Rodičovství a sex. Jak to máte Vy?

14. čer 2020

Holky, omlouvám se za anonym, ale zajimalo by me,jak casto mate chvile sami pro sebe s muzem, kdyz mate doma deti (dite). Mame maleho syna a sex tak 1 za mesic. Jsem z toho nestastna...

mona91
14. čer 2020

Spis bych se zamyslela proč? Jestli to je únavou nebo tím ze nemá jeden z vás chuť? U nás kolikrát je chuť ale není síla, dodelavame k tomu ještě barak. Přes den to moc nejde syn prakticky přes den nespí ale večery to jisti tak aspoň 3x do týdne a to manžel dela ještě na směny...

sayast
14. čer 2020

Já jsem také nešťastná. Děti 3 (11,necelé 4 a 3,5 měsíce) a od porodu ještě nic nebylo. Manžel k práci podniká, máme barák, žádné hlidani a než nám všechny děti usnou (22 hod), tak už jsme bez síly a energie. Teda hlavně manžel,já bych to jeste dala

jjasmina
14. čer 2020

@sayast My máme jen jedno dítko 4 měsíce a ještě od porodu nic nebylo a kdyby jen od porodu, prakticky snad už někdy od konce druhého trimestru, co byla malá hlavičkou dolů, tak už nechtěl

sayast
14. čer 2020

@jjasmina no já to nechtela psát, ale u nás také tak asi od 6. mesice. Ale s tim jsem počítala, vadilo mu to i u druhého (první mám z jiného manželství). Tak to jsem neřešila. Ale teď už mi to vadi. jinou nemá, to vím jistě. Dokonce byl i u doktora, ale krev má všechnu v pořádku. Tak nevím, asi musím počkat až deti odrostou 😅

sayast
14. čer 2020

@jjasmina jinak je mi to blbe, ale jsem ráda že to není jen u nás 🙈

jjasmina
14. čer 2020

@sayast U nás určitě žádná jiná také není, ale nevim, proč, furt, že je unavenej apod no. Jinak je s náma pořád, ale kolikrát mi to hlava nebere.Nebojte nejste v tom sama 😅

sayast
14. čer 2020

@jjasmina u nás je taky pořád unavenej. Přitom se i snažím nechat ho odpočinout přes den a nic. Teď neříkám nic, snažím se netlačit, ale...

jk93
14. čer 2020

Holky v klidu, u nás je to dost podobný, jakmile jsem začala mít bříško, tak už nic nebylo, protože mu to připadalo divný 😅 Po porodu byl zas hodně při chuti, ale mě to i po šestinedělí bolelo, a teď 3 měsíce po porodu už je to celkem dobrý, tak občas na to dojde, ale je to už prostě jiný, po porodu byl tedy sex asi tak 5x 😅 A to máme spinkací dítě, my teda ani před tím nebyli divocaci, 3x do měsíce byl standard 😁

usvitka
14. čer 2020

Děti 2 a 4 roky. Jednou týdně máme hlídání tak to si šetříme čas pro sebe (jinak manžel fakt hodně pracuje a chodí domů v 18 hodin - večeře,koupání dětí, uspávání). Jinak přes týden mimo hlídání se nám poštěstí 2-3× měsíčně dle chuti obou. Takže reálně 1-2× týdně si na sebe čas najdeme. Nejdelší pauzu jsme měli asi 14 dní za celých 11 let (těhotenství a 6nedělí do toho nepočítám ,tam se to řídilo výhradně mou chutí, kdy respektoval, že se ke konci cítím jako veleryba a nemám chuť, nebo naopak toužím vyhánět mimino 😀 )

lstuchlova
14. čer 2020

A on nespí? Dceři je 2,5 roku, sex máme každý den...

petrasipkova1
14. čer 2020

Děti 5 a 2 roky. Vždy po porodu ty 3 měsíce takové nijake. Teď máme sex podle cyklu, týden po menstruaci chuť každý den, pak to postupně slábne, takže klidně jen jednou týdne. Manžel má chuť pořad, ale přizpůsobí se.❤️

preiba
14. čer 2020

Mame děti 4r a 1,5r a sex máme několikrát do týdne. Zkus o tom mluvit přímo s partnerem... Děti chodí spát v půl osmé a máme pro sebe celý večer.. A když je třeba víkend, tak i když děti spí po obědě ... Vždy jde najít skulina 🙂

leniczka23
14. čer 2020

Máme dvě děti..7 let a 1 rok a sex máme každý den, někdy i víckrát za den, maximalne ob den. 1x za měsíc, to bych byla nesnesitelná 😁😁

rnika
14. čer 2020

Máme děti 4 a několikrát týdně si čas najdeme...

martinahost
14. čer 2020

U nás je to taky tak 1-2x do měsíce 😂 Nejsem už sice na materské, oba dva chodíme do práce, děláme na směny a doma se střídame při dětech,že někdy se celý týden ani nevidíme.. On když prijede domu z odpolední tak já už spím protože ráno vstávam do práce. O víkendu jsem tak po celém týdnu unavená a vyřízená že ani není chuť a taky chodím brzo spát aby jsem se alespon o víkendu vyspala a on ješte sedí u PC...

autor
14. čer 2020

@sayast tak presne u nas. Mame sice rocniho synka jen, ale pritel usina pomalu driv jak on a ja cumim do zdi do pulnoci. Pres den to same..

autor
14. čer 2020

Taky je chlap o 12let starsi jak ja. Bylo mu 45. Ale nevim no...je to bohuzel uz dlouhodobe. Ale ted mi to vadi dost. Do prace chodi klasika na 8h. Vikendy temer volne. Jeho unavi i posekat zahradu...pak uz nemuzu nic vic chtit...😢

cilkat
14. čer 2020

U nás je ten problém opačný: kojím ročního syna a fyzické přítomnosti jsem solidně přesycená.

amazonkajanik
14. čer 2020

@sayast
@jjasmina holky, jsem na tom obdobně,ne-li hůř. Náročná práce,že neměl ani na jídlo čas,dost zhubl. Pak se mu přidaly zdravotní potíže vlivem zápřahu,pak o práci přišel a díky stresu,co bude dál,neměl na to ani pomyšlení 😟 teď zas dře,že je rád,když odpadne

verca024
14. čer 2020

Syn 19m a sex ob den, někdy i každý den v plodnych dnech. 1x měsíčně si to nedokážu představit a je mi to za vás líto 😔

klokanka31
14. čer 2020

Tak to já mám asi štěstí jak to tady čtu, my v těhotenství spolu spali až do konce, vlastně ještě dva dny před porodem. A pak od 3.týdne po porodu. Otázka je jak to bude až bude malá větší... 😊 ale myslím že sex je základem fungujícího vztahu a dlouhá pauza nemusí být nejšťastnější.

95newmommy2020
14. čer 2020

Máme 4,5 měsíčního, sex byl po 6N a pak po dlouhém naléhání a po tom co mi došly snad všechny možný výmluvy, tak jsme začali v jeho 4m 1x týdně se překonám. Mam takovou nechuť, že jsem trochu doufala, že manžel, který viděl u porodu úplně všechno, hlavně dole, nebude už chtít. :D Syn teda spí od 19:00 hodin dost tvrdě, takže i když sem chtěla ať se probere, a nic není, tak se to nestalo. Mě by teda nevadilo nemít sex vůbec, připadá mi to teď i nebezpečné a bezúčelné. (Nechci další dítě). Ale tak holt se přemůžu.

klokanka31
14. čer 2020

@95newmommy2020 Sex není jen o rozmnožování... Takhle jsi to měla i před porodem?

sayast
14. čer 2020

@amazonkajanik to ma víceméně ten můj. V půl 6 vstává do práce, přijíždí v 17, práci má narocnou, po práce řeší podnikání. Covidovou situaci jsme přišli o ně málo peněz, do toho velká hypotéka a tři malé děti. Ne nadarmo si i dobrovolné šel k doktorovi. No v dobrém i špatném. Nevyčítám, snažím se nebyt moc protivná, chybí mi to, ale jsem trpělivá. Ono kromě noci není opravdu kdy,kolikrát i já jsem mrtvá unavou

95newmommy2020
14. čer 2020

@klokanka31 To vím, ale po porodu to tak mám, chuť žádná. Před těhu jsme měli dva roky sex podle plánu, před ovulací se neplýtvalo, a udělali jsme si dle tohoto rozvrh. Celý to bylo jen o plození. A mě to začalo vyhovovat, že jsem věděla kdy to přijde. V těhu to už bylo v pohodě, chuť jsme měli oba velkou až do porodu. Manželovi se strašně líbil ten pupek na konci. A to bylo jediný období, kdy jsme si sex užívali i spontánně a bez plánu a bylo to hezky. Teď když chce sex myslím na to, jak jsem dole zjizvená, jak do mě rvali kleště, a nemám sebemenší chuť tam rvát penis. Navíc mě ten průnik na začátku hodně bolí a já si okamžitě vzpomenu na to jak mě šili.

klokanka31
14. čer 2020

@95newmommy2020 Tak to mě mrzí že máš tak špatné vzpomínky. A nedivím se ti že nemáš o sex zájem.

makronka222
14. čer 2020

Druhému dítěti je rok. Chut se mi nejak vraci, kazdopadne jednou to je 2x -3xtydne jindy zase cely tyden nic. Chce to cas. Taky mi trvalo nez sem zapomnela na to, jak to dole mohlo vypadat pri porodu

bylinka36
18. čer 2020

Kdyz se nic nepokazi, tak nejaka rychlovka 1-2x o vikendu, kdyz se starsi nahodou nediva a nestoji mi za zadkem, ma 4.5 roku a pres den nespi uz davno a je hrozny ocasek. Pres tyden to nejde, manzel pracuje do vecera a vecer odpadam s miminem, budi se mi i 10x za noc, kolikrat je nekolik hodin v noci vzhuru, tak jsem rada, ze vecer lehnu a aspon 2 hodinky spim. Asi brzo odeslu dcerku na vikend k prarodicum. Naposledy to byl bajo vikend. Syn pres den pekne spava, tak jsme si to radne uzili...

lula86
24. lis 2020

Když se mi narodil syn tak žádné omezení okolo intimností nebylo. Nemám to nepočítané přesně ale tak 2 x do týdne někdy tedy 1x když toho bylo hodně a únava byla u nás obou. Věřím že jsi nespokojená, určitě není od věci buď zkusit svědění jestli pochopí tvůj záměr anebo si promluvit.
Momentálně mám druhé mimi a jsem zvědavá jak se s tím vypořádáme a najdeme na intimnosti čas.

jjasmina
24. lis 2020

@lula86 Já jsem tot uvažovala , kde na to lidi berou čas, já malou jen uložím a už je vzhuru