Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

simi1510
1. říj 2016

@leenizka ja antikoncepci nebrala nikdy, a zamlkle tehotenstvi postihlo i mne... bude to v necem jiném :-/

simi1510
1. říj 2016

Mne se holky dneska udělalo tak blbe, jak nikdy, ve ctvrtek to byly presne 3 tydny od revize.... a bolest zad, břicha, zatmění pred ocima... jestli jsem se vic namohla nez to telo snese ted...

simi1510
1. říj 2016

@bibianne taky bych brala uz ms... at vim, ze je ta nejhorsi cast za mnou a jsem "normalni"

janea823
1. říj 2016

@leenizka s tim bych uplne nesouhlasila..vliv to ma, ale potkalo to i tchýni nebo holciny, ktere uz x let antikoncepci neberou. Nekdy proste tělo neni připravené...

janea823
1. říj 2016

Probírala jsem to s kamarádkou doktorkou (sice ne gynekolozkou, ale zase její kamarádce gynekolozce se to přihodilo taky)..muze to byt proste shoda náhod, tělo nepripravene na těhotenství, nějaké drobnosti, ktere člověk ani nepostrehne (i kdyz se hlídá)...

mruk
2. říj 2016

Juupiii, tak ja po 32 dnech od revize uz mam menstruaci. Sice boli jak cert ale jsem za ni ráda 🙂

simi1510
2. říj 2016

@mruk Ty se máš 🙂

Já jsem dneska 24 dní po revizi, týden teď zase špiním, k tomu nějaký i hlen... Nevím, co si myslet prostě. Je to bláznovství. Jednou klid, pak zas toto... Chtěla bych už taky MS!!!!

janea823
2. říj 2016

@mruk u mě radost po 29 dnech 🙂 vážně úleva...

verum83
3. říj 2016

@bibianne Ne že bych to někomu přála, ale ulevilo se mi, že v tom trápení nejsem sama 🙂 Já mám ovulaci tento týden, jsem našponovaná a přemýšlím, jak na něj 😀

arielka222
3. říj 2016

Holky jak vás bolelo bricho po revizi? Já byla v patek voz me bolelo dost jak silnou ms. A dnes me začalo bolet nebo spis tlačit jakoby na vajecnicich. Když jsem v klidu tak je v pohodě. Jen když chodim to citim. Je to normální a nebo mam plasit?

marki00
3. říj 2016

@arielka222 rekla bych, ze je to normalni. Ja byla pred 3 mesici na revizi, ve ct. a silene bolesti jsem mela od pondeli do stredy, nemohla jsem bolesti ani sedet a stat. Az odesla posledni krevni srazenina, tak bylo po bolesti.
Dej na svoje uvazeni🙂

simi1510
3. říj 2016

@arielka222 me ti chytalo vzdy ve chvili, kdy to neco většího odchazelo

arielka222
3. říj 2016

@simi1510 ja právě ale nespinim a ani nekrvácím od patku. Tak nevím...jako není to velka bolest, jen cítím při zatlačení a chůzi tlak...

simi1510
3. říj 2016

@arielka222 Jj, ono to muze prijit. Zmer si radeji teplotu. A kdyby to bylo nejak vic bolest, k tomu teplota, tak sup do nemocnice nebo k doktorovi

simi1510
3. říj 2016

Jinak ta bolest je, jak se i zmenšuje zase zpátky deloha... nejdříve boli jak se roztahuje a ted zase toto...

arielka222
3. říj 2016

@simi1510 mam 37 ale to ja mam normálně. Kdyby se zvyšovala tak zítra zajdu k dr. Raději ať vse zkontroluje. Mé právě přijde že to boli jak se to vše vrací zpátky. Přece už ve 12tt bylo brisko větší...tak teď se to asi srovnává...

simi1510
3. říj 2016

@arielka222 tak kdyz vis, ze je to u tebe normal... cetla jsem nekde, jakmile je 38 na nic necekat, prokrvaceni tri a více vložek za hodinu... a přeci jen, znáš nejak sve telo a vis, jak reagujes behem ms a tak. Nic by nemelo byt horsi nez tvá ms

bibianne
5. říj 2016

@simi1510 tak já už jsem to slavnostně dostala včera ráno. Ale předcházel tomu telefonás s mojí hemeopatkou, která mi dala kuličky na spuštění ms, ta nepřišla, tak mi říká a cítíte, že už by to jako mělo přijít, ríkám, že jo, že už tak tři dny cítím, jakoby se to chystalo, tak mi řekla, ať si vezmu večer 5kuliček homeopatik a ráno buch a bylo to :D takže hurááá..jsem tak ráda a tělu se dost ulevilo 🙂 přítel mi na to říká-jupíí, tak to už se za 6 týdnů budeme moct znovu snažit :D

bibianne
5. říj 2016

@verum83 mně na něj stačilo si vzít samodržící silonky s krajkou a bylo vymeteno :D kup si něco sexy na sebe a neodolá ti :D

simi1510
5. říj 2016

@bibianne ja se bojim, ze to nepoznám 😀 co je ted normal a co bude ms 😀

simi1510
5. říj 2016

@bibianne ty jsem na nej zkousela taky, korzet.... ale naposledy ho vyvedly z míry tanga 😂😂😂

bibianne
5. říj 2016

@simi1510 poznáš :D :D já jí řekla do telefonu,...noo, mám už takovej težší spodek :D ehm...no jak jsem jí to měla jinak vysvětlit :D

bibianne
5. říj 2016

@simi1510 já kdž jsem si koupila drahý korzet, tak na mě vydržěl asi 10vteřin, takže jsem naznala, že jako dobrý, ale příště zvolím levnou variantu, protože to jsou vyhozený peníze za 10 sekund slávy :D

simi1510
5. říj 2016

@bibianne me z nej hned urval maslicku 😀

bibianne
5. říj 2016

😀 😀 😀 😀
@simi1510

simi1510
5. říj 2016

@bibianne tak snad jo, ja mam pocit, ze momentalne nic nevim... ale ovu uz byla, tak snad ms dojde pristi tyden/prespristi...

Ja bych brala sex zase.. ale jak stale spinim, tak se bojim ☹

bibianne
5. říj 2016

@simi1510 a kdy jsi měla revizi?

25jajinka
5. říj 2016

Ahoj holky,poprvé když jsem otěhotněla tak první den po vynechani ms už byla slabá carka, teď zůstat mám týden zpoždění a nic, nemam ani špinění jen pořád cítím jak když vlhko říkám si a je to tady a ono pořád nic.test jsem dělala citlivost těch 10 a nic.. Neměl to někdo taky tak?

simi1510
5. říj 2016

@bibianne 8.9., ted ve ctvrtek to budou cele 4 tydny. Chvili spinim, chvili ne behem dne, závisí to snad i na namaze. Teplotu nemam, bolesti taky ne, na ultrazvuku pred 2 tydny vse OK....

bibianne
5. říj 2016

@25jajinka Ahojky, některý holky říkaly, že je možný, že to může být cystou, já už jsem si taky myslela, že ji mám, ale po 6týdnech jsem to slavnostně dostala...asi bych ještě počkala, třeba si dává ms na čas. Nebo to budeš mít jako u mě při prvním těhu..měla jsem už týden zpoždění a na papírku nebylo nic poznat, až po 14 dnech byla druhá čárka a doktor mi řekla, že ovu prostě proběhla později..věřím, že budeš mít dvě // ;) držím palce 🙂