• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zemřelo mi dítě

8. května 2017 
Ahoj holky, tak mě pustili z nemocnice, je to strašný jít z porodnice s prázdnou a koukat na ty štastný maminky co si nesou svoje dětičky, nedávám to, nevím jak dál a vůbec mě přestal bavit život, 13 let čekání na dítě a potom ve finále tohle........ :frowning2: :frowning2:
26. dub 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras mrzi ma to. :frowning2:
26. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras ach jo :cry: :cry: vůbec nevím co na to říct :cry: držte se!
26. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras v prvom rade vyjadrujem úprimnú sústrasť. Nám sa to stalo v 40 týždni, pred 6 rokmi, len príčinu nevieme, Miško sa tiež udusil /vnútromaternicové udusenie neznámej príčiny/. Želám veľa veľa síl, ísť ďalej..... viem, že to bude ťažké, ale verím, že si obklopená dostatkom lásky od svojich blízkych, ktorý Vám pomôžu prekonať túto veľkú stratu a bolesť....
26. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras hodne ted na tebe i na Milu-maminku Elisky myslim a modlim se za dostatek sil pro vas. Ja jsem sla s prazdnou z porodnice taky, ale to nas malej jeste zil, byl prevezen jinam do nemocnice na operaci. A i tak jsem byla z toho spatna... a tak verim, ze to muselo hodne bolet a stale boli, kdyz vidis ostatni...navic mas po porodu a hormony delaji sve...navic 13let...to je strasne dlouha doba...moc rada bych te necim potesila...ale doufam, ze alespon citis, ze tu mas od mnoha maminek podporu a taky zaroven nadeji, ze ta bolest NEBUDE stale tak ostra a bolava jako v techto dnech.
26. dub 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras ach, želám veľa, veľa síl....plačem s tebou :(
26. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras je mi ta veeelmi luto a je mi smutno co sa ti stalo... nam zomrela Emmuska po 25 dnoch lebo sa predcasn narodila, uz je to 4.5 roka tomu a stale to boli ale uz trosku menej ako na zaciatku, kamoske zomrel syncek este v brusku v 39tt a nosila ho asi 4-5 dni kym jej vyvolali porod, musela ho porodit normalne tak si myslim ze ona je na tom horsie ako ja, neviem si to predstavit... berez nejake lieky? porad sa s psychiatrom...
26. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras I já ti ti chci vyjádřit upřímnou soustrast nad obrovskou ztrátnou a svou podporu. My přišli o Marečka necelý měsíc po narození, měl vážnou vadu srdíčka a plic, z porodnice jsme také odcházeli s prázdnou a pak za nim každý den jezdili, ale i tak to bylo bolestné vidět štěstí ostatních a uvnitř cítit bolest a beznaděj....Věř, že, i když to bude znít jako klišé, tak čas skutečně tu bolest otupí a naučíš se s ní žít, i když ti tvé děťátko bude chybět už navždy...jestli se necítíš, tak zezačátku ti nějaké uklidňující léky určitě pomůžou, ona se ta bolest projevuje nejen psychicky, ale i na těle a zvlášť po porodu, jak píšou holky, je tělo i pod vlivem spousty hormonů a ty udělají své samy o sobě....Drž se, myslím na tebe!
27. dub 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras velmi ma mrzi cim si musis prejst, viem ake je to hrozne, ja som tiez sla domov z porodnice bez miminka, jedine co ti mozem popriat je vela sil, casom sa s tym naucis zit i ked je to teraz tazke, drz sa
27. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras ...je mi to moc líto :cry: .mně se stalo naprosto to samé, také ve 39tt, jen to byl chlapeček :frowning2: .
pokud budeš potřebovat, klidně mi napiš IP.
posílám pevné objetí a hodně sil!
27. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tohle je krásné.
http://www.lifenews.sk//node/2796
To sousoší nemusí být jen nutně o potratu, byť ho umělec takto vytvářel. Je to socha i o nás, nemyslíte?
27. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
27. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dulkagabulka krásny príklad ako si dieťatko nezabiť,byť s ním kým sa dá ,potom sa rozlúčiť a poslať ho do nebíčka...veľa sily všetkým,ktorí majú dieťa v nebi,všetko,čo sa deje,má svoju príčinu a význam,ja tomu verím...
27. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ten život je hroznej, nebaví mě to, vůbec, holky za jak dlouho jste potom šli do dalšího těhu???
27. dub 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras -znovu těhu 6 měsíců po porodu (2 císař),doporučily rok čekat,ale to se nedalo.držím palce at se brzy zadaří.
28. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras za 5 měsíců ale mysíš bejt v pohodě psychicky jinak to nepude tělo ti to prostě nedovolí . Je to šílený já vima, ale malá se narodila 13.7. a já šla 1.9. do práce prostě sem musela a hrozně mi to pomohlo do tý doby sem byla zalezlá doma a odmítala jít mezi lidi :frowning2: řvala sem celý dny nejedla v noci bez prášku nespala, ale jak sem musela v práci fungovat tak mě to prostě nutilo vstát jít a dělat sice sem první tejden nevylezla z baráku ale pak už to šlo čím dál líp a nakonec sem v lednu zjistila že sem těhu. Vim máš to složitější ale třeba seč zadaří tentokrát jak má :wink: moc byhc ti to přála.
28. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pentagras -pokud si rodila normálně tak by neměl být problém otěhotnět i dříve,záleží na duvodu proč mimi zemřelo.jestli náhoda nebo genetika-lepší počkat na výsledky.mám několik kamarádek co jim mimi zemřelo okolo porodu-většinou pupeční šnura kolem krčku a do 3 měsíců byli znovu těhu.ale musí být tvé tělo ok jinak jak píše luznicarka ti to tělo nedovolí.
@kris2008 -pěkný
28. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras -ted jsem našla tvuj příspěvek.mám jednu kamošku co měla miminko v 37+? po ivf a taky přilehlý pupečník.rodila v červenci 2011 a v listopadu 2011 měla jít na další ivf.týden před tím zjistila,že je těhu od přírody bez pomoci. dr ji říkaly,že se to může povést samo ,protože před tím měla ivf a to tělo je ještě nadopovaný hormony. :slight_smile: tak na to nemysli a užívej sexu jako ona a třeba to přijde samo. :slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luznicarka ...úplně jsi mě zaskočila těmi daty :confused: .náš tomášek se narodil také 13.7., do práce jsem nastoupila 1.9. a v lednu (7.) otěhotněla s matyáškem :confused: .byl to rok 2007, a toho 13.7. byl pátek :pensive: .
28. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 jojo koukám že i stejnej rok sme si to dali :confused: :confused:
28. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luznicarka ...fakt??? :confused: :pensive: ....čas?...u nás 12.05 :frowning2:
28. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 Tak to já někdy odpoledne čas si nepamatuju to už na mě bylo moc :frowning2:
28. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras po pol roku som zostala zasa tehotná. Ondrík sa narodil zdravučký a robí nám radosť. Zatiaľ sa bezúspešne pokúšame o súrodenca / 2 potraty/, ale nevzdávame to..... Držím aj Vám palce.
28. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek