada. A ne, ze si o testy musim rict sama po dvou potratech. :angry:
29. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tak tak přesně taky jsem v té chvilce chtěla lepší přístup a né slyšet , že v dnešním životě je to normální a stává se to skoro každýmu.
29. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valím hajat zítra brzo do práce tak ahoj :slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja mam jeste volno, tak vysedavam. :wink: Dobrou :wink:
29. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je to snutné,když potratíte.Já jsem potratila v roce 2004 /11 tt/ a v roce 2005 /12 tt/ ,byla jsem s toho moc smutná,genetika byla v pořádku a všihni říkali,že je to přírodou.Nevěřila jsem jim.Jakmile jsem otěhotněla v roce 2006,tak senám narodil v roce 2007 kluk a v letos se nám naroodil druhý kluk,tak to asi příroda chtěla.Neztácejte hlavu a přeji všem mnoho štěstí. :slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatko, dekuju moc za tvuj prispevek. Ja jsem taky dvakrat uz potratily. Ted me cekaji nejaky testy a snad to bude OK. Aspon vidim, ze dvakrat se to opravdu muze stat jenom diky prirode. :wink: Diky, pomuze mi to. :wink:
29. čer 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe přeji ti,ať ti to co nejdříve výjde,neztrácej naději.Budu na tebe neustále myslet.Ještě jednou přeji mnoho a mnoho štěstíčka. :slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět. Jsem po revizi a musím říct, že mi je dobře i po psychické stránce. Dneska jdu na kontrolu, tak snad bude vše v pořádku. Chci se vás zeptat jak dlouho vám doktro řekl, že máte čekat, než se začnete snažit znovu? Já jsem z toho taková zmatená, co jsem se bavila s lidma tak každý má na to jiný názor, jedna kamarádka nečekal vůbec, prostě se na to vykašlala a otěhotněla a dnes má zdravé dítě, někdo zase říká, počkat na 2 cykly a pak začít a někdo tvrdí dodržet to šestinedělí. Tak teda nevím. Doktor mi navrhl brát antikoncepci aby se tělo nadopovalo hormonama, ale to se mi moc nechce. Chci to nechat být a až to tělo bude připravené tak se to prostě povede. Jinak Mojžíšovou jsem taky cvičila, je to fajn, mám narovnanou i kostrč, ale musí se každý den měřit teplota a to mě stresovalo. Takže teď začínám nanovo a chci to zkusit, bez všech možných kontrol ovulace atd, prostě co se má stát to se stane :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tin, to jsem rada, ze je ti OK. Nevim v kterym jsi byla tydny. I podle toho je treba cekat.
30. čer 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla v 9tt, ale u mě se jednalo o afetální vejce, to znamená, že ten váček sice rostl, ale plod v něm nebyl.
30. čer 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem v práci :slight_smile: a je tu děsnej blázinec :frowning2:

Tinulko, to je dobře, že to takhle zvládáš. Každý doktor říká něco jiného a je to hodně individuální. Mě říkal primář v nemocnici počkat 6 měsíců, doktorka před zákrokem 3 měsíce moje gynekoložka je "přírodní" žena, na všechno mi dává bylinky a tvrdí nechat všechno na přírodě. Takže asi začneme hned po šestinedělí. Akorát, že chci začít cvičit mojžíšku a tam se prý 2-3 měsíce má počkat s těhotněním... No uvidíme :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je pravda, že když jsem s Mojžíšovou začínala, tak mi taky řekla počkat, ale víš jak, já si myslím, že pokud tělo vycítí že je vše v pořádku, tak to přijme. Mě ta Mojžíšová vyhovovala, i když se musí cvičit každý den, ale hodně mi vadilo to měření té teploty, prostě jsem pak žila jen grafem a to taky asi není dobře. Teď to chci zase zkusit "normálně" ničím se nestresovat a ono se uvidí.
30. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že tím že ve mě vlastně nebylo nic "živého" tak bych to mohla začít po té první MS zkoušet.
30. čer 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je určitě lepší se nestresovat a nehlídat ovulku, ale já ji stejně poznám i bez měření podle hlenu a bolesti, takže jsem pak ve stresu, když nám zrovna nevyjde tulení... :sweat_smile: :grinning:
Jinak si taky myslím, že je nejlepší začít hned a nechat to na přírodě :slight_smile:
30. čer 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, pak víš že ovuluješ, ale vlastně nemáš chuť se milovat, nebo manžel není zrovna doma a je to zbytečný stres. Prostě to teď nechám být, protože doktor říkal, že u mě to bylo hlavně psychycký. Teď jsem docela v pohodě, ani se na to těhu tak neupínám, proto volím cestu "nechat to na přírodě"!
30. čer 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím palce, ať ti tvoje předsevzetí vydrží. Já ho mám taky, ale jak se znám... :pensive: Ale ze začátku to určitě budu zvládat, horší to bude, když se nezadaří do půl roku...
30. čer 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj lit, tak ty dneska uz v praci? Me to ceka zitra. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude to drina, ale uz se tesim. Doma me z toho hrabe.

Jinak ja zacnu az po testech a merim BT, protoze jsem mela cykly rozhozeny a spineni, takze chci vedet, jestli tady z toho hlediska je vse OK.
30. čer 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek