• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zemřelo mi dítě

8. května 2017 
@abbey1 Já ti posílám hodně síly v této pro Tebe moc těžké době. Ta vzpomínková období jsou bolavá. Drž se.
Jinak , jak jsi psala o udušení miminka pupeční šňůrou, když jsem byla těhotná, přišel můj kamarád, gynekolog, starý praktik, úplně špatný, že přišla maminka na kontrolu v 39 týdnu, v pondělí bylo vše v pořádku na UZ a ve středu bylo dítě mrtvé. On nevěděl, že jsem těhotná, ale já to měla jaksi v podvědomí celou dobu a vědomě jsem se rozhodla porodit malou hned, jakmile dosáhne zralosti. Podařilo se v 38+0. Bylo to strašné i pro mého kamaráda gynekologa s mnohaletou praxí, o té chudince mamince ani nemluvě :frowning2:
Zkomplikovat se může leccos, některé věci jsou opravdu asi Vis Major a jen ten nahoře ví, proč to tak "řídí"....
18. dub 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leiladelly Ďakujeme. :frowning2:
18. dub 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abbey1
aha uz rozumiem... doma si mala maleho :(
smutne je mi to luto....
:(((((((
19. dub 2012 ve 02:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas su Velkonocne sviatky tiez smutne, lebo Dianka sa nam narodila v utorok 14.4. po velkej noci.......su to smutne spomienky.......a okrem toho manzel ma narodky 17.4. a druha dcerka 18.4. takze su u nas take smutne oslavy.....:(
19. dub 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A už je to tu. Už 12 rokov bez vytúženého synčeka Filipka. Človek by si myslel, že časom otupý bolesť a zostanú, len pekné spomienky. Ale nie.
Často si predstavujem, aký by už bol veľký skoro 15 ročný fešák. Išli by sme po prvú občianku, prežívali prvé lásky a pubertu. O čo všetko ho krutý osud ukrátil a ešte ako hrozne k tomu. :frowning2: :angry: Mieša sa vo mne žiaľ i hnev!
20. dub 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abbey1 Moc mě trápí, co jste museli prožít a vlastně stále prožíváte. Je smutné, že se takové věci dějí. Mám teď půlročního chlapečka a nepřeji si v životě nic jiného, než aby byl zdravý a jeho případní sourozenci taktéž. Ty máš nějaké podezření, proč se mu to stalo? Mě tyhle nemoci vážně děsí :frowning2:.
20. dub 2012 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abbey1 Každopádně Ti posílám kousek své energie, věřím, že sdílením s ostatními se bolesti stávají snesitelnějšími.
20. dub 2012 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kris slovami sa len tazko da vyjadrit co vsetko by som ti priala :frowning2: zelam ti vsak hlavne vela sily a nezlomnej viery ze vsetko bude v tvojom srdci inak...uz nikdy nebude nic ako bolo predtym ...zelam ti hlavne chut bojovat a nevzdat sa ...chut zit ...posielam objatie a pusu do nebicka <3
23. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam ty budeš mat baaaabo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tešim sa :zipper_mouth:
24. dub 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ursul uz to tak bude, treti v poradi :slight_smile:
24. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam
chlapček??? :slight_smile:
24. dub 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ursul mozna zitra to budu vedet, jedu na kontrolu, pokud se "potvurka" neotoci :slight_smile:
24. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek