• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka ahoj :slight_smile: no a kde mas grafik? :slight_smile: ale aj tak viem tvoju adresku, mas ju jednoduchu :wink:
3. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a to je fakt mozne, ze z kvapiek si mala migrenu? teeeda :fearful:
3. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, predcasom som vam pisala, ze to vyzeralo na anovulak, ale zda sa, ze sa mi ovu dost posunula a nakoniec bola....asi to bude naozaj tou psychikou, lebo doteraz som nikdy ms nemala tak neskoro ako mi teraz podla grafu vychadza....meriam len druhy cyklus (snazilkujeme dlhsie) a je pravda ze tento mesiac som sa na to prilis upla a takto to dopadlo.....fakt ta hlavicka robi svoje a kedze som ju uz necakala tak aj snazilkovanie sme vynechali takze aprilovka nebudem, co uz snad dalsi cyklus.... :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/2e076c
3. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no najprv som myslela, ze to mam z tych hormonov na sliznicu, ale potom som ich vysadila a stale mi bolo soulf. :unamused: bral ich aj moj mm, aj jemu bolo zle. Asi tam je nejaka zlozka co nerobi dobre .. neviem. :confounded:

grafik mam stale v albume,v netext. prvkoch. aktualny. :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no do albumov leziem zriedka, ale viem, ze mi stai vymenit tie moje cisla a pismenka za lauritka a uz to je :slight_smile:

dneska ma nejak velmi boli podbrusko, trocha to citim v pravom bedrovom klbe :unamused: na wv chodim normalne, ine problemy nemam... co by to mohlo byt? :confused: podoba sa mi to na tie bolesti s min. cyklu, ked som mala streptokoka, (ale zeby som ho mala opat), ale su nejakym sposobom ine :unamused:
3. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha jasne, aj tak sa da pozret graf :slight_smile: ked mas vip , daju sa tie cisla zmenit na meno.

neviem co to moze byt, ja mam zase cudne bolenie noh :confused: uz dva dni. taka tupa bolest... neviem, ci tie zmeny pocasia na nas takto negativne neposobia...
3. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahooj moja kde si sa stratila?co hlava boli?nerobila ti dobre nejaka tabletka ci co?a co pomohol ten estrotgen na hlien?
3. srp 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no mne sa paci ta moja adresa, aku mam :slight_smile: uz som mala adresu zmenenu, ale ta kombinacia cisel, aku mam, paci sa mi, tak som to potom zmenila naspat :slight_smile:

no je to pocasie divne, nastastie dneska uz odratavam posledne minutky do odchodu domov, tak bude fajn :slight_smile:
inak, take bolenie jednej nohy som mala v nedelu... taka bolest, ako ked male deti bolia nozicky v noci, ked najviac rastu... :fearful:
3. srp 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka do kelu lauri odoricke kvapky..no vidis dobre som chcela a nakoniec juj...ale hlavne ze uz je dobre... :wink:
3. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak lauri uvazujem nad tym mozno to bol nejaky silny stimulant v tych kvapkach ktory vam spomoboval tie bolesti..uziva sa aj na unavovy syndrom tak mozno preto.a kolko kvapiek si brala?? a mozno to bolo nejake cistenie organizmu..lebo niekto moze mat pri precisteni..organizmu take stavy..bolesti hlavy..a tak..ale ked hovoris ze az migrena..juj..a ked si vysadila tak v pohode.?? :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki zibi, no hlien som prave vobec nezbadala a podla ovu testov a teploty uz ovulka bola, na co som vobec nebola pripravena sakra ... len jeden sexik bol v sobotu,predtym 5 dni nic, kvoli tomu, ze mi tak zle bolo....

mozno ten estrogen nejak urychlil dozrievanie foliku.

ano ked som vysadila kvapky, bolo mi uz dobre.

:slight_smile: mas pravdu, mozno to nejak detoxikovalo ?? pamatam, ze aj pri piti aloe vera ma bolela hlava na zaciatku.
3. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hm..mozno aj kombinacia s estrogenom..dajak vela hormonov..synteticke s prirodnymi..mozno sa to nejako bilo..
a nikdy nevies..mozno bude tehu..ved to tak byva ze ani sme sa velmi nesnazili a naraz tehu.. :wink:
3. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi :grinning: :wink: no byva ale nie u mna, uz som tke prekvapka niekedy mala a prd :grinning: ja som hold tazky orech.
3. srp 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po dnešku mi FF přehodil ovu o 9 dní později a došla ms....takže jsem z bazálních teplot zmatená :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2fcee4

ale děkuju za podporu...
3. srp 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mohlo tobyt ako vravis,ta kombinacia s hormonmi asi nebolo dobra. moja mama ma hned zdrbala, ze si nemozem uzivat veci jak chcem :slight_smile: ze sa treba vzdy poradit s lekarom...
3. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia mala si pozitivny tehu test ?? potom sa to ale nemuselo udrzat.. vela oplodnenych vajicok takto konci.
3. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia skus si dat skontrolovat hormony a progesteron..a potom daco na udrzanie je dobre brat :wink:
3. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @zibi jj test vyšel....možná to prostě jen nevyšlo :wink: uvidíme co bude další měsíc :wink:

ještě se zeptám,já sem myslela že před ms se teplota rapidně sníží? to jako nemusí jo?
3. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia, juj - no dokelu... ale ak tam bol dušík? a nezdá sa mi žeby bola ovu až tak neskoro... asi je FF tiež z toho prekvapený.. a test už bol negatívny?
nevadí... výjde nabudúce... škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiburcia niekomu sa znizi, teda vacsine, ale nemusi... niekomu klesa az po mS :unamused:
3. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, ahoj.. ak si ešte tu, nevieš mi povedať, či sa treba znepokojovať, ke´d mam už 2 cyklus /ak sa to dá nazvať cyklami/ 36,4 - dosiaľ som mala v priemere tých 36,5-36,6 ako predovulačné... teraz mi ten priemer padol medzi 36,4-36,5
môže to byť tým - že mi zmizla ovula.. ale začínam podozrievať štítnu žľazu... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: môj laický názor... :grinning:
grafy mám v posledom albume - proste vidím že som klesla niekde do "bodu mrazu"...
3. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ja idem hore, pomaly, ale idem :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
4. srp 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já dneska takto ... http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry ...

@tribucia - tak to je mi líto :frowning2: ale tak výjde to příště! máte natrénováno aspoň :slight_smile: držím palečky! :dizzy_face:
4. srp 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :wink:
4. srp 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c zacinam novy cyklus aj s novym gelom.tak som zvedava :grinning:
4. srp 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 akym gelikom? ten priatelsky spermijkam? :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry vyzeras zatial pekne :wink:
4. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 hej ten tak som zvedava
4. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 tak nech pomoze :wink:
4. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som tak dnes..uz mi oznacilo ovulku.
nemam nejake nizske teploty na LF
co poviete
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
4. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek