Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

lu_cy
18. led 2017

@simi1510 Jj já vím, je to základ všeho. Dělám ve farmacii a je to v každém přípravku no to je fakt stačí kouknout na složení. Měli by to brát v úvahu, vždyť člověka můžou i zabít, když má silnou alergií.

simi1510
18. led 2017

@lu_cy přítel ten má introleranci, takže pokud něco, tak by letěl a jen se neodlepil ze záchoda - ale záleží na množství... Za to ta sója, na kterou má alergii, to je horší kafe...

Ale prostě ten přístup? překvapuje mě to... a nejvíc, když napíše, že mi mají podávat info a oni co? Chovají se ke mně jak k cizí osobě, která se přijde zeptat z ulice.

lu_cy
18. led 2017

@simi1510 je to hnus prostě...jsme jen položky na seznamu :(

simi1510
18. led 2017

@lu_cy asi tak... a když se mi tam hroutil a klepal se zimou, tak jsem se ptala, jestli nemají deku... a oni mi řekli, že mám přes něj hodit bundu... tečka,, nezájem atp. hrůza ☹

O sobě na pohotovosti v létě nemluvím

lu_cy
18. led 2017

@simi1510 na to vážně není slov ...hnus prostě. Proto raději počkám na svého doktora.

sedlackovak
18. led 2017

@lu_cy tak to jo hlavně se hlidej 😘

sedlackovak
18. led 2017

Tak holky oslava se nám nějak nepovedla synáček mi plakal,myslím si,že ho to vzalo ten vstup do dospělosti, chtěl by být asi pořád malej,je mi to moc líto nevím jak mu pomoc,ách jo 😢

lu_cy
18. led 2017

@sedlackovak no snažím se...teď na noční odpočítávám kdy konečně půjdu domů a pak zase...ještě 8 hodin :D

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak copak se stalo? ☹

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 nevím nechce mi to říct ale asi ho sebral ten přechod prý se jako dospělí necítí a chce být zase malej

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak když ono je to těžké... já jsem zrovna dneska říkala kamarádce, že bych hrozně ráda zjistila, že jsem těhotná, ale že se bojím (jako jsem se bála v létě), že budu špatná máma, že prostě nevím co mě čeká, co bude, jak se člověk změní, jaké to bude atp. A že prostě mám pocit, že jsem se v nějakém roce zasekla... Jako jsem samostatná, za pár let mi bude 30, bydlím s přítelem, ale přijdu si občas jako dítě, nedospělá, chtěla bych se sebrat a jít za rodiči, abych nemusela něco řešit atp....

Kolikrát mě napadá, že čím budu starší, tím budou starší i naši, a že jednoho dne už je tu nemusím mít a to mě ohromně děsí....

Takže třeba uvažuje podobně nějak... Starosti před ním, má pocit, že třeba i zklame vás a tak...

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 on ví že sem hodná máma a že bych ho nikdy neopustila,asi je toho na něj moc,za chvilku zkoušky na vyučňák teď toto,ale zase ci,že ve mě má podporu.Trochu se picl tak asi to na něj dolehlo 😔

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak bude určitě dobře 😉 Mně přijde, že jakmile je toho na ty chlapy moc, bez ohledu na věk, tak se pak sypou... Někdy to nedají najevo přímo, ale náznaky, někdy dají...

Dneska mi ten můj chlap říká, že prý mu je nějak špatně, že má asi i teplotu... Měl 36,2... a já říkám, že ty se bojíš toho jednání na finančáku (potřeboval kopii přiznání z FÚ kvůli hypotéce, která se táhne už od října), a toho že to nedostaneš a že v bance jsou blbci, kteří nic nevědí... A hele po vyřízení byl ok...

