Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

mabe
1. črc 2008

No jo, musime si zvyknout. 😉

misicka455
1. črc 2008

jo jo nic jiného nám nezbyvá 🙂

mabe
1. črc 2008

Nemas nejakej tip na dobrej mobil?? Tatkovi se rozbil - chtel by s fotakem, levnejsi a kdyby bylo mozno vetsi pismena.

misicka455
1. črc 2008

Juj s velkýma písmenama tak to možná nějaká nokie? Nevím moc se v tom nevyznám . Manžel má Erison a je stou značkou spokojen.

mabe
1. črc 2008

Ja prave vubec nevim. No asi to necham na manzelovi. Vubec se v tom nevyznam. 😒

misicka455
1. črc 2008

Projeď něco na netu nebo si nech poradit v prodejně 😉 Já vybirám podle toho jestli to má mp3 a foťák a disang 😀

misicka455
1. črc 2008

Tak já se pro dnešek zase loučím valím do spršky a ráno zase brzo stávat 😒 zase je super, že aspoň není takové teplo .pa zase zítra 🙂

mabe
1. črc 2008

dobrou misicko 🙂

casia
2. črc 2008

Ahoj holciny, tak jak je? Dneska je tu nejak mrtvo 🙂 🙂 🙂 To je asi tim desnym vedrem... 😝

litsea
2. črc 2008

Ahoj Zuzi,
holky asi pilně pracujou, až se z nich v tom vedru kouří 🙂
Tercie se taky neozvala, co testík... 😕
Mě dorazila mrcha, ale kupodivu mě nebolí břicho... bojím se ale, že se to ještě rozjede a zítra se tu budu svíjet. Jinak jsem celá zapařená, radši jsem rezignovala teďka na poprvé na tampony, ale v tom vedru je to děsný... 😒 Už se těším domu do sprchy!
A co ty, co je novýho? 🙂

misicka455
2. črc 2008

Ahojky holky venku je fakt nedýchatelno 😒

donnald
2. črc 2008

Ahojky všem,
včera jsem sem psala poprvé ohledně zamlkého těhu a dnes jsem měla volat na výsledky Hcg.
Tak jsem volala a vzrostlo mi na něco přes 18.tis.:-) Takže doktor řekl, že laboratorně vše vypadá OK a není zatím důvod se znepokojovat. Říkal, že stejně víc už pro to udělat nemůžeme.
Tzn. že řekl tu lepší variantu. teď musím čekat do ÚT kdy půjdu na další ULT jestli končeně už něco půjde vidět. Mysím, že to do úterý nevydržím. Budu každý den odpočítávat......................................................kéž by bylo vše v pohodě.
Máte někdo zkušenosti, že byste měli tak vysoké Hcg a potom to stejně bylo dg. jako zamlké těhu??? Budu moc vděčná za jakoukoliv info či radu.

Mějte se krásně pa

misicka455
2. črc 2008

Ahojky tak to jsme ráda, že máš dobrou zprávu,mě vůbec krev nebrali takže netuším jaký jsem Hcg měla 😔 Ale tak ještě není nic ztraceno 😉 Vím, že se ti to teďka povleče jak voda , ale neboj to vydržíš 🙂

mabe
2. črc 2008

Lit, gratuluju k MS. 😉 U me probehla ovulka, tak snad je vse jak ma byt. 😉 Dneska jsem volala nove dr. a jdu tam v pondeli. Huraaaaaaa. SNad me udela vsechny testy, ktery potrebuju a nebude jak ta moje. 😒 Je pod centrem Cenap - centrum pro planovane rodicovstvi. Je to poradenske centrum (neplodnost, tehotenstvi, male deti a tak). Byla jsem tam letos v dubnu se poptat na muj cyklus a byly moc prijemni, poslouchali me, co se me stalo a tak. A poradily - co mam dal delat. Tak ta dr. bude snad taky takova. 😉

donnald
2. črc 2008

Ahoj misicka455,
a muzu se teda zeptat, jak ti na to přišli? Podle čeho? Že nebylo nic na ULT nebo jak? myslela jsem, že krevni testy jsou zakladem u tehu. Díky za odpoved.

litsea
2. črc 2008

Ahoj holky,

Donnald, tak vidíš, nic není ztraceno, mimi se schovávalo a v úterý se ukáže 😉 Mě taky krevní testy v těhu nedělali, takže nevím, jak má být vysoké. Mě doktorka sledovala podle ultrazvuku.

Mabe, myslím, že bude nová doktorka určitě lepší, aspoň podle toho, co jsem o cenapu slyšela. Tak jsem zvědavá, kam vás pošle. Musíš nám pak poreferovat 🙂

Já jsem si dneska byla pro výsledky HCG a už mám jen 8 jednotek,takže už se pomalu ale jistě blížím k nule 🙂

misicka455
2. črc 2008

Přišli na to z ultrazvuku a já pak začala i krvácet.

misicka455
2. črc 2008

Mab a vezmou tak každého kdo se tam přihlasí?

kvetinecka
2. črc 2008

Ahojky holky, tak vás jdu omrknout, co nového.. dneska byl pařák, teda v práci nic moc, raději bych se válela u vody 😝 Tak v pátek jdu znovu na krev, mně ani doktorka nic o jednotkách neřekla, tak uvidíme 😅

litsea
2. črc 2008

Misi, co dneska u doktora? Bylas tam? A jak jsi dopadla? 😕

Ahoj Andrej, dneska bylo fakt vedro, ale v práci máme klimošku, takže jsem to moc nepocítila. Až pak cestou domu, to byla docela síla cestou v mhd...

misicka455
2. črc 2008

Jo byla jsem tam a nejsem o moc chytřejší, vzal moč tam nic nenašel pak prohmatal břicho řekl, že mám nafouklé střeva tak mi dal nějaký prášky na střevní viry a pěkně hnusnej šlavějovej čaj a když to nebude do pátku lepší tak se mu mám přijít ukázat.
Jen nechápu jak mi mohl dát něco na střeva když průjem nemám no asi ví co dělá 😀

litsea
2. črc 2008

Aha, tak to je zajímavej přístup... A dělal ti ultrazvuk a prohlížel tě? Co říkal na dělohou? 😕

Já jsem se právě pěkně namazala, vypila jsem asi 2 skleničky Martini a úplně mi to stouplo do hlavy... Ale je mi teda docela veselejc... Dočítám super knížku a vůbec se od ní nemůžu odtrhnout 🙂

mabe
2. črc 2008

Misi, ja myslim, ze jo. Jenom se zeptala z jake sem pojistovny. 😉 Dr. asi vi co dela. 😒

Lit, tak to jsme rada, ze si slysela o cenapu chvali. Ja si taky myslim, ze to bude lepsejsi. 😉 Hlavne, ze mas peknej vecer.

Holky, ja vytuhla v 19h a spala az do ted. Jsu fakt uplne vycerpana. 😒 Musim si zase na ten frmol v praci zvyknout. Vam delaji krevni testy? Me ne ani minule ne. To je zvlastni. Ja uz jsem v poho. Zadny spineni. Dneska me trosku bolelo bricho, ale to bude asi z toho, ze jsem uz 2 dny nebyla na velke. 😖 Snad pujdu brzo, bricho mam nafoukly pekne.

litsea
2. črc 2008

Tak už jsem to dočetla.. Ale asi půjdu taky do hajan, myslím, že usnu jako nemluvně 😀

Mabe, je to náročný, já jsem taky vždycky v práci úplně mrtvá, ale doma to ze mě docela spadne... Na ty střeva si dej trochu zeleninky a ovoce a půjde to.

Holky, tak dobrou, postel mě už láká do svých spárů... Téda, já jsem za ty 4 měsíce asi vyšla ze cviku, s tím alkoholem 😀

donnald
2. črc 2008

Holky díky za odpovědi. Dobrou noc 🙂

misicka455
2. črc 2008

No vůbec ne neprohlížel 😒 stejně tam ještě zajdu jelikož to pořád není ono a já se moc nejistoty bojím 😒

Tak to je super, že tam takhle berou, že bych změnila gynekoložku 😀

Testy mi dělali asi týden porevizi a měla jsem 80 , ale doktor říkal, že je to pěkné že to jde dolů pak už nic.

No jo alkohol je prevít 😀

casia
3. črc 2008

Ahoj kocky, ja zdravim, no to jsou teda hice, ze, jsem rada Jani, ze si si udelala vcera pekny vecer, je to potrebavse zalit 🙂
Misi to Ti teda ten doktor moc nerekl co, skoro to odflakl, jeste tam radeji bez, neni to legrace s brichem 😒
Me tedy vubec to hcg nekontrolovali...
Donaldi to bude dobre, v takto ranem tehu jsou skoro dulezitejsi ty testy nez ultrazvuk, mimi muze byt schovane, snad to bude vse ok, mela jsem to podobne jako ty, hormony rostly, na sonu nic, pak teda bohzuzel hodne klesly, ale to nebude tvuj pripad 😀 😀 😀
Co ta tercie se vubec neozvala jak testik 😅 😅

litsea
3. črc 2008

Ahoj holky,
ono to pak ještě mělo dohru - trošku jsme měli doma Itálii a skončila jsem dobrovolně v obýváku 😀 Ale už je to dneska dobrý 🙂 Ten alkohol je holt prevít...
Jinak mrcha je pořád bezbolestná a není to zatím ani tak hrozný, tak doufám, že už se to snad víc nerozjede.

Misi, to se mi taky nezdá, že tě doktor ani neprohlídnul a rovnou ti předepsal nějaký prášky... 😕 Ani utz ti neudělal... hmmm... 😖

To je pravda, Tercie, se neozvala a Medvide taky ne, jak dopadla svatba... 😢

misicka455
3. črc 2008

O Medi jsem četla v jiném tématu a svatba byla prý super, do práce půjde až v Srpnu 😉

misicka455
3. črc 2008

Holky tak jsem se obědnala zítra k jiné. no chtěla jsem zase k té mé, ale nemá místo tak jdu k jiné tak doufám, že už mi řekne co a jak. 😉