Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

sedlackovak
19. led 2017

Tak holky a teď raďte dnešní ovu test

sedlackovak
19. led 2017
lu_cy
19. led 2017

@sedlackovak no vidíš paráda jak sílí, jsem říkala, že se blížíííí 🙂 👍

lu_cy
19. led 2017

@sedlackovak řekla bych, že by mohla být dneska nejpozději zítra, zkus hlídat další příznaky jako uvolnění hlenu děložního čípku. Já to posledně poznala naprosto dokonale, ráno test a vypadalo, že možná a večer se krásně projevila 👍 🙂

sedlackovak
19. led 2017

@lu_cy no mokrou mám je mi zle,že nemám ani tužku,na zvracení prsa trošku a spodek mě bolí jak hrom

sedlackovak
19. led 2017

@lu_cy podle kalendáře mám mít ovu dneska,na sex dneska může ještě ukecám ,ale zítra nevím nevím tři dny po sobě to nedá

lu_cy
19. led 2017

@sedlackovak jestli chce miminko musí se trochu "obětovat" 🙂

sedlackovak
19. led 2017

@lu_cy no aby ty spermie nebyli unavený když budem mít sex ještě dneska a zitra

lu_cy
19. led 2017

Já jsem dneska už taky KO, unavená a ta žáha ještě trochu trápí a nafouklá jak balón :( a to mám jít za chvilku zase do práce na noční bléé

sedlackovak
19. led 2017

@lu_cy to ti nezávidím a lucy myslíš že by to mohlo stačit ten sex včera dneska a zítra?

lu_cy
19. led 2017

@sedlackovak neboj nebudou 🙂 bude větší šance 🙂

lu_cy
19. led 2017

@sedlackovak určitě, kolem ovulky a je to nejlepší ...hlavně mají usnadněnou cestu díky hlenu 🙂

sedlackovak
19. led 2017

@lu_cy vté jiné skupině ovulace nebo jak se to jmenuje mi psala jedna,že bych měla mít sex zítra ráno,musí to být

kodyna
19. led 2017

Ahoj holky,zítra opět nástup do nemocnice. Prý mi zůstaly zbytky tkáně,tak na dočištění. ☹ doktor mi řekl,že se můžeme snažit tak za 4-6 měsíců. Což se mi zdá zbytečně dlouho. Tohle mělo být naše 1. a čekali jsme skoro 3 roky než se něco začalo dít a já mám teď strach,že to pak zase nepůjde. Četla jsem že po potratu je "pohnojeno" tak se mi nechce čekat půl roku než se budeme moc snažit. Jak dlouho jste čekaly vy?

kodyna
19. led 2017

Jinak v léťe mi bude 33. Proto už ani moc čekat nechci.

simi1510
19. led 2017

@kodyna já jedu 4. cyklus od revize a stále se nepovedlo....

kodyna
19. led 2017

@simi1510 to mě mrzí. Ale neboj,bude to brzo. 😉 zadaří se nám všem....

sedlackovak
19. led 2017

@kodyna ahoj kody,já potratila v 7tt samovolně v 6.11 2016 jelikož mi odešlo vše,začali jsme se snažit 4 tydny po tym,to nevyšlo a já hned další týden dostala Ms,po ní jsem se s manželem snažila skoro pořád a 2.1 mi přišla 2 Ms,Teď jsem si koupila ovulační testy ať zhruba vím,kdy na to vlítnout.Ano říká se,že je pohnojeny,ale moc tomu nevěřím,jelikož si myslím,že tělo si samo řekne kdy opět si připravená na těhotenství.Určitě po zákroku 6 nedělí dodrž,už z hygieneckých důvodů a psychických,to si myslím já auvidíš jak se budeš cítit,co jsem četla na netu,bylo hodně informací,že když nenecháš tělo odpočinout,můžeš o miminko zase přijít,je pravda,že některým se zadařilo už v průběhu 6 nedělí a dopadlo to dobře,Hodně záleží na tom jak se cítí tvoje tělo a ty,Nemyslím si,že spěchat bude mít nějaký význam.Já spěchala a stejně nic

sedlackovak
19. led 2017

@kodyna a mě je 37 otěhotněla jsem 3 měsíce po vysazení antikoncepce kterou jsem brala 7 let a čekat se mi taky nechce,ale nic stím neudělám

sedlackovak
19. led 2017

@simi1510 ahoj simi viděla jsi můj dnešní ovu test,co na to říkáš,co mi porádíš :-*

simi1510
19. led 2017

@kodyna jak říká @sedlackovak, tělo pozná samo kdy je připraveno a kdy má miminko přijít 🙂
Můžeme na to spěchat jak chceme, ale když to nebude připravené, mimi nebude, nebo se to může ještě posejřit a stát znova a pak budeš čekat ještě déle...

Mě doktor řekl po revizi, že mám čekat na další otěhotnění 3 cykly, pak mi to po kontrole snížil na 2 cykly... a nic do této doby. Co jsem ale četla, tak že někdo sice otěhotněl v rámci šestinedělí, ale stalo se mu to zase a pak čekáš skutečně půl roku, ne-li déle... Revize by neměly být časté, jsou pro tělo velkým zásahem...

kodyna
19. led 2017

@sedlackovak 6neďelí samozřejmě dodržím. Mám i antibitika,takže bych měla strach. Spíš jsem myslela zkoušet po tý druhý ms. Půl roku se mi zdá strašně dlouho.

kodyna
19. led 2017

Doktor mi i řekl ať se snažíme jen na jaře a v léťe. Že na podzim a v zimě je víc zamlklých ťehu.

simi1510
19. led 2017

@sedlackovak viděla, jen jsem byla pryč a nestíhala psát 🙂 Já bych na to vletěla buď dneska, nebo zítra. Zkoušela si ho dělat ještě teď nějak? Popř. zkus ještě za nějakou hodinku. A u vás problém asi obden sexu není, že? 🙂

Je tvůj lechtivý i tam? Já jsem ze svého včera totálně nemohla... 😀

sedlackovak
19. led 2017

@kodyna jj tak to jo,to klidně zkus i po první,pokud budeš zdravá,až půjdeš ke svému ženskému na kontrolu,on ti řekne jak si na tom a podle toho uvidíš,mě řekl,že jsem zdravá,že je vše ok a za 3 měsíce doporučuje,já začala dřív.

simi1510
19. led 2017

@kodyna Vážně? A vidíš... 😀 já otěhotněla červenec/srpen a v září byla revize z důvodu zamlklého těhu a vím o x holkách, které ve stejné době šly přede mnou nebo po mně z tohoto důvodu...

Ti doktoři si říkají taky, co chtějí 😀

sedlackovak
19. led 2017
sedlackovak
19. led 2017

@simi1510 ten jsem si dělala před chvilou,ten první je dr max a tento je ten ovulacion nebo jak se to píše

sedlackovak
19. led 2017

@simi1510 no ob den né,ale po včerejšku když jsem mu řekla,že bude sex dneska a zítra tak mě řekl ať si to vycucám brčkem 😀 vtipálek

simi1510
19. led 2017

@sedlackovak tak mi přijde, že je silnější než ten první z dneška 🙂 Otázka co bude zítra 🙂

Někde se píše, že není dobrý každý den, někde zase, že je to jedno kolikrát 😀 tak si vyber 🙂

A vycucáš? 😀 taky dobrý. Já měla sex naposledy v neděli... od té doby zase ne, jednou byl unavený, pak žaludek, včera zase lechtivý, dneska spal do půl jedné snad....