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 si hodná Simi třeba se z toho vyspí a bude dobře

vaporetka
19. led 2017

Pro holky po revizi doporucuju Gynex a kontryhelovy caj...cekala jsem na tu, jak vsichni pisou, menstruaci...a je opravdu vetsi nez obvykle, ale zvladam to bez brufenu!!!! Coz jsem normalne prvni den nezvladala kvuli bolestem ;)
Rikam si jedna ocistna a pak se budem snazit zase o mimi😇

simi1510
19. led 2017

@sedlackovak tak co? Dneska už lepší?

Jsem si včera říkal, jak bude hezký večer, když je takový tulící a tak... a nakonec byl lechtivý i tam,... takže zase nic ☹

A dneska mi BT klesla, ale nevím, jestli že je zima, nevím, zda jsem spala odkrytá nebo co to má být... ale ovu test už je slabý :-/ Tak uvidíme, co bude zase zítra...

sedlackovak
19. led 2017

@simi1510 ahoj Simi jj je v pohodě,nechala jsem ho doma,dneska jdu na rehabku a je mě jaksi blbě od žaludku nevím jestli je to z hladu,ale ten nemám,břicho mě bolí asi umřu 😁😁 mi jsme si včera řekli že ráno si taky zařadíme a nic.Ráno vstal a šel do práce,asi mě nechtěl budit,tak si počkám na večer no,uvidím co ten ovulační test řekne dneska

simi1510
19. led 2017

@sedlackovak hele, to jsme dvě, jsem se probudila a pocit na zvracení... to samé jsem měla i včera... Nechápu.

Můj chlap ještě spí 😀 je jak dítě...

sedlackovak
19. led 2017

@simi1510 tak u tebe to může bejt jasný, že?Třeba je tam prcek malej,no já taky spala do 11😂😂dneska jsem jakási unavená.

simi1510
19. led 2017

@sedlackovak jako že by hned to bylo jo? 😀 to asi neeeeeeeee... a že by byl předtím? To by ale těhu testy už musely ukazovat... a to neeeeee zase... :-/ nerozumím tomu už 😀

Snad nám bude lépe 🙂 Jdu ho probudit, ať můžeme jít zařizovat další věci a potřebuji něco koupit na věci, co mám teď na malování.... O víkendu budou návštěvy, tak ať tu je uklizeno a ne bordel 😀

arielka222
19. led 2017

Holky tak jsem teda zvědavá co tenhle měsíc bude. Už týden me lehce boli břicho jako na ms, mam hodně naběhle a citlivé prsa, jsem i docela dost unavena a je mi nějak divně od žaludku. A dneska mě začalo hrozně pichat na prave strane podbřišku. Dnes jsem 9 DPO a pondělí čekám MS. Tak uvidíme..

simi1510
19. led 2017

@arielka222 tak to jsem zvědavá 🙂

Ale jinak už jsi asi 3. které je dneska divně od žaludku... pokud u mě ovu už byla, tak jsem dneska 2DPO... což u mě je blábol 😀

arielka222
19. led 2017

@simi1510 asi nějaká špatná konstalace hvězd tyjo když je všem blbe 😂😂

mruk
19. led 2017

Holky, tak dnes jsem byla u doktora... jsem 7+6, mame srdicko a odpovídáme i velikostne, tak mam radost 🙂 doufam ze se bude i nadale hezky vyvijet 🙂

sedlackovak
19. led 2017

@simi1510 já si myslím že u mě to bude buď se blížící ovu nebo probíhající

simi1510
19. led 2017

@sedlackovak že by u mě ovu probíhala 4 dny? 😀 nevím no... uvidíme co z toho bude případně za pár dnů 🙂

lu_cy
19. led 2017

Tak 25.1. se to rozlouskne co a jak...kéž by už 🙏❤

kaculik007
19. led 2017

Holky je možné abych měla OVU 6 dní před MS ?

sedlackovak
19. led 2017

@kaculik007 no tak to by mě taky zajímalo jelikož asi všechny nemají v půlce měsíce ovulaci.

sedlackovak
19. led 2017

👏👏✊✊