Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

simi1510
17. led 2017

@sedlackovak přijdeš mi, jak když ji teprve budeš mít 🙂 Já právě třeba včera měla třeštění hlavy, pocity zvracení,.... a den předtím byly ovu pozitivní.

Jedna holčina mi psala, že je snad teď mají v Kauflandu, dají se sehnat na internetu v lékárnách. Když se podíváš třeba na https://www.lekarna.cz/ovulacni-test-comfort-pr... tak můžeš vyzvedávat i v zásilkovnách atp 🙂

Já pořádně ani nevím, jestli jsou v lékárnách běžně dostupné :-/ Jsem je tam nikdy nesháněla.

lu_cy
17. led 2017

@simi1510 děkuji moc 🙂 asi nebudu moc čekat a objednám se k doktorovi, stejně říkal, že by mě rád viděl časem co a jak

lu_cy
17. led 2017

@sedlackovak no teď (ne)čekám druhou porevizní MS, takže by to bylo brzo 🙂

sedlackovak
17. led 2017

@simi1510 no já v to doufám fakt mě pobolívá v podbřišku jak kdybych měla dostat Ms,ale mám strach abych vůbec ovulku měla 🙁🙁

sedlackovak
17. led 2017

@lu_cy hlavně dej vědět jak si dopadla,budeme držet pestičky 😚😚

simi1510
17. led 2017

@sedlackovak proč bys ji neměla mít případně? Já si dříve, než jsem pochopila, že to co cítím je ovulka, si říkala, je blbost, aby to byly příznaky ms, když jsem ji měla před pár dny... a pak bum, došlo mi to... Ty příznaky jsou si podobné v něčem právě...

Držím pěsti! 😉 ona určitě přijde 🙂

simi1510
17. led 2017

@lu_cy tak dej vědět, jak si dopadla 🙂

lu_cy
17. led 2017

@sedlackovak děkuji, určitě napíšu hned jak budu vědět víc 🙂 a budu vám taky držet pěstičky ❤

lu_cy
17. led 2017

@simi1510 určitě 🙂... jsem úplně nervozní jak to dopadne

sedlackovak
17. led 2017

@simi1510 no kvůli tomu ovu testu uvidíme teď si ho budu dělat každý den a nechám se překvapit

ivchez
17. led 2017

@lu_cy držím palce i na nohách

lu_cy
17. led 2017

@ivchez děkuji moc 😘

arielka222
18. led 2017

@sedlackovak já bych si je být tebou začala dělat od 15DC a uvidíš jak budou sílit 🙂 jinak co na mě funguje nejlepe jsou ovu testy které se dají koupit v DM je to růžová krabička 🙂

simi1510
18. led 2017

Tak to holky vypada, ze ovu konecne byla... jen toho sexu diky drahé mu moc nebylo, ale byl v den pozitivniho ovu testu... tak uvidime

arielka222
18. led 2017

@simi1510 no vidíš konečně ;) Me to Simčo trosku prijde s tím tvým mužem (nemyslím to teď vůbec zle) ze to dítě nechce. Ptz kdyby chtěl tak by se v době ovu snažil a dle toho co říkáš vždycky v tu dobu zahraje sex do outu. Možná se jen boji aby nebyl zase zklamaný. Ale byt to tak u nás doma tak už by mi to bylo fakt podezřelý a uhodila bych na něj co se děje.

simi1510
18. led 2017

@arielka222 on i pres vysvetlovani si asi mysli, ze to jde kdyz on uzná za vhodne 😃 ale dite chce, to ne ze ne... mozna jen i pres to, ze rika ze nic, ze to v nem hold zůstalo... jednou mi rikal, co kdyz se to nepovede zase, co budes jako delat? Vždyť uz takhle si z toho byla špatná.... jenže kdyz se budeme bát, ze se to zopakuje, tak by to dite nebylo nikdy... a rika, ze Predtim jsme to nechali byt (je pravda, ze v tom mesici jsem ted starosti ruzne nedelala testy a nehlidala) a povedlo se...

A kdyz by to melo byt behem ovu, tak to mu prijde jako násilí, povinnost.... a jako chápu to i z jeho pohledu. Nechce se mnou byt jen pro to, ze dite se ma plodit... a je to pak tlak na nej a psychiku. Ale ze je ovu mu neříkám....

A to ze ma sem tam zdravotni problemy to vim. Ma alergii na soju a intoleranci laktozy... ja jidlo doma hlidam a delam dle toho, jen se to obcas nastrada a nebo pak kdyz se ji nekde jinde, tak nevíš, co tam nekde je, i kdyz v alergenech to nefiguruje....

Do toho starosti s prodejem jeho bytu, koupě společného bytu, co se resi od října a mame uz jen 14 dni nebo kolik k dořešení... tak chápu ze je z toho spatny... a ja nespokojena v praci, behem pul roku jsem uz odešla z druhé práce ....

simi1510
18. led 2017

Navic je to itak a to pry mnohé vysvětluje 😂 tak nevim...

Kolikrat ale chce ale nejde to mit sex, ze jeho kamos nefunguje... neumi se spolu kluci domluvit 😂

arielka222
18. led 2017

@simi1510 no evidentně to vypadá ze je toho na něj opravdu hodně. Kord možná i přemýšlí jak vyjdete s penězi když kupujete byt, ty teď nemáš práci a řešíte mimco. Možná by to chtělo se teď na nějaké mimino vykašlat a vyřešit si to bydlení a práci at nejste oba ve stresu. Třeba to jeden měsíc vůbec neřešit a pak to dojde samo. Máš pravdu že kdyby si měl člověk připouštět co se může stát, dítě nemá nikdy. A ja se taky bojim.
A je fakt že my spolu spime rádi a často, ale když se blíží ovu on o tom ví a šetří si materiál a pak máme sex když je pozitivní o u test. Ví proste ze bez ovu to nejde. Ale naštěstí ho to nestresuje.

arielka222
18. led 2017

@simi1510 to se hold obcas stane že kámoš nefunguje 😂😂😂

simi1510
18. led 2017

@arielka222 otázka penez u nas tak neni potřebná... prave i na základě toho, se nemusím nervovat, ze musim v praci vydrzet kdyz to neni ono... Nehlede ze ted v te posledni by me mohli zatáhnout do pěkných pruseru ☹

simi1510
18. led 2017

@arielka222 tak ted byl sex v den pozitivniho testu, tak uvidime no... a nejak to dopadne ... stejne dle doktora mame rok zas cas no..

arielka222
18. led 2017

@simi1510 a jak to nakonec dopadlo v ty nový práci?.tak to máš v pohodě když peníze nemusis řešit ;) Jojo moje dr taky říkala ze rok je čas. To je normální doba a pak by se to řešilo. Coz chápu a ukliduje me to 🙂

simi1510
18. led 2017

@arielka222 Jak? 😀 v pondělí jsem nastoupila, čekala, než přijde fakturantka, hlavně jak jsem tam měla být v 9... jenže ta si přišla nějak po 10, řeší osobní problémy, byla nalepená stále na mobil... v pátek šla dobrovolně na potrat.... nevystavené faktury z prosince a v obrovských haldách... nikoho jsem nezajímala, žádné vedení nepřijde, nic nepředají... nikoho nepředstaví atp. Domů jsem v teorii měla dle jejich infa jít už ve 4, nejpozději v 5, ale šla jsem až kolem šesté...

Doma googlovala.... a včera jsem tam donesla rozvázání pracovního poměru... Takže tak no... Ale kdyby náhodou bylo nejhůře, tak o mně stojí jeden klient, kterého jsem účtovala předtím... Tak uvidíme no 🙂

Jako víš co, nikoho nezajímá, že to bylo 11 měsíců předtím, revize pak... že by to v teorii mohlo být teď kratší... ale tak uvidíme, snad se to povede.

A držím pěsti, ať se to podaří i u vás! Já si pak říkám, že se na to vykašlu, nebudu nic sledovat... ale ovu poznám sama prostě, když je mi blbě... tentokrát zase cyklus bude delší než byly 2 předtím....

arielka222
18. led 2017

@simi1510 tak to je veselé takže v práci to bylo z bláta do louze co? Tak aspoň si na o přišla hned a teď budeš chvíli doma v klidu.
Nám to vyšlo poprve na poprvé, podruhé po 6 měsících (ale spatne jsme to casovali) a teď teda uvidíme 🙂 ale cítím břicho jakoby trosku na ms a prsa mám teda naběhle fest . Tak se ms asi blíží taky jsem měla posunutou ovu takže cyklus budu mit 35 dní a očekávám v pondělí ze dorazí. Já jsem si tak vnitřně říkala ze po revizi nechám 3 cykly jen tak pokud se podaří tak ok pozdravem ne tak taky ok. Teď bych mela dostat ten 3. A pak tomu necháme zase pul roku a když nic zajdeme si k dr 🙂 asi jsem klidnější ze to mám tak hezky rozvrzeny ;)

simi1510
18. led 2017

@arielka222 z bláta do bažiny... Jako ten člověk byl prozatím nepravomocně odsouzen za trestný čin... takže asi tak... s velkými problémy nechci nic mít společného a ani je maskovat....

tak tu MS budeme mít nejspíš +- pak podobně 😀

Já jedu 4. cyklus viď ... tak snad se nám to do konce roku podaří 🙂

Bereš jinak něco?

arielka222
18. led 2017

@simi1510 dokonce roku se nám určitě podaří. To je tutovka, toho bych se vůbec nebála ;) Teď beru jen Fertility Blend pro páry a ty bereš co? 🙂 no mám mit ms v pondělí a ty?
Tak to je hustý s tím šéfem to te chápu že jsi tam nechtěla být. Ono jsou lidi hrozní smelari když na to prijde 😂

simi1510
18. led 2017

@arielka222 ja tento mesic zkusila najet na mimistar, ale nevim... prijde mi, ze to nepomáhá. A spis jestli i tim se mi to nerozhodilo... kdo vi no 😀

Ted jen cekat co bude. Původní cyklus mel byt koncen tento vikend, šle s tim ze ovu proběhla az vcera, tak to bude o nejakych par dni pozdeji. Jen nevim o kolik 😂

arielka222
18. led 2017

@simi1510 je to možný někdy ty vitamíny prodlužují cykly. Já vím že mi vždy ms přijde 14 dni po ovu 🙂 tak snad to tak bude i teď ;)

sedlackovak
18. led 2017

Holky tak co je to i proti včerejšku lepší,blbec jsem si ho dělala o hodinu dřív jak včera 🤔🤔

lu_cy
18. led 2017

@sedlackovak řekla bych, že by za pár dní mohla přijít ovulka