Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciebx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aninam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ursul
24. dub 2012

@aninam tak daj vediet som zvedava 😉 😉
@kris2008 ja som nechcela mat hned chcela som svojho malinkeho spat... 😒 😒

aninam
24. dub 2012

@ursul ja zas potrebovala mit v naruci dite, vedela jsem, ze Honzik uz proste prijit nemuze, ze se muze vratit jeho dusicka v jinem telicku a to se stalo a jsem za to vdecna!!!!!!

ursul
24. dub 2012

@aninam ako tiež som mala pocit že sa vrati,ale neskor..

radusv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leopolda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
abbey1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
liave
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pentagras
25. dub 2012

Ahoj holky, v sobotu mi ve 38+5tt umrelo miminko v bříšku, v nedeli jsem musela porodit a teď nevim jak dal, miminko bylo po Ivf po 13letech se zadarilo a teď mi umírá srdce,nevim jak mam jit dal,holčička si pry prilehla pupecnik.

bronia13
25. dub 2012

@pentagras to je mi velmi luto, ani si to neviem predstavit... mne zomrelo dietatko ked som porodila v 27tt a zilo potom 25 dni.. kamaratke zomrelo tak v nejakom case ako tebe a nosila ho v brusku este asi 4 dni ked porodila.... myslim ze ona a ty ste to mali ovela horsie ako ja...preco babetko zomrelo ak sa smiem spytat? To si bola po IVF??? nebudem ti pisat ze to bude lepsie a take blbosti lebo teraz budes mat dost dlho tazke obdovie a co mne velmi pomohlo sa s niekym rozpravat alebo chodit sem na tuto temu sa o tom porozpravat... mne sa tak veeeelmi ulovilo... mozno tebe to nepomoze, mozno druhe dievcata ti inac poradia a este raz je mi to velmi luto ze ste prisli o babetko, uprimnu sustrast.... 😨

finezuza
25. dub 2012

@pentagras To je mi líto, přeji hodně sil, po takové době snažení, a tak krátce před porodem, drž se.

sarinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabtcha
25. dub 2012

@pentagras je mi moc lito, co se stalo s vasim vytouzenym detatkem! Temer u cile... moc me to mrzi a preju hodne sil do techto tezkych dnu...

pentagras
25. dub 2012

Holky,nevim jak to mám dat,jsem úplně na dne,ano po IVF,teď to bude strasny.

gabtcha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luznicarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabtcha
25. dub 2012

@pentagras mi moc pomohlo proste brecet brecet brecet....proste to ze sebe dosat...pak tyto diskuze, procitani jinych pribehu, napr. na www.dlouhacesta.cz nebo www.anjeliky.sk bo zprvu jsem myslela, ze jsme jedini a pak me prekvapilo, kolik je dalsich mnoho rodicu, kteri ztratili sve detatko...jako je to hrozne, ale mi pomohlo, ze nejsu sama a ze se s tim da zit...bude to bolet, zvlast ted, jak je to cerstve...ja opravdu minimalne dva mesice denne brecela...tolik jsem touzila po detatku uz do mala...a vidim, ze vy uz 13let ... je to ted pro vas oba moc tezke...opravdu pomahalo me vybrecet, tyto diskuze, mluvit o tom s partnerem...a taky i priprava pohrbu...

gabtcha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luznicarka
25. dub 2012

@pentagras jinak rozhodně breč a mluv o tom co se stalo je to potřeba protruchlit si to vše pořádně a když budeš potřebovat klidně mi písni do IP nebo i sem .

radusv
25. dub 2012

@pentagras to je mi líto, mě se to samé stalo ve 34+2tt 😔 drž se

kytykenka
25. dub 2012

Ahoj mamicky 😀 citam vase pribehy ale doposial som neprispela mojim ☹ je mi vsetkeho velmi luto a aaaaaaaaaaaa ved kazda ste s tym presli. Mne sa narodili 3 jicky v 25tt s vahou 500g tak si viete predstavit start do zivota. Mirkovi asi tyzden ked mal rasko crevko v brusku, nato lekar povedal ze neprezije len cestu do BA a nie operaciu a na stastie co sme tomu ani neverili operacia dopadla v poriadku, Mirko lezal sai mesiac v BA na are a crevko bolo velmi kratke a prestalo zachytavat ziviny len preslo a hned vykakal a tak dostaval do zili vsetky vitaminy ktore potreboval ked mal asi tri mesiace zlomila sa mu kanyla , operativne sa to nedalo lebo bol malicky na stroj ktorým sa tieto operascie vykonavaju a tak sme cakali kym troska podrastie, po case sa mu zacali lamat kosticky az sa napokon polamalo jeho cele telicko a ten kusok kanyly mu putovalo po krvnom obehu az napokon zasiahlo srdiecko a zomrel ked mal 3 mesiace, samozrejme na pytve napisane ze zomrel z nezrelosti. Teraz maju dvojicky jeden krasny rocik ale na osychomotorike su pozaddu ale ja pevne verim ze raz to vsetko dobehneme a tak aj vam mamicky drzim palce velmi

miky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ursul
25. dub 2012

@pentagras
je mi to velmi luto.nemam slov.... 😢 😢

luznicarka
25. dub 2012

Nejhorší je ten šílenej pocit že Vám doma pořád schází jedno dítě ☹ achjo zase je mi smutno po malý i když ut mám ty svý dva raubíře tak prostě nejstarší dcera mi tu chybí 😢

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luznicarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz