• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

30. dubna 2017 
No vis, je to asi mechanicky, mam 157 cm a manzel je vyvinut a vysokej, tak zaver doktorky, stery jsou v poradku, mam vice prekrveny cipek, pry to nic neni, je to ale proste neprijemny, i kdyz je to obcas, to vis, ze si kazdej hned rekne, ze do toho busime, az se natrh...ale to zase ne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My se snazili malo, ale bohuzel i tak jsem na to myslela :frowning2:
Andy, psala jsem Ti to uz do IP, hcg po potratu v krvi jeste je a pomalu klesa, nemelo by to znamenat nic zvlastniho, pravdepodobne, kdyby jsi si udelala jeste testik mela by si 2 carky, tak te asi pani doktorka chtela upozornit, je mozne, ze kdyby si mela nejake velke bolesti a problemy, napada me, ze by tam mohl zustat nejaky zb\tek a ten tam neco vylucovat, ale to bude asi pitomost, to me jen napadlo....ale to vubec neber :grinning:
1. črc 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teks, tak to jsme na tom stejně s tím špiněním...

Misi, já myslím, že je to normální, časem se dostaneme znovu na nulu :wink:

Terci, aha, tak to by bylo vtipný, no ale co ty víš, třeba se ovu trochu opozdila... No uvidíš zítra. Každopádně držím palce, a když to nevyjde tento měsíc, tak se svět nezboří :slight_smile:
1. črc 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já jsem si ze srandy dělala test a naštěstí asi týden po revizi byl už negativní :slight_smile:
1. črc 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, děkuji, já už jsem ti stačila taky písnout :grinning:
1. črc 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně začneme zase od nuli :grinning:
1. črc 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
casia my jsme ted zkouseli prvni sex a ja po nem krvacela taky trochu .....takze doufam taky jen ze treba to bylo prekrveny ci co ...ale obcas po styku spinim no.....
1. črc 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vždy po styku dobrý tak snad teďka nezačnu :wink:
1. črc 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, jsem si popletla jména, s tím nulovým HCG to bylo pro Květi (Andy)... :grinning:

My zatím nesexovali, tak teda nevím co mě čeká... :slight_smile: Ale je fakt, že při těhu je všechno překrvený, tak to může ještě nějaký čas třeba přetrvávat...
1. črc 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se to spino po styku proste stava a nemusi to byt nic vazneho :slight_smile: :slight_smile: Me teksas taky hcg nemerili po, ale asi by to meli zkusit, asi peclivejsi lekari, ale kdyz nic nezlobi, asi v pohode :grinning:
1. črc 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska už tři týdny od revize, oslavuju to jako nějaké výročí :grinning:
1. črc 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme nesexovali a asi dlouho nebudeme jak mě bolí to břicho bych to asi nerozdejchala :grinning:
1. črc 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, já měla včera také samá výročí :grinning:
Misi, a pak dostaneš zase mrchu, takže zase nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co, hlavně, abysme byly zdraví a to ostatní přijde samo, že jo? :wink:
1. črc 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu mit zitra 4tt huraaaaa huraaaa ...ty 3tt jsem taky slavila kazdej tejden se klepu na stredu ..je to normalni uchylarna :slight_smile:))
1. črc 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na úterý :grinning:
1. črc 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda chudák manžel no jo pak bude zase ms :grinning:
No, ale pak mu nedám vydechnout :slight_smile:
Teda já chvíli makám a vy zatím popíšete celou stránku :grinning:

Holky já to dneska balím, tak papa zejtra !!
1. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra :slight_smile: pa
1. črc 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu koukat na film, náhrála jsem si včera manželky tak na ně juknu. možná se semka ještě večer kouknu. Držte mi palečky u doktora ať to není nic zavažného :slight_smile:
1. črc 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja dneska nejak nestiham. V praci frmol. Ted musime jet s motorkou do servisu. Ukazu se tady vecer. :slight_smile:
1. črc 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem. Jak tak čtu, zavedla mě sem skutečnost, kterou mám s některými s vámi společnou :frowning2:. Bohužel pro nás všechny. Asi před 3 týdny mi vyšli pozitivní testy, tak jsme se s manžekem začali radovat. Ovšem už po 1.návštěvě u doktora jsem věděla, že to nebude jek tak. Řekla že jsme v hodně velkým začátku :slight_smile: a tak mě připravil na všechny varianty, které mohou nastat. Ovšem co - o mimi se snažíme přes rok, takže i když jsme stáli pocelou dobu na zemi, radosti jsme se neubránili. Jaký však to byl šok, když jsem byla teď v PO na ULT. - dutinka 2cm, HcG v krvi 6800 a embryo nikde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sice rikal, ze vzhledem k nepravidelnosti menstruace to muze byt jeste porad zacatek tehotenstvi a nemame predem zbytecne zoufat, ale taky rekl ze hormony a dutinka odpovida cca 6tt, kde uz by teda fakt melo neco byt videt :frowning2:. Zitra mu budu volat jak dopadl dalsi odber krve a pristi utery jdu na dalsi ULT. jsem pripravena na to - ze bude konec. Obreceli jste to s manzelem oba. Nastesti jsme to rekli jen segre a kamosce, takze to nikdo moc nevi. Asi bych totiz vubec nezvladala ta soucitne pohledy.
Jsem vsak rada, ze pisete ze zhruba po 3 mesicich se na to muze znova :slight_smile:.
Preju vsem hodne hodne hodne stesti, at jsou z nas brzo maminy!!!!!
1. črc 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald, nadeje umira posledni. Ja jsem to mela taky tak. Rikali, ze uz by melo byt neco videt, ale je videt jenom dutinka bylo to taky na zacatku 6tt. A pak za tyden, ejhle, bylo tam. Takze jeste nezoufejte. :slight_smile:
1. črc 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mabe, já taky nevím v práci kam dřív skočit, ale už na to kašlu a půjdu to dneska zabalit :slight_smile:

Donnald, neházejte zatím flintu do žita, poslední ms není vůbec směrodatná, pokud ji máš nepravidelnou nebo máš dlouhé cykly... :wink:
S tím snažením říká každý něco jiného, někdo dokonce dokonce říká, že se může hned :dizzy_face: Ale záleží, jak se kdo cítí...
1. črc 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Donnal sice bych se moc netěšila, aby sklamaní nebylo tak velké , ale znáš to naděje umirá poslední. Takže držím palečky ať to dobře dopadne. :wink:
1. črc 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vnitřně musím přiznat že asi tak 1/1000 moji dušičky doufá. Jsem ale racionalista, takže opravdi 999/1000 převládá v tom, že je konec a budu muset na ten zákror. Vůbec oněm nic zatím nevím, takže až budu vědět víc, budu se informovat u zkušenějších.
Díky za info a přeji zhezký den

PS: zítra budu volat na ty testy HcG. Jestli tomu dobře chápu, měli by klesat, že? Nebo můžou i tak ty výsledky růst?????
1. črc 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Růst by neměli :wink: Neboj zákrok je v pohodě, ale i tak doufám, že na něj nebudeš muset :wink:
Dej zítra vědět :wink:
1. črc 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, určo se ozvu co a jak.
Díky
1. črc 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím :slight_smile:
1. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jak se mate?? Ja mam toho dneska plny zuby. 1,5mesice jsem nic nedelala a ted jsu uplne grogy fakt. Psychicky jsem uplne vystavena. :unamused: Ted jsem uklidila po holcicce a mam toho dost. :unamused:
1. črc 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to ještě chvíli bude trvat než to bude Ok :unamused: já chodím každý den z práce zničená :confounded:
1. črc 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek