Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

sedlackovak
18. led 2017

@lu_cy jupí jupí tos mě potěšila mám takový blbý testy,prý sou na prd chci si koupit jiné, od zítřka má pantáta diety až dojde ať má pořádně nabito 😂😂😂 a musím se pochlubit můj synáček má dneska krásných 18 🤗🤗🤗

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak tak to jsem zvedava 🙂

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak gratuluji a drzim pesti, at ovu je coby dup tady 🙂

lu_cy
18. led 2017

@sedlackovak no mě to takhle dělalo a sílila pomaličku a max do týdne byla ovulka, tak držím palce 👍 ... krásné moc zdravíčka a štěstíčka 🍀

sedlackovak
18. led 2017

holky moje zlatý uvidíme,jinak děkuji že všechny jste tady super a já jsem tady mezi váma moc ráda a doufám,že budeme brzo slavit všechny,vyhráto ještě není,ale budeme doufat ❤❤

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak nezbývá nic jineho nez doufat 🙂

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 máš recht doufat a hlavně hlídat 😂 dneska mě manža ráno zneužil tak doufám,že to nepřijde hned brzo ta ovulace,potřebujem pořádnou zásobu 😂

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak tak ja to chápu 😂 ale pry je lepsi to "proproudit" 😂 pry neni dobry zase mit hooodne pauzu 😂

Mne dneska rika, ze by chtel malou simonku pry... jsem mu rikala, ze se tedy o ni nesnazis 😂

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak u nas to bylo takto - sexy jsou krizky

lu_cy
18. led 2017

@sedlackovak mě to tady taky moc pomáhá...teď jsem psala doktorovi jestli si na mě najde čas, má vždy i 4 měsíce dopředu plno a já pořád v práci a dvanáctky a přesčasy teď rozhazují. A dělala další TT a vypadá nadějně ❤ a zdá se, že malinko zesílil. Modlím se ať to dopadne 🙏... a budu držet palečky všem 🙂

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 ty Simi to by mohlo bejt dobrý,já měla ms od 2.1 do 10.2 a sex jsme měli 5,10,13,15 a dneska,ovulaci podle teda kalendáře mám mít mezi 17 až 21 takže musím to zkoušet podle těch testů a ty máš mít Ms už v neděli že?

sedlackovak
18. led 2017

@lu_cy to je super,hlavně se šetři,kup si ten clear blu nebo jak se to jmenuje,tam by ti to měla ukázat i týdny,né?A prej je dobrej

lu_cy
18. led 2017

@sedlackovak jj já ho měla, ale dělala jsem ho brzo, je méně citlivý 25. No musím teď dávat bacha 🙂 Asi i pomohlo to, že jsem si koupila čistou kyselinu listovou a brala. Žádný multivitamín drahý.

sedlackovak
18. led 2017

@lu_cy tak tu já beru už taky dlouho mám ji napsanou od doktora tady ta je jen na předpis,ale ta je prý na to aby miminko nemělo vývojové vady a za jak dlouho jdeš k doktorovi

lu_cy
18. led 2017

@sedlackovak aha tak to já beru jen tak aby mělo vše co potřebuje, jinak jsme byli zdraví naštěstí. No doktor psal kdy byla MS a čekám na termín, musí něco vymyslet má narváno.

sedlackovak
18. led 2017

@lu_cy já můžu u nás jít i do nemocnice,jsem tam evidovaná,když doktor nemůže nebo kdy jsem měla problémy,nemůžeš to u vás taky tak udělat?

lu_cy
18. led 2017

@sedlackovak no tady tu nemocnici moc nemusím, vzhledem k tomu, že jsem byla po SP a několikrát opakovala alergii na penicilin před zákrokem i po. No a nakonec odcházela domů uplakaná a s receptem na antibiotika samozřejmě se základní složkou penicilin. A těch seků a všeho tam bylo víc :(

sedlackovak
18. led 2017

@lu_cy tak do jiné,odkud si lucy

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak mela jsem ji mit, ale kdyz byla ovu ted, tak se to nejspis o par dni protahne... uvidime co me ceka 😂

simi1510
18. led 2017

@lu_cy ti doktoři v nemocnicích... pritel ma intoleranci laktozy, i v práškách se objevuje laktoza... kdyz byl v nemocnici, tak jestli ma nejake alergie, a ja rikam, ze intolerance laktozy a oni, ze to je nezajima...

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 tak uvidíš já si ještě koupím ty jiný ovu testy a uvidím myslím si totiž že před tím se ji ani mít nemusela,jestli se tělo dávalo ještě dohromady,fakt nevím

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak clovek vubec nevi, jak reaguje telo a jak rychle se spraví nebo ne 🙂 tak budes mit prekvapko. Ale vypada to, ze ty na ne reagujes lepe nez ja 😂

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 simi to si nemyslím,možná je to spíš jak o to přindeš,myslím si,že samovolně je lepší než jít na kyretráž,ale na netu jsem hodně četla,že i holky po kyretráži jsou těhotny dřív než holky po samovolným.Taky se může stát,že ty už těhotná si a ani o tom nevíš 😉 moc bych ti to přála,já to nemám stoprocentní,že.Můžu mít sex v ovulaci,ale chytnout se to nemusí,že?

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak tak mne se to nechytlo uz 3 cykly, uvidime co ted no...

A ono nekdo po kyretazi uz je, ja treba ne, nekdo po samovolně uz je taky a jiny ne, je to ruzne no

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 já si myslím,že se to hojilo,teď už to vyjde a když né,tak stím nic neuděláme a zase budeme čekat ☹

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak je to stále jen o čekání no 🙂

jsem říkala, že by to tam chtělo kameru a zapnout, co se tam děje a neděje 😀

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 no teď jsem četla článek že ty ovu testy taky nejsou na sto pro,spousta podle nich otěhotněla a spousta taky ne ☹

simi1510
18. led 2017

@sedlackovak když ono ne vždy to vyjde, může být špatná spermie, špatné vajíčko, špatné spojení, nemusí se uhnízdit... těch faktorů je mnoho...

sedlackovak
18. led 2017

@simi1510 no právě ☹

lu_cy
18. led 2017

@sedlackovak Opava, já si počkám na svého raději. Po tom SP se bude snažit mě vzít brzo. 🙂